Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Karesi Basketbol Kulübü
« önceki   123 ... 1314151617   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 14
ahmet sert

9 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 12:43

Gökhan Karabıyık 22 numaranın adı.Evet geçen maçta duruş ve oyunu itibarıyla pek iyi bir görüntü vermedi gibi geldi ama katkı verecektir mutlaka. Umutcan'ı da görmek lazım, mutlaka onun da girmesiyle takımımız daha iyi olacaktır inşallah.

Recep ALKAN
9 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 12:47

Umutcan ortaokul arkadaşım.
Karakter olarak da mükemmel bir insan, sporcu olarak da mükemmel bir insan.
Katkısı her anlamda çok fazla olacaktır.

Kariyerinde Beşiktaş ve Trabzonspor tecrübeleri de bulunuyor.

ahmet sert

8 ay önce - Cmt 21 Ekm 2017, 20:42

Geçen hafta evimizde Afyon bu hafta deplasmanda Bakırköy Basket mağlubiyeti, işler iyi gitmiyor iki maçtır. Gerçi maçlar kıl payı gitti.Afyon maçında da Bu maçta da biraz maça girebilseler maçlarda ne olacağı belli olmaz ama dümeni doğrultmak lazım şu an şerit dışına çıkmış durumdayız.Bir de hoca yeni ve geçen maç Gani Lawal'in kariyerine lafım yok, iyi oyuncu ama benim sistemime uygun değil dedikten sonra bu hafta onu göremeyince kıllandım, bir şeyler mi oluyor acaba, bakın.

(+)

ahmet sert

8 ay önce - Pts 23 Ekm 2017, 22:51

Baş antrenör olarak göreve getirilen Gökhan Taştimur görevinden istifa etmiş, oynattığı iki maç ve geleli 12-13 gün olmuştu.Bir üst lige çıkarttığı birçok takım vardı, yararlı olur diye düşünüyorduk.Karesi de iyi planlamalar yapan, planlı-programlı giden iyi bir ekibimizdi. Üç yılda Bölgesel ligden TBL'ye çıktı.Zaten kimse hemen süper lige çıksın diye bir beklenti içinde değildi.Lige ısınıp, bir iki sene içinde böyle bir hamle olabilir diye düşünülüyordu.3 yıldır takım çalıştırmıyordu, ya kendine ya takıma güvenmedi.Hayırlısı olsun, bu kadar erken pes edeceğini düşünmemiştim.

ahmet sert

8 ay önce - Pzr 29 Ekm 2017, 11:54

(+)

(+)

İki maçlık mağlubiyet serisinin arkasından galibiyet geldi.Takımımız Antalya deplasmanından galibiyetle dönüyor. İyi bir galibiyet olmuş, çünkü iki maçlık Coach değişikliği takımımıza yaramamıştı.Suları durultmak adına güzel oldu.5/3 galibiyetimiz var.Türk oyuncularımızın oyuna daha çok girmeleri ve daha çok skor katkısı vermeleri gerekiyor bence, yük iki yabancımızın sırtına biniyor.Takımımızın bir aksilik olmazsa orta-üst sıraları zorlayacağını ve Play-Off potasına girebileceğini düşünüyorum.Sonrası Allah kerim.

Recep ALKAN
8 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 12:13

Oyuncularımızın bu hafta ki istatislikleri,

Ayrıca bu hafta sıralamada hemen üstümüzde bulunan Akhisar belediye bize konuk oluyor.
Güzel ve çekişmeli bir maç olacağa benziyor.

ahmet sert

8 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 13:46

Maç hafta içi Çarşamba günü, hafta sonu sananlar olabilir, buradan takip edenler varsa uyaralım.Takımımız dengeli ve ortalama bir takım hüviyetinde.Maçları da genellikle ortada gidiyor.Mesela Kaybettiğimiz iki maçı da Afyon ve Bakırköy maçlarınıda biraz daha iyi maça kendimizi verebilsek, dikkatli olsak, belki ikisini, en kötü ihtimalle birini kazanabilirdik.Bir de Umutcan da bir an önce iyileşip takıma katkı verecek noktaya gelse daha iyi olacak diye düşünüyorum.Nedense içimde dönse ve oynasa katkı verecek gibi bir his var.Akhisar maçı da bence güzel ve çekişmeli bir maç olacak, inşallah Afyon maçındaki hataları yapmaz ve kazanan taraf oluruz.

Recep ALKAN
8 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 13:55

Saat kaçta maç ?

ahmet sert

8 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 16:02

01 Kasım 2017 Çarşamba günü Saat 18:00 da başlayacak maç.

Misafir 411

8 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 16:07

Balıkesir'de spor kültürü yok, futbolda da basketbolda da seyirci sayısı çok az.

sayfa 14
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 1314151617   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET