Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Devlet Bahçeli Köprü Projesi
« önceki   123 ... 9899100101   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 99
Misafir d76

1 ay önce - Pts 12 Ksm 2018, 07:43

RÖPORTAJIN DEVAMI...

“Aday olacak isimlere tavsiyem benim seçilme hikayeme baksınlar”
11/11/2018 21:42 40
“Aday olacak isimlere tavsiyem benim seçilme hikayeme baksınlar”

***'Geleneksel Kahvaltı Sofraları'nda kent yöneticileriyle Adana'yı masaya yatıran 5 Ocak Gazetesi'nin sütunlarına taşıdığı önemli açıklama ve bilgiler, gündem yaratmaya ve gündem belirlemeye devam ediyor.

****5 Ocak Gazetesi'nin 'Geleneksel Kahvaltı Sofraları'nın bu haftaki konuğu Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü oldu. Başkan Sözlü ile 5 Ocak Gazetesi İmtiyaz Sahibi Savaş Çokduygulu'nun moderatörlüğünde yaklaşık 2 saatlik bir beyin fırtınası gerçekleştirildi.

BAŞKAN SÖZLܒDEN ADAYLARA TAVSİYE

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 5 Ocak Gazetesi geleneksel kahvaltı sofrasında rakiplerine seslendi. Başkan Sözlü, “Mangal Yürekli Belediye Başkanı; Adana’nın Büyükşehir Belediye Başkanıdır. Adana beni Adana’nın delikanlı çocuğu diye seçti. Adana’nın Büyükşehir’e aday olacak isimlere de tavsiyem şu; benim seçilme hikayeme baksınlar. Adanalıların neye göre karar verdiğini görsünler, en azından oradan kendilerine bir çıkarım alsınlar delikanlılıkta beni takip etsinler. Süheyl Eğriboz modeli, Erol Taş modeli Adana’da kazanmaz” dedi.

AYTAÇ DURAK’A MÜTEŞEKKİRİM

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Aytaç Durak’a Müteşekkirim” dedi. Sözlü: “Bana destek verdi o konuda Müteşekkirim Aytaç Bey’e. Her zaman da o desteğini çok önemsiyorum. Nihayetinde kıran kırana bir seçimden sonra belediye başkanı oldum 23 Bin civarında bir farkla. Bana her kimse 1 kişi bile ‘Başkanım seni destekledik’ dediğinde ben ‘doğru söylüyorsunuz’ diyorum ki hakkatten bunların oy toplamıyla seçildim ben. Aytaç Bey de beni destekledi. Ve müteşekkirim” diye konuştu.

25 kişilik dev yazar kadrosu sordu Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü yanıtladı. İşte Başkan Sözlü’nün açıklamaları:

Savaş Çokduygulu:“4,5 yıldır Adana Büyükşhir Belediye Başkanlığımızı yapıyor. Süreç oldukça kısaldı. Türkiye’de adaylığı ilk açıklanan Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü. Milliyetçi Hareket Partisi’nde belli bir yeri olan ve 3 dönem Ceyhan’da belediye Başkanlığı kolay bir iş değil. Dört dönemdir belediye başkanı ve 5. Döneme hazırlanıyor. Beyin fırtınamız başlıyor.”

Hüseyin Sözlü:“Hoşgeldiniz, hepinize teşekkür ediyorum. 4,5 yıldır nefes almadan heyecanlı, inançlı bir ekiple çalışıyoruz, Büyük Türkiye idealine inanmış bir kadroyuz. Bulunduğumuz alan Yüreğir’in makus talihini değiştirecek yeni köprü yapım alanı. Bu köprü Yüreğir’i Adana’nın birinci sınıf parçası yapacak o inançla inşa ettiğimiz bir köprü trafik çözümüne mutlaka katkısı olacak ama trafik çözümünden öte Yüreğir’in kötü kaderini değiştirecek, Seyhan nehrinin sol tarafındaki unutulmuş Yüreğir’i gerçek manada metropol Adana’nın birinci sınıf parçası haline getirecek. Aşağı Seyhan ve Yüreğir düzelmediği, yenilenmediği, kıymetlendirilmediği müddetçe Adana düzelmez. Bu köprü tam Yüreğir’in kalbine müdahil olacak, Yavuzlar’ıSular’a bağlayacak bir köprü. Yüreğir’de bu köprü ile birlikte emlak değeri ve Yüreğir’in kıymetlenmesi noktasında hep olumsuz olan o psikolojik eşiği aşacağız.”

“Yüreğir’de iki üniversite, iki adliye,yeni stadyum ve şehir hastanesi var. Zaten Türkiye’nin en büyük hastanelerinden Balcalı Hastanesi vardı. Sadece burada yaşayan burayla ilintili olan vatandaşlarımızın ulaşım aksında tercih edeceğini düşünürseniz Yüreğir Adana’nın yükünü paylaşacak. Seyhan’ın yukarısından Çukurova’nın altı ve Üniversite eksenindeki o büyük trafik keşmekeşi kendiliğinden çözülecek. Kümülatif etkisi göründüğünden daha büyük olacak bir projeyi yapıyoruz. Devlet Bahçeli Köprüsü bunun başlangıcıydı. Girne Köprüsü’nü de iki katına çıkarıyoruz en geç 5 Ocak’ta onu da açacağız. Bunlar Adana’da çok önemli projeler, göreve geldiğimizden bu zamana kadar yapmış olduğumuz projeler toplamda sayısı 100’ü geçecek. Hep barajlar kralı olarak bilinirdi Cumhurbaşkanımız rahmetli Demirel, inşallah bizim görev dönemimizde de köprüler ve yeni yaptığımız yollar da bizimle belirgin ifade edilecek hizmetlerimiz olacak. Şehir merkezimizde 4,5 yılda yapmış olduğumuz yol kaplama hizmeti ile bizden önceki 10 yıla denk gelecek asfalt üretimi yaptık.”

ADANA’NIN EN GÜNEYİNDE DE EN KUZEYİNDE DE AYNIYIZ

“Adana’nın en güneyinde Çukurova Caddesi’yle, Süleyman Demirel’de uyguladığımız asfalt aynı olmuştur. Her ikisinde de frezelerle sıyırıp yenisini yaptık. Biz Adana’nın en güneyinde de aynıyız en kuzeyinde de aynıyız. Yapmış olduğumuz hizmetlerdeki nitelik hep aynı kalitede.”

“Yüreğir’in dönüşümüne büyük önem veriyorum. Bu yeni köprülerle Yüreğir’in makus talihini değiştireceğiz, İlim yolu köprüsü, Üniversite, otoyol, kanal, Devlet Bahçeli Bulvarı ortasına raylı sisteme ev sahipliği yapacak bir alt yapı ile yapıyoruz. Cumhuriyet döneminde gerek iktidarların gerekse de belediye başkanlarının Yüreğir’e yapmış olduklarının toplamından belki 10 kar daha fazla hizmeti 1 dönüme sığdırıyoruz. Bu Yüreğir’i kayırmak değildir, Adana’nın bütünü açısından Yüreğir’e değer verildiği zaman göreceksiniz Adana’nın trafik yükü alt geçit üst geçitlere gerek kalmadan bir düzene girecek. Yüreğir Adana’nın yükünü paylaşacak. Yüreğir Adana’nın yükünü paylaştığı gün, Adana daha nitelikli bir şehir olacak. Aşağı Seyhan yeniden kıymetlendiği gün Adana daha yaşanılır bir şehir olacak. Halep oradaysa arşın burada. Rakamlarla yapmış olduğumuz bütün hizmetlerin hepsini ifade etmeye hazırız. Sadece yollar konusunda ürettiğimiz asfalt, Adana’nın bizden önceki 10 yılının toplamından fazlasını biz 4,5 yılda ürettik. Ve dönemim bittiği andan itibaren Adana’nın son 20 yılına denk gelenden aşağı hizmet olursa her türlü eleştiriye açığım.”

Savaş Çokduygulu: Evet Sayın Başkan bir fotoğraf çekti. Beyin fırtınamıza başlıyoruz.

Sefa Saygıdeğer: Devlet Bahçeli Köprüsü’nün çalışmalarının durdurulduğu ile ilgili dedikodular var gelinen noktada köprüde son durum nedir?

KREDİ MÜRACAATIMIZ ENGELLENDİ

“Devlet Bahçeli Köprüsü’nün şantiyesi yerinde duruyor. Köprü Adana’nın çok yakınında çok ta kıymetli bir noktasında, uzak değil. Halep oradaysa arşın burada. Yeni köprünün yerinde dökülen demir – çelik taşıyıcı aksamları yeni yapıldı, köprümüz ilerliyor. Takdir edersiniz ki hem teknik açıdan hem mimari açıdan özel bir proje ama ekonomik şartlar tabiki işimizingereklihıza yetişmesine engel oldu. Kredi müracaatımız engellendi.Adana’nın önünde bu konudatakoz var. Köprümüzün kredisinin engellenmesi Adana’ya en az 200 Milyon liralık ek külfet getirmiştir. Adana’nın İller Bankası’na borcu 140 milyon Gaziantep Belediyesi’nin 1 Milyar küsür milyon. Onlar kredide yeterli, biz kredide yetersiziz böyle bir şey olur mu? Bu bizatihi siyasi bir proje olarak hizmetlerimiz kıskanılmıştır. Hizmetlerimizin önüne takoz çekilmiştir yoksa o köprü 1 yıldır çalışacaktı.”

Murat Gegin: Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, katıldığı bir programda Hüseyin Sözlü’nün adaylığı bizim için avantajdır ifadelerini kullandı, siz neler söylemek istersiniz?

ADAYLARLA SAHAYA İNECEĞİMİZ GÜNÜ DE SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM

Hüseyin Sözlü: “Yani bu sözleriyle ne kast ettiğini tam olarak anlayamadım. Doğrudan kendileri için avantaj gördükleri için elverişli, yenmesi kolay bir aday olarak düşünüyor. Zeydan bey, ön seçimden birinci çıktı, Seyhan Belediye Başkanı oldu, tebrik ederiz kendisini, ama ben 4 dönemdir Belediye Başkanıyım. Hep zor şartlarda çalıştım, şunu da ifade etmek isterim ben hiçbir zaman kendimi Milliyetçi Hareket Partisi’nin üzerinde gören biri olmadım. Her zaman Milliyetçi Hareket Partisi’nin başarısına bir değer katmak sorumluluğumu üzerimde gördüm. Ben hiçbir zaman birinci partinin adayı olmadım. Hep arkadan geldim, hep sondan geldim. Rakiplerimi hep yendim. Benim siyasi rakibim olmadı, hep devlet gücüyle, kamu gücüyle mücadele ettim. Ceyhan’da Kaymakamlar vardı, 1999 seçimi hariç. 2002’den sonra şartlar değişti, 2004 yılında tekrar seçildim, bu seçimde bana oy veren Kaymakamın bana tavır aldığını gördükten sonra, Türkiye’nin nereye evirildiğini gördüm. Zeydan Bey’in şahsi düşüncesidir ama bir siyasetçi olarak arzu ediyorsa bunu değerlendirmesi lazım. Yani araba alacaksınız, firmalar kampanya yapıyor, avantajı değerlendirirsiniz. Araba alma dönemi gibi bir siyasetçi için de adaylık sürecinin ortada olduğu bir dönem. Zeydan Bey’in bir siyasetçi olarak kendini daha avantajlı gösterme gibi bir hakkı vardır. Bunu hoşgörü ile karşılıyorum. Ama tam adaylarla sahaya ineceğimiz günü de sabırsızlıkla bekliyorum.”

TAŞERON İŞÇİLER KONUSU

Hüseyin Sözlü: “Belediyedeki taşeron işçilerin durumu gayet iyi. Hepsi belediye şirketlerinde artık. Hepsi maaşlarını düzenli olarak alıyorlar bir dönem için bir yaygara koparıldı 1,5 ay geriden ödedik ama tahmin ediyorum ki orada bir siyasi istismar sözkonusu yada ekonomik şartlarında ailesine, eşine hesap veremeyen birkaç çalışanımızın 5-6 ay maaş alamadıkları gibi değerlendirmeleri oldu bizzat gördüm yaşadım. Ama belediye çalışanlarının ikramiyeleri ile ilgili alacakları vardır ama maaşlarıyla ilgili alacakları yoktur şu anda.”

MERYEM-ABDURRAHİMGİZER OKULUNUN YANINDA BULUNAN MEYDANIN GENİŞLETİLMESİ

Hüseyin Sözlü: Bu konuda en doğru bilgi Sinan Bey’de ..

Sinan Gül: “Meryem-AbdurrahimGizer okulu ile alakalı Sayın Başkanımızın Vali Bey’in makamında yapmış olduğu bir toplantıda buranın Türk Hava Kurumu binasının olduğu alanla birlikte kent meydanı olarak addedilmesi noktasında Valilikten destek istendi. Buradaki öğrencilerin yüzde 95’i şu anda taşımalı eğitimle okula geliyorlar. Milli Eğitim’in kendisinin de ortaya koyduğu bir gerçek bu. Dolayısıyla Sayın Başkanımızdan Vali Bey’in talebi bu okul yerine iki okul oldu. Sayın Başkanımız bu konuda ‘çocuklarımıza eğitim noktasında böyle bir hizmeti yapmaktan onur duyarım’ dedi. Sonra yer gösterilmesi beklendi. Onlardan dönüş olmayınca biz arayışa girip yer teklifinde de bulunduk. Henüz şu ana kadar bize ‘Tamam’ demediler. Biz de sizin kadar heyecanla bekliyoruz.”

İTTİFAK KONUSU

“Bir önceki seçimde HDP’ye oy vermiş olabilir, AK Parti’ye oy vermiş olabilir, CHP’ye oy vermiş olabilir,İYİ Parti’ye oy vermiş olabilirler, herhangi bir partiye oy vermiş olabilirler ama bizim Adana Halkıyla ittifakımız var. Adanalılarla nasıl bir ittifak oluşturduğumu yarın 31 Mart yerel seçiminde Adanalılar görecek.”

AYTAÇ DURAK’A MÜTEŞEKKİRİM

“Aytaç Durak’a Müteşekkirim” dedi. Sözlü: “Bana destek verdi o konuda Müteşekkirim Aytaç Bey’e. Her zaman da o desteğini çok önemsiyorum. Nihayetinde kıran kırana bir seçimden sonra belediye başkanı oldum 23 Bin civarında bir farkla. Bana her kimse 1 kişi bile ‘Başkanım seni destekledik’ dediğinde ben ‘doğru söylüyorsunuz’ diyorum ki hakkatten bunların oy toplamıyla seçildim ben. Aytaç Bey de beni destekledi. Ve müteşekkirim. O konuda Allah var ki bunun dışında hiç kimse bir ifademi duymamıştır. Geçenlerde kendi su projemi anlatırken, Çatalan ile kıyasladım. Çatalan’ın Türkiye’nin en başarılı içme suyu projesi olduğunu ve bunun müellifinin de, eserin sahibinin de Aytaç Durak olduğunu çok açık ve net ifade ettim. Ben kendi çalışmalarımı anlatırken ve Aytaç Bey’in de adının çeşitli yerlerde konuşulduğu bir dönemde bile bunu ifade etmekten hiç çekinmedim. Nihayetinde Aytaç Durak Türkiye’de, Türk siyasi geleneğinde tanınan,bilinen, tecrübeli,25 yıl belediye başkanlığı yapmış önemli bir siyasetçi. Her türlü davranışı,görüşü,kanaatine de saygı duyarız. Beni desteklediği zaman kendisine müteşekkir oldum.”

METRO, HÜKÜMET PROJESİ OLMALI

“Adana Büyükşehir Belediyesi olarak Metro’ya borcun sadece faizine geçen yılyıllık 230 milyon TL faiz ödedik. Nihayetinde kendi projesidir Aytaç Bey’in, projenin bitmesi ana güzergahın tamamlanması yan kollarıyla bağlantılarıyla da tamamlandığında muhakkak ki daha verimli olacağını söyledi Aytaç Bey o konuda kendisi haklıdır ama şu saatte gelecek dönem için ne söylerim; Mersin Büyükşehir Belediyesi de bir metro projesi hazırlığında, bana da ifade ettiler ama ben dedim ki projeyi hazırlayın ama Sayın Başkanıma da ifade edin, kendileri yapmasınlar dünyanın her yerinde hükümet projesidir, devlet projesidir metrolar. Bu belediyelerin altından kalkacağı bir iş değil, şu anda yıllık 230 milyon TL faiz ödedim, gelecek yıl da bunu ödeyeceğim. Bu saatten sonra metronunikinci etabı için Aytaç Bey’in ‘yapılsın’ kararına katılıyorum, yaptırmak konusunda bir gayretimiz olacak ama bunun da hükümet projesi olarak tamamlanması noktasında bir gayretimiz olacak.”

TÜRKİYE’NİN EN UCUZ EKMEĞİ VE SUYU ADANA’DA

“Hükümetin enflasyonla mücadeleyi Türkiye’de psikolojik eşiği ekonomik manada verimli şekilde aşması noktasında bu ay suda indirim yapacağız geldiğim dönem de yüzde 20 indirimle başladım. Şu anda Türkiye’de büyükşehirler içerisinde en ucuz suyu biz veriyoruz. Türkiye ekonomik durağanlığı kolektif bir ruhla aşmalı. Bu arada vatandaşımıza katkı koymak istedik her şeyin pahalandığı bir dönemde hala Türkiye’de en ucuz ve en nitelikli ekmeğini de biz veriyoruz.”

“ADANA’YI REHABİLİTE EDİYORUZ”

“Adana şehir içerisinde hala rehabilite ettiğim bir şehir. Yeni imar alanları açmıyorum. Problemli yerleri, mahkemelik olmuş imar alanlarını hala rehabilite ediyorum. Düşünün ki gözümüzün önünde 30 yılda Adana’nın hemen hastanelerinin yukarısına yeni bir şehir doğdu, bunun çok sağlıklı bir şehir olduğunu kimse söyleyemez. Düşünün ki bulvarlar güneyde, kuzeyde, doğuda, batıda, kör kör… Sanki Adana’da orada küçük bir kasaba var oranın bulvarı. Şehrin ana arterleri şehrin her tarafına sonsuz noktada devam etmeli, hala biz bunların rehabilitasyonunu yapıyoruz. Kenan Evren Bulvarı, İbo Osman’ın oraya geliyor ve orada saplanıyor. 35 yıl önce yapılmış bir planlama. Kimse onu aşağıya güneye indirmeyi düşünmemiş, planlamamış! Biz Regülatör Köprü’nün doğusunda ve batısında 35 metrelik bulvarlarla son noktalarına kadar planladık 1/ 1000’lik haritalara işledik. Ziyapaşa Bulvarı gelmiş Küçüksaat’in oraya saplanmış, Melek Girmez’den aldık, eski kasapların balıkçıların oradan Saydam’dan, Mıdık’tan aşağıya Güney Kuşak Bulvarı’na kadar planladık.”

“ŞEHRİN GELECEK 100 YILINI PLANLADIM”

“Adana’da gördüğünüz hizmetler milletin gözüyle gördüğü hizmetlerdir. Çok açık ve net söylüyorum ki; ben bu zamana kadar hiçbir belediye başkanının uğraşmadığı işlerle uğraştım ve şehrin gelecek 100 yılını var olan şehir içerisinde ve kendi açtıkları imar alanları içerisinde planladım.”

“TARIM TOPRAKLARINI KATLETMEDİM”

“Yeni şehir alanları açmadım, tarım topraklarını katletmedim. Ordan, burdan gelenlerin arazilerine kıymet biçmek için tarlalarını kıymetlendirmek için imara açmadım ben bunların mücadelesini yaptım. Mesela rakiplerine herkes herşeyi söyler ama imar yoğunlukları ve yeni imar alanları noktasındaki benim duruşumu hiçbir siyasi rakip, başka partili bir meclis üyesi inkar edemez bunu. Her gün belediye meclisinde sesli, net ifadelerle ortaya koymuş olduğumuz ifadelerimiz var.”

“ADANA’DA KAVGAYI BİTİREN ADAMIM”

Adana’nın var olan belediye başkanının hangi partiden aday olacağı konuşulurdu. Şimdi konuşuluyor mu? Ben Adana’da kavgayı bitirdim. Nehir kenarındaki aks güzel, Aytaç Durak’ın bu aksı temiz tutmuş olmasını da takdir etmek lazım. Karşı tarafı da (Yüreğir Tarafındaki Nehir Kenarı) Mahmut Çelikcan’a ben verdim bize tahsisli bölgeyi. Biz hemen verdik, Mahmut Bey iki yılda aldı ormana tahsisli araziyi. Ama baktığınızda kazanan Adana. Orduevi önündeki kaldırım onlarca kez haber yapıldı kim çözdü biz. Eski müzenin önündeki dokunuşlarla Optimum’un önüne kadar uzanan trafik kuyruklarını sona erdirdik. 15 gün sonra Yedigöze’den, İmamoğlu’na ve Kozan’a suyun temelini atacağım. Çatalan projesini Aytaç Durak yaptı,Yedigöze’yi de ben yapıyorum. Allah nasip ederse Enerji İhtisas Bölgesi’nin suyunu da oradan ulaşacağız. Mahkeme Kadıya mülk değil. Yarına yetişmediğimizi düşünürsek Allah şahit ki bir memleket evladı olarak şehrin gelecek 100 yılına imza atacak projelerin planlamalarının hepsini biz yaptık.

“BENİM SEÇİLME HİKAYEME BAKSINLAR”

“Mangal Yürekli Belediye Başkanı; Adana’nın Büyükşehir Belediye Başkanıdır. Adana beni Adana’nın delikanlı çocuğu diye seçti. Adana’nın Büyükşehir’e aday olacak isimlere de tavsiyem şu; benim seçilme hikayeme baksınlar. Adanalıların neye göre karar verdiğini görsünler, en azından oradan kendilerine bir çıkarım alsınlar delikanlılıkta beni takip etsinler. Süheyl Eğriboz modeli, Erol Taş modeli Adana’da kazanmaz.”

Kaynak: 5 Ocak gazetesi

Misafir 825

1 ay önce - Pts 12 Ksm 2018, 08:39

Daha sinanpasayi donusturememis yuregirin donusmesine onem veriyormus yuregire onem veriyormus sevsinler senin onemini

Adanali1981

4 hafta önce - Sal 13 Ksm 2018, 02:56

Güney Adana’ya bir çivi bile çakmamış, Küçüksaat meydanı’nın içler acısı hali ortada, 5 yıllık Başkanlığında bir bulvar bile açamamış adam Adana’nın yüzyıllık planını yapmışmış, hadi oradan derler adama.

Misafir bcb

4 hafta önce - Sal 13 Ksm 2018, 03:03

devlet bahçeli köprüsü için kredimiz engellendi diyor daha önce aldığı krediler nolacak peki. Ranta karşıyım diyor sarıçamın hali ortada mantar gibi apartman olmuş heryer vs. vs. sonuç olarak hepsi yalan.

Ahmet YükselS
4 hafta önce - Sal 13 Ksm 2018, 04:44

Geçen sene de, kredisiz de olsa yapacağız o köprüyü diyordu!!, her şeye para buluyor, köprüye bulamıyor!!, hayatı yalan adamın.., o köprüyü de mahsus yapmıyor bence, engel oldular yoksa daha iyisini yapardım demek için...
Bir de Adananın 100 yılını planladım demez mi!! Beni bir gülme aldı ki sormayın!! Sen planladıysan Adana bitmiş demektir!!

Murat Ds
4 hafta önce - Sal 13 Ksm 2018, 10:38

Şunu eklemek istiyorum. Daha önceki kredi başvurusuda reddedildi. Yani bşb hiç kredi kullanamadı.

ali alimi012
4 hafta önce - Sal 13 Ksm 2018, 10:47

(+)

12 kasımdan

Murat Ds
4 hafta önce - Sal 13 Ksm 2018, 10:53

Daha işin yarısı bile bitmemiş. Yazık gerçekten Adanamıza.

Misafir fba

4 hafta önce - Sal 13 Ksm 2018, 11:05

O kadar reklam veriyorsun verdigin reklam paralariyla o kopruyu yapardin baskan
Adanamiz ne cektikye buyuksehir belediyesi baskanindan cekti

ideal0180
4 hafta önce - Sal 13 Ksm 2018, 13:34

Geçen Mustafa Kemal Paşa Bulvarı ile Kozan Yolunun kesiştiği kavşakta Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin sözlünün resmini göbeğe katmışlar. Ne gerek var ki. Bence insan fotoğraflarla reklam yapıp kendisini göstereceğine, hizmetleri ile göstersin. Devletin milletin parasına yazık.

sayfa 99
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 9899100101   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM