Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Kuzu Effect AVM ve konut projesi
123 ... 141516   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
metehan6195
3 yıl önce - Çrş 05 Şub 2014, 13:33
Kuzu Grup'un Ankara Oran Mixuse Projesi

konu açılmışşa silenebilir doğru yere açılmamıssa doğru yere taşıyınız.. proje gerçekten böyle olacaksa süper..

resimler : http://www.plan.com.tr/en/projects/domestic-proje ...oject.html

Bugutay
3 yıl önce - Çrş 05 Şub 2014, 20:16

Mixuse projenin ismi değil Karma Kullanım anlamına geliyor.

babtek
3 yıl önce - Pts 24 Ksm 2014, 11:55

Bu proje bitince OrAn'da da trafik biter.

muratpilot

3 yıl önce - Pts 24 Ksm 2014, 17:14

Her gün okula giderken önünden geçiyorum 185le ama çalışma yapılan alan bu proje için yeterince büyük görünmedi gözüme.

Yalcin Tasdelen
3 yıl önce - Pts 24 Ksm 2014, 17:18

Tam olarak yeri neresi harita uzerinden gosterebilirmisiniz. Ben bi tek yildizda Cetinkaya avmnin arkasinda Kuzu Grup tabelasi ile cevrilmis alan biliyorum orasimiki yoksa

onurnazliaka
3 yıl önce - Pts 24 Ksm 2014, 20:50

Alıntı:
kuzu gurubunun oran şehrinde ki projesi Oran Mixuse

Başlığın doğru yazımı ''Kuzu Grubu'nun Oran Şehri'ndeki Projesi: Oran Mixuse'' olabilirdi.

Belirtilen alan eskiden devlet lojmanlarıydı. Atakent Sitesi olarak ifade edilirdi. Hemen Oran Sitesi girişinde, Turan Güneş Bulvarı'nın kenarındaydı. Pek çok kamu kurumunun merkez teşkilatında yer alan bürokratlar bu lojmanlarda otururdu. Bunlar 30 yıllık lojmanlardı, bölgede bir de sağlık ocağı vardı. Lojmanlar kalite olarak üst düzey olmasa da çokça tercih edilirdi. Çünkü yeri çok ama çok önemliydi. Oran gibi nezih bir yerde ve ayrıca ormana 2 adım. Oksijen solunuyordu, o yüzden ayrıcalıklı lojmanlardı.

Şimdi Kuzu'lar buraya bir şeyler yapıyorlarmış. Yapsınlar. Belirtildiği gibi alan gerçekten büyük değil. Zaten hemen arkasındaki parsellere bakarsanız Kirazlı Yalı v.b.nin tek blok olarak yükseldiğini görürsünüz. O yüzden burayı betonla doldurmaya kalkarlarsa saçma sapan bir şey olacaktır. Muhtemelen yine maketler üzerinden insanlara ev satacaklar. Fiyatları da şişkin, şişirilmiş olacak tabi. Park Oran'ın göl görmeyen evlerine istenen paralar ortada. Sinpaş'ın beton gören evlerine istenen paralar ortada. Bunlar çok fena patlayacak ama bakalım ne zaman?

Yalcin Tasdelen
3 yıl önce - Prş 27 Ksm 2014, 14:57

Onceki msjimda bahsetmis oldugum arazinin tabelasi. Burasi hem toplu konut hemde ticaret merkezi ama nedense ise baslama tarihi 4 Temmuz 2014 olmasina ragmen hicbir calisma yok ortalikta. Neyi bekliyorlar acaba.

Misafir aff

3 yıl önce - Prş 27 Ksm 2014, 16:22

Kuzu grup nereden tanıdık geliyor bana diye düşünürken sonunda buldum keçiörendeki divan konutlarını yapmıştı kuzu grup. Arkadaşım zamanında bu projeden daire aldı örnek daire ile teslim edilen daire arasında çok bariz kalite olarak farklar varmış, ince işcilik sıfır demişti bana. bayağı başları ağrımıştı site düzeni oturana kadar. Hala orada oturuyotlar şuan memnunlar ama zamanında beklentilerini vaad edilen şekilde karşılayamamıştı bu şirket.

Şimdi biraz araştırdım firmayı, küçük kendi çapında bir firma değilmiş başarılımı bilmiyorum ama bir çok önemli projelere imza atmışlar.

onurnazliaka
3 yıl önce - Prş 27 Ksm 2014, 16:29

Alıntı:
Onceki msjimda bahsetmis oldugum arazinin tabelasi. Burasi hem toplu konut hemde ticaret merkezi ama nedense ise baslama tarihi 4 Temmuz 2014 olmasina ragmen hicbir calisma yok ortalikta. Neyi bekliyorlar acaba.

Orada eski lojmanların yıkımı ve uzun süren hafriyat çalışmaları yaptılar. Araziyi dibe doğru da epey kazdılar. Yani çalışma yok değil. Tabi bu belirttiğim çalışmalar biraz uzun sürse de nihayetinde bir çalışma mevcuttu.

Yalcin Tasdelen
3 yıl önce - Prş 27 Ksm 2014, 17:25

Onur bey arazinin dibe dogru kazilmisligi gibi birsey ben goremedim. Arazinin zemin seviyesi suan yaninda bulunan cadde ile ayni seviyede yani herhangi bir sekilde calisma yok harfiyatta yok ama 24 saat bekcisi bulunmakta.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet