Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir 9ab

5 yıl önce - Prş 11 Hzr 2015, 15:01

ersin kardeş sana zahmet sarıçam bölgesinde ki yeni gelişmelerle ilgili fotoğraf çemke imkanın varmı ? bu haber hakkıda bilgisi olan varmı bölgeye büyük bir konut projesi var galiba az önce okudum .. http://www.sanalbasin.com/saricamda-marka-konutla ...k-7098400/

Resul GUL
5 yıl önce - Prş 11 Hzr 2015, 15:27

Alıntı:
ersin kardeş sana zahmet sarıçam bölgesinde ki yeni gelişmelerle ilgili fotoğraf çekme
imkanın varmı ? bu haber hakkıda bilgisi olan varmı bölgeye büyük bir konut projesi var galiba
az önce okudum ..

http://www.sanalbasin.com/saricamda-marka-konutla ...k-7098400/

Bunu ben de duymuştum Ama kesin olmayınca buraya yazmadım..
Adana Büyükşehir e bağlı olan Adana İmar İnşaat ın Projesi..
1 ay önce konuşuluyordu Hatırladığım kadarıyla Sarıçam Kargakekeç TOKİ Konutları civarı denmişti..

Adana - Sarıçam Toki Konutları
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=3679223

Ama tam olarak yeri neresi bilmiyorum Proje netleşince Yer de belli olur ..
Adana İmar İnşaatın Projeleri Alt Gelire Hitap ediyor O yüzden Prestij bir Proje olacağını sanmıyorum
Ancak Sarıçam TOKİ ayarında bir Proje olur.. Bu arada bunlar da Yine +10 Kat Konut Projesi olacaktır..

Haber..

Alıntı:
BÜYÜK KONUT PROJESİ

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Adana Büyükşehir Belediyesi İmar İnşaat A.Ş Genel Müdürü Ertan Aşlak ile de ilçede konut alanında büyük bir projeye imza atacaklarının da mesajını verdi. Bu projeyi önümüzdeki günlerde basın toplantısı yaparak duyuracaklarını söyleyen Başkan Bilal Uludağ, ardından konut yapımına hızla başlanacağını vurguladı. Başkan Uludağ, “Sarıçam marka bir kent olacak” dedi.
http://www.sanalbasin.com/saricamda-marka-konutla ...k-7098400/

Ersin ÇALDIR

5 yıl önce - Prş 11 Hzr 2015, 20:16

Alıntı:
ersin kardeş sana zahmet sarıçam bölgesinde ki yeni gelişmelerle ilgili fotoğraf çemke imkanın varmı ? bu haber hakkıda bilgisi olan varmı bölgeye büyük bir konut projesi var galiba az önce okudum ..

bugün fotoğraf çektim bölgede, düzenleme yapacağım biraz.. bu gece olmazsa, yarın kesin paylaşırım..
Sarıçam Tokiler çevresinde ve Stadyuma giden bulvar (Çatalan Bulvarı) üzerinde çok sayıda inşaat var gerçekten..

bu arada bahsettiğiniz haberi önceden görmüştüm, hatta 2-3 tane proje resmi de var bende.. ama nereye yapılacağını bilmiyorum..
5 adet 9-10 katlı apartman vardı projede, site şeklinde.. onun resimlerini de paylaşırım

(şu an telefondan bağlandım siteye, eve geçince bilgisayarımdan yüklerim)

Misafir 334

5 yıl önce - Prş 11 Hzr 2015, 22:10

ilginize ve paylasimlariniza simdiden tesekkurler.konuya aciklik getirmeniz yorum ve paylasiminiz sayesinde bilgilenigoruz.

Resul GUL
5 yıl önce - Cum 12 Hzr 2015, 17:36
Seyhan İlçesi Otogar- Real arası Konut Projeleri ve Yorumlar..

Başlıkta hep Sarıçam Bölgesine yoğunlaştık
Bu sefer Batı kısımdan ,Seyhan daki gelişmelere yer vereceğim..

Geçen Adana Otogarında bir işim vardı Otogarın kuzeyinde yükselen Projeler gözüme çarptı
Çıkışta o tarafa doğru gittim..

Fotoğrafladığım Konut Projelerinin konumunu aşağıdaki Haritada paylaştım..
Projeler Otogar ın kuzeyi ile Gürselpaşa ve Kıyı boyunun güney kısımlarında yer almakta..

Yine aynı noktada mahallerde Müstakil yapılar hakim.. Ama bu zamana kadar boşta kalan Alanlarda
Sarıçam da olduğu gibi Kat yoğunlukları arttırılmış...

Yani bu tarafta aynı şekil devam ediyor.. Kentsel Dönüşüm yok.. Ama boşta kalan Alanlara
olabildiğince Kat yoğunluğu verilmiş..

Sarıçam da Müstakil Apartman Projesi çoğunlukta .. Ama buralar da daha çok Projeler Site
şeklinde yapılmakta..Burada gördüğüm tüm yapılar neredeyse 3 - 4 Bina ile çevrili Siteler şeklinde....

Yine eksik gördüğüm şey, Müstakil Binaların yoğun olduğu Fevzipaşa ve Barış Mahallerindeki sokak
genişlikleri ile neredeyse bu Sitelerin arasındaki "Sokak- Yol " genişlikleri aynı ..

Ersin ÇALDIR

5 yıl önce - Cmt 13 Hzr 2015, 12:20

Sarıçam ilçesi Konut Projeleri ve yeni gelişmeler ;

--> Yeni Stadyum ve Bilim-Teknoloji Üniversitesi Kampüs inşaatının çevresinde yeni Konut yapımları çok arttı..
--> Konut inşaatları şimdilik Anayol-Bulvar kenarlarında ve Sarıçam Toki'ler çevresinde yoğunlaşmış durumda..

Stat Residance

Hüseyin Bayrak İnşaat, 1+1 Stüdyo daireler..

öğrenciler için ideal olacak sanırım..
Çukurova Üniversitesi ve Bilim-Teknoloji Üniversitesine yakın mesafede, Yeni Stadyum'un hemen yanında..

Site Pare

Kampüs Deluxe

temel aşamasında;

Gözütok İnşaat - Hamidiye Sitesi

Benna Life

yeşil ile belirttiğim yere yapılıyor;

bu iki proje ise yanyana yapılıyor ;

Misafir cc9

5 yıl önce - Cmt 13 Hzr 2015, 12:40

Hep belediye başkanı Hüseyin Sözlü ye yakın inşaat firmaları çoğu yeni girmiş bu işe .Okadar Adana nın büyük inşaat firması var bir tane yok
. Kimi asansör cü kimi başka sektör den yeterki ideolojiniz aynı olsun yakın olun sorgulamadan yaparsınız istediğiniz ucube binayı.

Misafir 1bb

5 yıl önce - Cmt 13 Hzr 2015, 15:00

ersin kardes emegine saglik.allah razi olsun senden.bu kadar yeri dolasip resim cekip haritada isaretleyin paylasimlarini burda bize sunuyorsun. ayrica emegi gecen resul arkadas ve diger arkadaslara da cok tesekkur ederiz.sayenizde takip ediyoruz sagolun

Misafir 2c3

5 yıl önce - Pzr 14 Hzr 2015, 21:36

eger analizim yanlis degilse bu bolgedeki yapilasma tahmin edilendende hizli oldu. bolgede sanki kisa zamanda yogun bir insaat calismasi baslamis gibi.ayrica emegi gecen arkadaslar elinize saglik

mayrock
5 yıl önce - Pzr 14 Hzr 2015, 22:20

yeni adana dedikleri bölgelerde yapılan binalar yine iç içe çarpık çurpuk yeşillendirme ve ağaçlandırmaya izin verilmemiş beton örme şeklinde ilerliyor malesef
tarzımız mı bu anlamadım

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET