Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 15

Ne tür bir yapılaşma sizi daha çok mutlu eder?
Forum Bornova 79.5%  79.5%  [62]
Optimum Gaziemir 12.8%  12.8%  [10]
Diğer (Belirtiniz) 7.7%  7.7%  [6]
Toplam Oy : 78

bluemet

1 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 11:49

önceden özellikle şehir merkezinde max.8-10 katlı apartmanlara izin verilirdi,deprem bölgesi vs gibi sebeblerden fakat son zamanlarda ipini koparan ve bos arsa bulan müteahit en az 20-25 kat ya yapıyor

bu kastettigim bayraklı gökdelen bölgesi degil

izmirin fay hatlarımı degisti biz bilmeden yada birileri perde altından götürüyormu parayı kim izin veriyor bunlara ?

Anıl 95
1 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 11:55

Bu başlıkla ne ilgisi var bi bitmediniz be!

alen Doğu Gencer
1 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 12:12

Zıvanadan çıkıyorlar iyice . şikayet te ediyoruz ama çoğu silinmiyor.

Furkan93

1 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 22:45

Alıntı:
izmirin fay hatlarımı degisti biz bilmeden yada birileri perde altından götürüyormu parayı kim izin veriyor bunlara ?

Japonya fay hatları üzerinde koskoca binaları dikiyorda birşey olmuyor bizde kuralına kitabına göre yapsak temeli sağlam atsak hiç bir sıkıntı olmaz biliyorsunuz ki deprem öldürmez çürük yapılar öldürür

Misafir bfb

1 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 22:51

japonların temelde kulaandıkları çeliğin tonu 15 milyon 850 bin dolar arazinin değeri o kadar değil
Hadi yapan kredi çekti bir şekilde çelik tabanlı bina yaptı
İzmirde kaç kişi yüksek maliyeti olan residıns dairesi yada gökdelen bürosu alır?
Göztepe taraftarları aralarında para toplasa bile bir tane çive alamazlar Rönesans iyi bir firmadır deprem problemi olmaz

Misafir 732

1 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 22:53

trolün biri izmirde imax yok mu diyor mavibahçe en üst katta izleyebilirsin sayın trol

bluemet

1 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 01:28

genc arkadaslar sakin olun sikayet edecekte birsey yok ,ben orada merak ettigim bir konuda bilgisi olan varsa bilgi almak icin yazdım bunu ilgili kurumlarada sordum ama tabiki cevap alamadım.

particilik vs de yapmıyorum bayraklıda gökdelen bölgesi malum fakat o bölge dısında önceden 3 veya 4 kat ruhsat verilen yerlere 20 30 40 kat ruhsatlar verilmeye baslandı ve gökdelen bölgesiyle alakasız yerler bu dediklerim

yani sizcede anormallik yokmu siyasi düsünceleri bir kenara bırakıp mantıkla düsünün.

gediz_1994
1 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 12:48

Alıntı:

particilik vs de yapmıyorum bayraklıda gökdelen bölgesi malum fakat o bölge dısında önceden 3 veya 4 kat ruhsat verilen yerlere 20 30 40 kat ruhsatlar verilmeye baslandı ve gökdelen bölgesiyle alakasız yerler bu dediklerim

Bunun sorumlusu kim sence ? Poınt bornova gibi yapıyı otogarın karsısına yapan, cengiz holdinge mavişehirde gökdelen yaptıranlar kim sence ? Cevre bakanı mı büyüksehir mi ?

alen Doğu Gencer
1 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 13:20

ruhsat olaylarında bakanlıgında ,belediyenin de suçu var arkadaşlar. Bakanlıkve valilik onaylı yapılar var. bunun dışında Folkart ikon gibi belediye çıkarına olan yapılarda mevcut. mesela yeşilova da folkart bornova yakını yaklaşık 30 katlı varyant tower yapılıyor! bakanlıktanmı aldı ruhsatı? yada mavişehirde atılgan royaller bunlarda bakanlık onaylı değil?

Burada izmri büyük şehir belediyesinin yapması gereken . Yeni kent merkezi hariç, izmir genelin de kat yada yükseklik sınırı getirmektir. ondan sonra kim bakanlıktan yada valilikten onay alıyorsa alsın. bundan sonrası belediye olarak seni ilgilendirmez ve halkta bunu görür. bunların yanın da sen bu işe bir engel koymuyorsan demekki bu işten bir çıkarın var!

Misafir a6e

1 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 15:43

otogarın arkasında halen faaliyette olan çimento fabrikası var o bölge civarı her gün bu fabrika yüzünden toz duman halinde sabahları izmiri simsiyah çimento bulutu kaplıyor
zamanında belediyesinden nasıl olduysa! izin alınmış....kimse de gidip ne point bornova'dan residans alır ne de avmsine gider
insan o bölgede araba sürmeye çekiniyor her an tepemize çimento yağacak diye

sayfa 15
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet