Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2

Ne tür bir yapılaşma sizi daha çok mutlu eder?
Forum Bornova 78.7%  78.7%  [59]
Optimum Gaziemir 13.3%  13.3%  [10]
Diğer (Belirtiniz) 8.0%  8.0%  [6]
Toplam Oy : 75

SonpoL

2 yıl önce - Cmt 25 Nis 2015, 23:30

Yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Imax sinemanın zaten Mavibahçe olduğunu dile getirdim ve graphix_35 arkadaşımızda ona istinaden sormuştu . Karışıklık olmasın. Şu an için ilk defa Mavibahçe projesinde olacak.

Ben yeni diğer AVM'nin de geri kalacağını sanmıyorum ki, kendileri finansal yönden çok kuvvetli ve AVM alanında oldukça deneyimli bir firma.

Emirhan35
2 yıl önce - Pzr 26 Nis 2015, 00:00
İmax İzmir

Avatar 2'yi İzmirde İmax'te izlemek nasip olur inşAllah 1. filmi Balçova Kipa Cinebonusdu o zamanlar orada izlemiştim tek kelimeyle harikaydı. İnşallah İzmirede İmax sinema salonları açılırda bundan sonraki gelecek olan 3D filmleri İmax kalitesinde izleriz

mustafaybar95
2 yıl önce - Çrş 29 Nis 2015, 12:29

Alıntı:
Sadece Çiğli, Mavişehir, Karşıyaka nüfusuna bile yetmez o AVM'ler . Birde şu açıdan düşünün; Burada sıradan bir AVM'den bahsetmiyoruz. En başta Mavibahçe'de mini konser alanları olacak. Imax sinema olacak.

Diğer yandan Rönesans inşaat, yeniden tasarlanacak olan AVM'de daha farklı yaklaşımlar sergileyecek. Belki buz paten sahası yaparlar, açık oyun alanları yaparlar vs.

Ben Mavibahçe'ye karşı değilim. Aslında yeşil alanların yerine yapılmayan hiçbir AVM'ye karşı değilim. Ama benim yeni AVM projesine karşı olma sebebim farklı. Birden fazla AVM'nin yan yana yapılmasına karşıyım (Balçova'daki gibi) çünkü mantıksız bir şey. Mesela bir berber salonunun yanında boş bir dükkan var, siz de berbercilikle uğraşıyorsunuz ve yeni bir berber salonu açmak istiyorsunuz. Şimdi az önce bahsettiğim boş dükkana berber salonunuzu kurmak mantıklı olur mu? Yan yana iki berber. Saçma bir şey. Yan yana iki AVM'nin olması da buna benzer bir şey. Çiğli ve Karşıyaka nüfusuna yetmeyecekse mevcut AVM'ler, Mavişehir'den başka bir yere de yapılabilir pekala, yeter ki ulaşımı kolay olsun. Çünkü yan yana iki AVM'nin yapılması o bölgedeki trafik ve otopark sorununu iyice artıracaktır.

Misafir 6fb

2 yıl önce - Çrş 20 May 2015, 09:28

Forum Bornova tarzı olmasını tercih ederim

Misafir 787

2 yıl önce - Pzr 24 May 2015, 12:26

Sizce hangi büyük markalar gelir ? İstanbul , Ankara'da olupta İzmir'de olmayan marka sayısı fazla bana göre bu açık bir an önce kapatılmalı

Misafir eea

2 yıl önce - Sal 09 Hzr 2015, 22:39

Forum Bornova tabi ki. Bu arada Alaybey Carrefour un arazisi de mi alındı? Neden kapandı ? Bilen varmı?

ahmetcan1912

2 yıl önce - Çrş 10 Hzr 2015, 00:43

ben alaybey carefourun yanındaki barış grossta çalışıyorum oradaki arkadaşlardan edindiğim bilgiye göre carefour ve apartman mahkemelikti ve kaybettiler

Misafir 72c

2 yıl önce - Çrş 10 Hzr 2015, 10:25

Forum'un, Ata sanayi Santral civarındaki Çiğli Ataşehir'e yapacağı projesi varken carrefour arazisine forum tarzı bir AVM olmaz. Ölü yatırım olur carrefour arazisi. Duyduğumuz kadarı ile Rezidans gökdelen altında avm tarzı Folkart bayraklı gibi bir yapılaşma ön görülüyor carrefourun yerine..

Misafir ebc

2 yıl önce - Çrş 10 Hzr 2015, 11:06

Olu yatirim olmaz tabiki cok merkezi yurume mesafesi farkli ve hizli olan durumun galibi olur ama mavi bahce ile yakin olmasi tam bir sehir petzaj katliami olur tabi

Misafir f3a

2 yıl önce - Cum 26 Hzr 2015, 16:57

ne zaman belli olacak acaba bu proje ?

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet