Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3

Ne tür bir yapılaşma sizi daha çok mutlu eder?
Forum Bornova 78.7%  78.7%  [59]
Optimum Gaziemir 13.3%  13.3%  [10]
Diğer (Belirtiniz) 8.0%  8.0%  [6]
Toplam Oy : 75

SonpoL

2 yıl önce - Cum 26 Hzr 2015, 21:45

Yurtdışında olduğum için her ne kadar konuyu ben açsam da, takibini fırsat bulup pek yapamıyorum. Fakat carrefourun şu anda boşaltığı söyleniyor. Takip eden veya resimleyebilen arkadaşlar olursa çok seviniriz.

Bu arada şimdilik Rönasans inşaat siteden projeyi kaldırmış. Nedenini bilmiyorum fakat bir hazırlık var şuanda. Kokusu çıkar yakında.

Misafir cfb

2 yıl önce - Pts 20 Tem 2015, 12:24

ihale verildi mi acaba

Misafir 7ca

2 yıl önce - Cum 24 Tem 2015, 01:43

Yanı kısacası değerli olan bölge iki belki üç katı daha değer kazanacak gibi gözüküyor tramvayında hizmete geçmesiyle beraber projelerden Kaynaklı oluşacak trafik yoğunluğununda ortadan kalkacağını düşünüyorum mavi şehir adına yakışır bir hale gelecek gibi mavi Şehr-i temsilen tramvayında mavi olması sanki hoş olur bence 😜 ancak bölge yatırımcılarının daha büyük daha büyük ve dahada büyük yatırımlar getirmesi ikinci bir İstanbul neden olmasın izmirimin neyi eksik demek geliyor içimden. elinize sağlık şimdiden 👍👏👏👏👏👏

Misafir 7ca

2 yıl önce - Cum 24 Tem 2015, 01:50

Kanımca harika olur berber örneklemesinde bakış açısı karmaşası var birde şöyle Düşünelim balık balık pazarında satılır.

Misafir 7ca

2 yıl önce - Cum 24 Tem 2015, 01:59

Evet carfurda sözleşmesi biten mağazaların hepsi boşaldı çok az mağaza Dükkan kaldı bankamatikler bile kaldırıldı birtek iş bankası bankamatik duruyor SÖZLEŞME yenilenmiyor yakında inşaata başlanacağı söyleniyor bölge yakınında ikamet ediyorum hatta bügünde oradaydım son durum bu optimum Tarzı birşeyler olacağı söylentisi var.

SonpoL

2 yıl önce - Pts 27 Tem 2015, 20:38

http://rgy.com.tr/projeler/devam-eden-projeler/karsiyaka

Misafir e00

2 yıl önce - Pts 03 Ağu 2015, 13:31

bu sabah ugradim. carrefour dahil tum avm eylul ayinda kurban bayrami ile birlikte kapaniyormus

Misafir 7e6

2 yıl önce - Prş 22 Ekm 2015, 15:15

Şu anki CArrefour'un yerine madem AVM yapılacak, umarım İStanbul Vialand deki gibi tema park ve yanında açık alan, rahat ve ferah, sokak sokak gezilebilecek bir AVM yapılır.

SonpoL

2 yıl önce - Pzr 25 Ekm 2015, 23:36

Takip eden var mı? En son bayramdan sonra kapanacak diyorlardı fakat yurt dışında olduğum için gelişmeleri takip edemiyorum.

Bayram da gittiğim de pek bir şey kalmamıştı.

Emirhan35
2 yıl önce - Pts 26 Ekm 2015, 00:21
Carrefoursa

Buraya 2. Optimum mu yapılacak yoksa Forum tarzı açık bir Avm'mi olacak ?

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet