Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 295
Dögerli
3 ay önce - Cum 15 Şub 2019, 22:52

Beyceli tarafı ile ilgili bir gelişme var mı değerli forum ahalisi, hayırlı akşamlar...

Misafir d5b

3 ay önce - Cmt 16 Şub 2019, 14:53

Beycelinin 0.9 olan yogunluklu yerleri ile boynuyogun ve carkiparenin tamamina 1.6 yogunluk cikmasi an meeleesi. Secimlere az kala aciklanacak.

Misafir 5df

3 ay önce - Cmt 16 Şub 2019, 15:23

Sarıçamcı'lar yine üfürmeye başladı bakıyorumda

Resul GUL

3 ay önce - Cmt 16 Şub 2019, 16:53

1.6 Yoğunluk az.. Olur mu!! 2.4 den aşağısı kurtarmaz!!

Her yere 2,4 Yoğunluk verelim Boynuyoğun a Kabasakal a Şambayat ıya..

Kentsel Dönüşüme de gerek yok Milletin arsası 3 kuruşa gitmesin Müteahhitler de zarara uğramasın Şimdi kim yapacak Kentsel Dönüşümü Mis gibi Arsalar var Kim yıkmakla uğraşacak Kira parası falan hiç riske girmeye gerek yok..!!!

Böyle devam edelim

Misafir b12

3 ay önce - Cmt 16 Şub 2019, 18:23

Hepsi Sözlünün suçu nasıl ki Aytaç Durak Güney Adanaya sırtını dönmüştü son 5 senedir Sözlü de aynısını yaptı, Sarıçam yüzünden Adanada kenstsel dönüşüm sıfır, sonra bunları yazınca rantçılar kızıyor bizle ne alakası var diyorlar, halbuki onlar da bal gibi biliyorlar Adananın konut ihtiyacı boş ve şehir dışındaki yerlere apartman yapılarak giderilince merkezde dönüşüm olmadığını-olmayacağını, ama susmak işlerine geliyor, şimdi aynısını Kabasakal sayfasında yazdım bir 5 yıl daha Güney unutulacak burası açılınca dedim, bizle ne alakası var ben ne zorluklar çektim ne açlık çektim 10 senedir bunu bekliyorum diye ajitasyon yapıyor.

Adanali1981

3 ay önce - Cmt 16 Şub 2019, 19:02

Bu rantçı kafayla Adana’da Kentsel dönüşüm zor olur, herkes kendi cebini düşünüyor sonrada en küçük bir afette başımızı duvara vuruyoruz, her zaman dediğim gibi Adana’nın göbeğini dönüştürmeden hiçbir yere imar izni verilmemesi gerekir

Misafir 274

3 ay önce - Cmt 16 Şub 2019, 19:14

Arkadaş'lar kimse acıtasyon yapmıyor farkında olmadan siz yapıyorsunuz bu acıtasyonu bu kentsel dönüşüme ne sarıçam ne kabasakal nede şambayat buna engel değil kendi kendinize konuşuyorsunuz ben seyhan'da oturuyorum oturduğum ev 40 küsür yıllık yani eski ve hemen hemen çevremizdeki evlerde böyle yani çoğu eski keşke dediğiniz gibi kentsel dönüşüm olsada bu eski evin yerine yeni bir daire verilse sizde öyle birşey söylüyorsunuzki sanki kentsel dönüşüm yapılıyorda millet mütahitleri evinden kovuyor öyleki yakınlarımızda binalar yapılıyor yani eski evleri yıkıp kimsede buna karşı değil aksine herkes bunu yani kentsel dönüşüm yapılsın istiyor şimdi kendi kendinize yok millet rantçı yok acıtasyon yapıyorlar alakaya çay demle benim Şambayat'tada arsam var kimseye muhtaç olmadan kendi çabamla aldım ve şu anda iş olmadığı için boştayım burayı bekliyorum hayatımı düzene koyabilmek için nasip olursa yuva kurmayı düşünüyorum şimdi bunu istrmek rantçılıkmı oluyor acıtasyonmu yapmış oluyorum sanki millete el açıp dileniyorum kendi çabamla alın terimle arsamı aldım ve şimdide zamanı gelince satmayı düşünüyorum mütahitler istediğim parayı verince şimdi kendi kendinize senaryo yazmayın

Misafir c53

3 ay önce - Pzr 17 Şub 2019, 00:13

kentsel dönüşümü hokus pokus zannediyorsunuz arkadaslar bir adanın içinde bazen 160 hissedar oluyor 159 u projeye onay veriyor mesela diyelim bir kişi vermiyor mütayiite kan kusturuyorlar rantçı kim burdsa o bir kişimi yoksa arsasına yoğunluk bekleyen kişi mi?

Misafir 2e7

3 ay önce - Pzr 17 Şub 2019, 00:36

selam aleyküm
Ben sarıçam dağcı mahallesinde bir arsa aldım sermaye yaparız bize ekmek olsun diye.
1 buçuk sene oldu hiç artmadı satayım mi yoksa beklim mi ne dersiniz acaba

Misafir b12

3 ay önce - Pzr 17 Şub 2019, 01:07

Misafir c53 evet bu dediğiniz yüzde yüz doğru yani fırsatçı biri her yerde muhakkak çıkar ve hakkından fazlasında diretir, ancak bu durum gerçekleri değiştirmiyor ki, yani sen Adana dışındaki boş arazileri imara açarsan merkezdeki mahalleler dönüşmez iki kere iki dört, zaten de son 5 senedir olan bu, görünen o ki Kabasakal rantı ile kentsel dönüşüm en az 5 sene daha YOK . Bu arada benim ranttan kastım sadece sıradan bireyler değil, onlar da var elbette ama siyasetçi-iş insanı muhteşem ikilisidir her zaman rantın büyüğünü götüren, onlar bir yolunu bulur götürürler muhakkak.

sayfa 295
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET