Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Nilüfer - ÖzdilekPark Alışveriş Merkezi [AVM]
« önceki   123 ... 202122   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
16ramazan
2 yıl önce - Prş 21 May 2015, 12:08

Proje ile ilgili fotoğraf var mı ?

SABRİ BİLGİN
2 yıl önce - Sal 02 Hzr 2015, 14:51

Projeyi çizen mimarlık firmasının internet sitesinden alıntıdır.

(+)

(+)

(+)

Berktuğ
site denetçisi

2 yıl önce - Sal 02 Hzr 2015, 15:17

Proje görsellerine göre oldukça güzel görünüyor. Hayırlısı olsun.

En son Berktuğ tarafından Sal 02 Hzr 2015, 16:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mahmutmacit

2 yıl önce - Sal 02 Hzr 2015, 15:20

daha fazla bilgi ve görsel için tago mimarlığa ve özdilek e mail attım umarım dönüş olur.

görseller güzel gözüküyor. umarım sonuçta kısa zamanda ve güzel olur

SABRİ BİLGİN
2 yıl önce - Sal 02 Hzr 2015, 15:26

Alıntı:
daha fazla bilgi ve görsel için tago mimarlığa ve özdilek e mail attım umarım dönüş olur.

görseller güzel gözüküyor. umarım sonuçta kısa zamanda ve güzel olur

Proje ile ilgili bir Çevre Ve Şehircilik Bakanlığına sunulmak için hazırlanmış tanıtım dosyası var. Ancak dosyada proje görselleri yer almıyor. Oradaki tanıtıma göre; proje 7 katlı olarak yapılıyor ama bunun 4 katı zemin altında ve zemin altındaki 4 katın 3'ü sadece otopark olarak kullanılacak. -1. kat ise mağazalar vs.. Zemin üstünde ise zemin kat ve + 2 kat bulunacak. Buralarda mağazalar, sinema salonları ve restoranlar olacak. 1 yıl içinde tamamlanması planlanmış, zaten hızlı çalışıyorlar.

Misafir e6d

2 yıl önce - Sal 02 Hzr 2015, 22:46

Aslında şehirin geliştiği bölge olarak göz önünde bulundurursak avm nin çok güzel bir lokasyonu var. Marka Rezidans gibi üst bölümü neden rezidans veya ofis olarak planlanmamış anlamadım. Hatta o bölgeye otel bile giderdi yani. Özdilek asıl ekmeğini yediği Bursa'ya hiç büyük projeler yapma girişiminde bulunmadı İzmir ve İstanbul'daki yatırımlarına baktığımızda.

hakan kan

2 yıl önce - Sal 02 Hzr 2015, 23:04

abi hala otel diyenler var bursadaki hali hazirdaki otellerin neler cektigini bir bilseniz.....

Misafir e6d

2 yıl önce - Sal 02 Hzr 2015, 23:15

Alıntı:
abi hala otel diyenler var bursadaki hali hazirdaki otellerin neler cektigini bir bilseniz.....

Ben oteli örnek olarak verdim arkadaşım sen detayı değil geneli görmeye çalış. Otel yaparsın tutmazsa plaza konseptinde devam edersin yani ne var bunda. Ben otel sorunundan bahsetmiyorum. Özdileğin Bursa'ya küçük yatırım yaptığından bahsediyorum. Ayrıca oteller ne çekiyormuş söyle de bilelim.

Ahmet3210
2 yıl önce - Cum 05 Hzr 2015, 04:03

her fb maçı sırasında ,hareketli led reklam tabelalarda gördüğüm Özdilek yazısı...insanı farklı düşüncele yönlendiriyor....istanbula yapılan yatırımlar Bursa şehrine yapılsaydı en az 1000 kişi evine ekmek, aş götürürdü 1000x4 =4000 ve onların dualarını alırdı...herkesin düşüncesi farklı, saygı duymak gerekiyor sonuçta ticaret ...herkez aynı fikirde olsaydı bu dünyada kötü kelimesi olmazdı .savaşlar olmazdı

Berktuğ
site denetçisi

2 yıl önce - Prş 27 Ağu 2015, 16:03

GÜNCEL İNŞAAT FOTOĞRAFLARI
Alıntı:

(+)

(+)

En son Berktuğ tarafından Pzr 27 Arl 2015, 13:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 202122   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet