Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Nilüfer - ÖzdilekPark Alışveriş Merkezi [AVM]
123 ... 202122   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Berktuğ
site denetçisi

2 yıl önce - Pts 04 May 2015, 21:03
Bursa - Nilüfer - ÖzdilekPark Alışveriş Merkezi [AVM]

İzmir Yolu üzerinde sol tarafta (Opel karşısı) kendi arazisi üzerinde Özdilek yeni bir AVM inşaatına başladı.
Fore kazık ve vinçler inşaat alanına gelmiş ve çalışmalar başlamış durumda. İnşaat çalışmaları ve gelişmelerini buradan takip edebiliriz.

(+)

(+)

AVM'nin yapılacağı yerin krokisi:

Haritanın kaynağı

En son Berktuğ tarafından Sal 14 Şub 2017, 10:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi

mahmutmacit

2 yıl önce - Sal 05 May 2015, 08:56

peki kıyaslama açısından hangi özdilek avmsi yada hangi diğer başka bir avm büyüklüğünde olacak. mağaza sayısı toplam alan vs değerleri ile. bu belli mi?

Berktuğ
site denetçisi

2 yıl önce - Pzr 17 May 2015, 22:50

Özdilekpark Bursa inşaat tabelası (16.05.2015)

Metin_81
2 yıl önce - Pzr 17 May 2015, 23:02

Carrefour 'a dişli rakip geliyor.Ozdilek mağazalarını kalite ve fiyat politikası bakımından enfest buluyorum.

Bursaray
2 yıl önce - Pzr 17 May 2015, 23:20

özlücede eksik olan avm olayını çözecek

mustafaguler
2 yıl önce - Pzr 17 May 2015, 23:40

Alıntı:
Carrefour 'a dişli rakip geliyor.Ozdilek mağazalarını kalite ve fiyat politikası bakımından enfest buluyorum.

Konum itibariyle burası Carrefour'a dişli bir rakip olmaz. Carrefour'a asıl dişli rakip Marka AVM olacak

Sezer__Bursa
2 yıl önce - Pts 18 May 2015, 02:56

Proje görselli yok mu ben bulamadım. Bursa'ya gökdelen dikmeye tövbe etmiş herhalde insanlar.

mahmutmacit

2 yıl önce - Pts 18 May 2015, 10:09

Berktuğ un paylaştığı resimde görüldüğü gibi mimari proje sahibi firmanının adı TAGO MIMARLIK mış
siteside: http://www.tagoarchitects.com/?bolum=shop1&l=tr

projeler sayfasında görüldüğü kadarıyla korupark ve harmony towers ın mimari çizimleride bu firmadan çıkmış

mimari olarak korupark avm yi çok beğenen biri olarak bu projeye olan ilgim ve beklentim dahada arttı

bu arada proje nin de tam olarak adınıda öğrenmiş olduk ÖzdilekPARK BURSA

Mesuthaksoy
2 yıl önce - Sal 19 May 2015, 00:02

Buralara (demirci) lazımdı böyle biryer.
Ben başarılı olacağına inanıyorum projenin.

UfukRaifoğlu
2 yıl önce - Sal 19 May 2015, 00:10

Uydu goruntusune bak cay demle.Yeni yerlesim bolgesi diyoruz ozluce diyoruz yollara bak bir tane duz yol yok.Dumduz arazide nasil Boyle saga sola donmeli yollar yapabiliyoruz bravo bize.Ozdilek parka gelirsek buyuk olursa bolgenin onemli bir eksigini giderir.Hipermarket tarzi olursa biseye yatamaz Carrefour en Yakin avm olma ozelligini surdurur ozluce bolgesine.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 202122   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet