Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 305
Misafir 5c6

4 ay önce - Pts 29 Nis 2019, 19:25

Artık adana nın eskimiş sokakları dar parkı olmayan plansız mahalleri kentsel dönüşümü yaşamalı. Adana gibi büyük bir şehirde hem yeni imar alanları açılırken bir yandan da kentsel dönüşüm yapılacaktır. Yoksa Adana nın sağlıklı gelişmesi büyümesi beklenemez.

Misafir 72a

4 ay önce - Pts 29 Nis 2019, 19:43

En son büyük çapta 98 depremini gören Adana kentsel dönüşümden nasibini alamayan iller arasında yer alıyor. 40 - 50 yıllık bina sayısı oldukça fazladır. Allah göstermesin olası büyük depreme hazırlıklı değiliz. Maalesef bilinçsiz rant uğruna yapılan beton yığınları şehre zarar veriyor. Temennimiz ikinci sayfa haberleriyle değil de barış, kardeşlik, güzellik ile anılmaktır.

Misafir e42

4 ay önce - Prş 02 May 2019, 13:24

misafir095 sorunlu arkadaş biz burda real ve çevresini konuşuyoz sen şam talımı şambayatmı diye bir yerden bahsediyorsun banane oralardan senin orda 200 metre yerin vardır konusuyorsun.dediğim gibi beni ilgilenmediğim yerler alakadar etmez.sen git o bölgenin formuna git orda yaz .git orda çığırtkanlık yap

Resul GUL
4 ay önce - Prş 09 May 2019, 23:14
Seyhan İlçesi

Real Avm nin Öğretmenler Bulvarı Girişi nin karşısına açılan Yeni Bulvar ve Çevresi ndeki Gelişmeler..

Misafir 7f3

4 ay önce - Cum 10 May 2019, 10:08

yani rsul gül arkadaş resim atmışsında bu ne anlama geliyor real bölgesi ile ilgili gelişmemi var

Resul GUL
4 ay önce - Cum 10 May 2019, 11:20

Alıntı:

yani rsul gül arkadaş resim atmışsında bu ne anlama geliyor real bölgesi ile ilgili gelişmemi var

Real Bölgesi Genel anlamda gelişiyor zaten Ama sizin dediğiniz Real Avm nin olduğu tarafta herhangi bir gelişme yok..

Benim fotoğraflarını çektiğim yer Real Avm nin Karşı tarafında Büyük Bulvarın öbür tarafındaki gelişmeler Yani Aliya İzzet Begoviç Bulvarı ile Kıyıboyu Arasında kalan Bölge şu an gelişim göstermekte..

Burada Doğu Batı aksında Bulvarlar açılmış tahminin bu Yol ileride Ali Bozdoğanoğlu na bağlanacak Kuzey Güney hattında 2 Bulvar açılmış Bunun bir tanesi Kıyıboyun dan aşağı güneye Otogar a kadar iniyor sanırım..

Real çevresinde Yoğunluk az sanırım İlerleyen aşamalarda buraya da Yoğunluk gelir diye düşünüyorum çünkü bölgede Zincirlibağlar da Toki Konutları var

Daha güneye doğru Yeşiloba da da bir kaç konut Projesi yükselmekte.

Atakan0001
4 ay önce - Çrş 15 May 2019, 22:17

Real çevresine örnek bir yerleşim yeri kurulabilir güzel bir bulvar yapılmış imar ne olursa olsun 8 katı geçmeyecek apt. Lar zahmet olmazsa apartmana bahçe otopark da yapılması lazım .. bu çok basit bir is çocuk oyuncağı ama bunu yapabilecek yöneticiler lazim

tx_factor
4 ay önce - Pzr 19 May 2019, 15:49

2013 DEN BUYANA ARSAYI BEKLETTİRİYORLAR YOĞUNLUK GELECEK DİYE. 6 SENE GEÇTİ EMLAKÇILAR HALA GELECEK DİYOR NE YAPSAM BİLEMEDİM VALLAHİ. ARSA ÇINARLIDA SİZCE NE OLUR BİLGİSİ OLAN VARMI ŞEHİR DIŞINDA YAŞIYORUM BURANIN DIŞINDA TAKİP EDEMİYORUM.

Misafir 7f3

3 ay önce - Pts 27 May 2019, 12:31

yoğunluk 1,2 gelecekmiş adana da bir tek bbu bölgeyi imara açacaklarmış son bilgi bu

Misafir b25

3 ay önce - Pts 27 May 2019, 12:44

misafir 7f3 Kardeş sen hem gelip şambayat tarafına yazı yazıyorsun hemde buraya gelip konuşuyorsun milletin yerini kötüleyerek eline ne gececek kardeş birtek bu bölge imara açılacak dedinya beni gerçekten gülmekten öldürdün sen anca kendini kandır

sayfa 305
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET