Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
salihhr
4 ay önce - Sal 01 Arl 2020, 15:45

Tamam işte bu bile Ödemiş'in il olması için nedenlerden biri.

Gediz_001
4 ay önce - Sal 01 Arl 2020, 17:48

Bu saatten sonra il olmaz Türkiye'de. Onun yerine eyalet tarzı özerk 20 civarı bölge olabilir. Almanya'daki gibi. Mesela İzmir eyaletine bağlı ödemiş, aydın, Manisa, Torbalı Bergama, Aliağa, Turgutlu, Akhisar, Kuşadası, ayvalık şehirleri olabilir.

AnL_95
4 ay önce - Sal 01 Arl 2020, 17:50

Ya biz İzmir'de ilçe belediyesi sayısı azaltılsın hatta eski büyük merkez ilçeler geri dönsün diyoruz adamlar tutmuşlar ilçe sayısını geçtim il sayısını arttırmanın derdine düşmüşler. Arkadaşım olmaz böyle. Yapamazsınız buna hakkınız da yok. Her ilave ilçe her ilave il bütçeye yük.

Biz Özkanlar ile Küçükpark neden farklı ilçeye bağlı dipdibe iki semt ayrı ilçe olmamalı diyoruz adamlar gidiyorlar Ödemiş de il olsun Bergama da il olsun diyorlar. İzmirli bile olmayan bu şahıslar neyin derdinde neyin peşinde çözemedim. Saçma sapan hareketler.

En son AnL_95 tarafından Sal 01 Arl 2020, 17:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

salihhr
4 ay önce - Sal 01 Arl 2020, 17:54

Alıntı:
İzmirli bile olmayan bu şahıslar neyin derdinde neyin peşinde çözemedim. Saçma sapan hareketler.

Lafiniz banaysa kütük büyüdüğümüz şehir Akhisar ama İzmir doğumluyum. Nüfusumda Konak yazıyor ayrıca İzmir'de yaşıyorum. Öyle olmasa bile bu ulkenin bir vatandaşı olarak fikrimi beyan edebilirim. Ortada sacma sapan bir hareket yok. Katilmiyorsaniz katılmıyorum nedeni de bu dersiniz olur biter. Bu forum da isteyen istediği fikri soyleyebilir diye biliyorum.

AnL_95
4 ay önce - Sal 01 Arl 2020, 17:55

Sana bir şey dediğim yok ama herkesin her fikrine saygı duymak zorunda değilim. İşine öyle geliyorsa bilemem. Şahsına bir lafım elbette yok.

salihhr
1 ay önce - Pzr 21 Şub 2021, 17:34

İzmir'in güney ilçeleri Ödemiş'e bağlanıp Ödemiş il yapılmalı.

Axee34
1 ay önce - Pzr 21 Şub 2021, 17:36

Mantıklı ve doğru

eonder87
1 ay önce - Sal 23 Şub 2021, 21:46

il olması gereken 300bin nüfüs üstü bir çok ilçe var onlar il olsun önce de. Sonra Küçükleri de birleştirip yaparsınız.

1milyon insan ile önce esenyurt il olmalı.
950bin Çankaya
930bin Keçiören
920bin Şahinbey
gibi bir sürü hakeden ilçe var öncelikle...

Fatih Glr 21
1 ay önce - Sal 23 Şub 2021, 21:54

Hayırdır yahu herkez il olmak istiyor. Hayır önümüzde seçim falan da yok

Levent Murat Çevre
1 ay önce - Sal 23 Şub 2021, 21:55

eonder87 saçmalama

İstanbul'un , Ankara'nın , Gaziantep'in merkezinde sırf merkez ilçeler nufusu milyona yakın diye il mi olacak ? İl merkezi ilçeleri nasıl il olur ? Allah aşkına böyle saçma sapan yazan kişileri üyelikten atın.

sayfa 3
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet