Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Devlet Bahçeli Köprü Projesi
« önceki   123 ... 606162   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 61
Misafir 067

1 ay önce - Cum 20 Ekm 2017, 12:03

Adananın yarıda kalmayan hangi işi var?

Misafir 13c

1 ay önce - Cmt 21 Ekm 2017, 17:12

Fazlalıkların Adanadan gitmesini ben de tasvip ediyorum, keşke belediye senin gibileri göndermek için teşvik programı uygulasa, mesela Adanadan gidene 5bin ₺ cep harçlığı gibi.

Misafir c85

1 ay önce - Cmt 21 Ekm 2017, 23:10

Sen kötü yıllar geçirdin diye Adana kötü olmak zorunda mı? Ayrıca iki tane taş koyuldu diye diğer şehirler gelişmiş mi oluyor? Evet Adana'nın yönetimsel sorunları var, evet Adana vergi vermesine rağmen yatırımlar buraya bilerek yönlendirilmiyor, ama bu bugün böyle. Gelecek neler getirir neler götürür bilinmez! Ayrıca Adanayı ve Adanalıları sevmiyorsan sorun sendedir. Dön aynada kendine bak! Ben de Adanalı değilim ama o kadar güzel yıllar geçirdim ve geçiriyorum ki buradan gitmiyorum ve kendimi Adanalı olarak görüyorum.

nasa01
1 ay önce - Pzr 22 Ekm 2017, 08:12

Arkadaş boş konuşmuş, nereye gidersem gideyim illa ki bir Adana özlemi çekiyorum, şehir dışında 01 plaka gördüğümde bile içim kıpır kıpır ediyor, ayrıca üniversiteye İzmir'den,İstanbul'dan gelen arkadaşlarım var yaz tatilinde bile gitmemek için uğraşıyorlar hepsi şehre adeta bayılmış durumdalar o yüzden kötü yorum sizlere kalsın.

Misafir acd

1 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 02:34

https://m.sondakika.com/haber/haber-yapimi-devam- ...-10190092/

Fikret yeni yapımı devam eden Devlet bahçeli köprüsü için açıklamalarda bulunuyor.Boşa giden neredeyse iki katı zarara uğratılan kredinin hesabını soruyor.

COGRAFYACI
1 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 04:29

Sözlü'nün vukuatları yavaş yavaş çıkıyor ortaya. Bahçeli köprüsünden sonra şimdi sırada yeni otogar YİD ihalesi var. Bakalım orda ne kadar zarara sokacak Adanayi? İkinci Aytaç Durak diyorum bu adama. İnşallah görevi bitene kadar yapamaz o ihaleyi. Adana büyük bir zarardan kurtulur.

gökhan gülşin

1 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 11:05

Dün hastaneler bölgesindeydim, Eski Barajın kuzey tarafında, Gençlik köprüsünün oralarda göle doğru kaya dolgusu yapılıyordu. Yaklaşık 50 metrelik dolgu.

Furkan Özer1
1 ay önce - Sal 14 Ksm 2017, 14:34

Yine yapımı hızla devam ederek ayakları büyük ölçüde yükselen Adana trafiğinin en önemli projesi olan Devlet Bahçeli köprüsü şantiyesinde çalışmalarımızı inceledik.

kaan0703
1 ay önce - Sal 14 Ksm 2017, 19:28

Havanin guzellginden faydalalanip yuruyus yaptik kapali yoluda asip buralara kadar yurudum ve gordum kopru calismasi zayif ve malesef bayagi agac eksilmis..

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Resul GUL
2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 23:09
Adana Devlet Bahçeli Köprü Projesi

Köprünün Hastane tarafından çıkışı bu noktadan sağlanacak..

sayfa 61
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 606162   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM