Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Devlet Bahçeli Köprü Projesi
« önceki   123 ... 59606162   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 60
Misafir 6af

2 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 16:18

Arkadaşım ben carfura yakın oturuyorum, bana en yakın hastane medline, bir muayeneye geçen gün 95₺ fark verdim, mr istediler ona da fark lazımmış inan kaçtım. Böyle büyük bir şehre tek başına koskocaman hastane olmaz, ben şehir hastanesini küçümsemiyorum ve bu yapılanı takdir de ediyorum, ama bu iş diğer hastaneleri kapatarak olmaz. Yapan firma para kazanacak diye milleti mağdur etmek ayıptır.
Sonra sen evini sat yakınına gel demek ne kadar bencilce bir bakış.

Misafir 096

2 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 17:22

Neden şehrin bu yakasında yaşayanlara insan gözüyle bakılmıyor? Burada yaşayanlar hastalanmıyor mu? Siz Yüreğir ve sarıçamı 5-10 haneli mezralar mı sanıyorsunuz? Hastane yüreğirle seyhanı ayıran seyhan nehrinin kıyısında yani yüreğirin bir ucunda. Yüreğirin öbür ucunun nereye dayandığından haberiniz var mı? Ceyhan sınırındaki misis bile Yüreğir sınırları içinde. Bence carrefour misise göre çok daha yakın hastaneye. Hiç olmazsa otoban var basar gelirsin. Havutluyu hiç söylemiyorum bile. Bu kadar bencil olmayın. Bir zahmet kalkın gelin artık siz de hastaneye.

Misafir 820

2 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 18:39

Numuneler kapatilmadan doktor bulunmasi lazımdı hep rant bunlar yap işlet kar et sömür devret

ads 1940
2 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 22:48

Alıntı:
ads 1940

Neden herşeyi kendine göre yorumluyorsun? Sana uzak diye illa senin oldugun yere mi yapılacak hastane? Bence de benim oldugum yere yapılması iyiydi ve öyle de oldu. hastane evime 500 metre mesafede. Uzak dediğin yer sanki Feke ya da Tufanbeyliymiş gibi konuşuyorsun. arada bir nehir var sadece. Nesi uzak? Sen de evini satıp hastaneye yakın bir yerden ev al o zaman. onlar sana uymuyorsa sen onlara uy.

He oldu canım herkes evini satsın gitsin hastane yakınlarından ev alsın dimi?

Ben halka göre yorumluyorum sen ise ya kendi rahatına göre yada rantiyeye göre yorumluyorsun.

Hastaneleri tek bir noktada toplamak yanlış ne zaman nerede ne olacağı belli olmaz bi bakmışsın Karataş yolu civarında yolun karşısına geçerken sana araba çarpmış seni ambulans almış götürüyor ee onca yolu giderken kan kaybından ölmeyeceğin ne malum? demek istediğim insanları özel hastanelere mahkum etmeden hizmeti bölgelere eşit olarak dağıtmak.

Ha derdin yandaşların para kazanması ise yandaşa yine para kazandırılırdı 1.500 yataklı tek bir yere hastane yapılacağına yandaşa 3 farklı yerden 500'er yataklık hastane ihalesi verilir insanların kolayca ulaşması için hastane yapılır yandaşa yine kazanırdı ama kimse mağdur edilmemiş olurdu.

Misafir 096

2 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 23:15

ads 1940

Bak kendi söylediğinle çelişiyorsun.Benim için herhangi bir sıkıntı yok. Ben Sepicide oturuyorum. Bütün hastaneler bana yakın zaten. Bu hastanenin açılıp açılmamış olması birşeyi değiştirmiyor benim için. Senin söylediğine göre hastane seyhana yapılmalıymış. Ben de diyorum ki hastane şehrin her bütün uç noktalarına aynı mesafede. Seyhana yapıldığı zaman misisteki adam için problem olmayacak mı? Ya da senin dediğin gibi Karataş yolunda oturan adam için problem olmayacak mı? Bilmiyorum kampüs diye birşey duydun mu hayatında? Kampüs bütünlük, birlik demektir. Mesela üniversitelerde bütün fakültelerin bir arada oldugu yerlere de kampüs denir. Bu bir hastane değil, bir sağlık kampüsüdür. O bahsettiğiniz tekli yapılar buradaki yapının yerini tutamaz. Zaten sizin bahsettiğiniz yapılar mevcut. Aşkım tüfekçi devlet hastanesi var mesela. her apartman bahçesine de hastane yapılacak değil ya. biraz zahmete katlanın artık siz de. Bana söylediğin şey senin için geçerli. Sen sadece kendini düşünüyorsun aslında.

Misafir 0e7

1 ay önce - Prş 19 Ekm 2017, 22:21

Devlet Bahçeli Köprüsü, 2018'de Açılacak

Devlet Bahçeli Köprüsü, 2018'de Açılacak
ADANA'da Seyhan Nehri üzerinde bağlantı yollarıyla birlikte 2 bin 450 metre uzunluğa ulaşacak Devlet Bahçeli Köprüsü 8 Ekim 2018'de hizmete girecek.

Misafir 0e7

önens

1 ay önce - Prş 19 Ekm 2017, 22:29

Bence Adana'nın en güzel yeri mimarisi birşeye benzemeyen çirkin bir köprü için yok ediliyor.

gökhan gülşin

1 ay önce - Cum 20 Ekm 2017, 10:24

Önens bey, paylaşmış olduğunuz foto lardaki yerler, Adanada yeni evlenen gelin ve damatlar için düğün fotoğrafı çekilen yerlerdi.
Buraların dikenli tel ve telörgü ile kapatılmasına üzüldüm.

KIŞLALII
1 ay önce - Cum 20 Ekm 2017, 11:47

2018 açılırsa iyi ama anca 202o yı bulacak daha dün Başkan SÖzlü devlet kredi vermıyo..PROJE yarıda kaldı devam ettirmeliyiz diyee toplantı yaptı basına...Elinde köprünün fotoğrafları anlatıp duruyodu...Dereyi görmeden paçayı sıvadı Sözlü..O İŞ yarıda kalmazsaa iyidir..Muhalefet belediye oluncaa tabi çok normal..

sayfa 60
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 59606162   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM