Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
mahmut11
5 yıl önce - Prş 23 Nis 2015, 12:53
Ödemiş il olmak istiyor.


Ödemişliler, 1 yıldır görevde olan Belediye Başkanı Mahmut Badem'den memnun olduklarını söyledi. Ödemiş'in artık il olmasını isteyen vatandaşlar, Başkan Badem'den kente üniversite kurulması için girişimlerde bulunmasını da istedi


Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem'in 1 yıllık performansından memnun olduğunu söyleyen vatandaşlar, Kiraz, Beydağ, Bayındır ve Tire sınırlarını içine alarak Ödemiş'in il olmasını istedi. Ödemiş'in gelişmesi için kentte üniversite kurulması için Başkan Badem'in gerekli girişimlerde bulunmasını bekleyen ilçe halkı organize sanayi bölgesinin canlanması için de çalışma yapılmasını istedi. Ayrıca ilçede trafik sorunu yaşandığını ve otopark için Büyükşehir Belediyesi ve Ödemiş Belediyesi işbirliğiyle ortak bir çözüm üretilmesini isteyen vatandaşların bir diğer beklentisi ise doğalgaz oldu. İlçenin ana arteri olan Fatih ve Mithatpaşa Caddelerinde kaldırımların 30 yıldır aynı olduğunu ve son asfaltlamayla yol seviyesine geldiğini belirten vatandaşlar, ana caddelerdeki kaldırımların yenilenmesini istedi.

Kaynak ve Detaylar: http://www.yeniasir.com.tr/kenthaberleri/2015/04/ ...ak-istiyorBence Ödemiş il olmamalı.Sonuçta il olursa büyük bir vergi kalemini kaybeder.
Sizler ne düşünüyorsunuz?


Misafir 7f5

5 yıl önce - Prş 23 Nis 2015, 15:52

degerli bölge gazetemizin degerli haberlerinden biri...))

nufus 130.000 kırsal yaklaşık 50.000 ))


graphix_35
5 yıl önce - Prş 23 Nis 2015, 21:58

Mantıksız

H Caner
5 yıl önce - Prş 23 Nis 2015, 23:37

Bazı haberler vardır başlığa bakar bakmaz buram buram yeni asır kokar.
Buda onlardn birisi. Başlığa baktım, yeniasır değilse cumayı görmek nasip olmasın dedim. Yanılmadım.
Teşekkürler Yeni asır.


mahmut11
5 yıl önce - Cum 24 Nis 2015, 00:59

Yeniasır yanlı yayın yapıyor olabilir,ben bu başlığa sadece bir haberi koydum, kaldı ki denetçilerin takdiri.

hoş, yanlı yayın yapması doğru değil tabi ki, ancak sabahtan akşama kadar T.C. CUMHURBAŞKANI'na hakaret eden hırsız diyen gazetelere "düşünce özgürlüğü" diyenler, buna da tahammül etmek zorundadırGkhanTR
5 yıl önce - Cum 24 Nis 2015, 01:07

Alıntı:

Ödemişliler, 1 yıldır görevde olan Belediye Başkanı Mahmut Badem'den memnun olduklarını söyledi. Ödemiş'in artık il olmasını isteyen vatandaşlar, Başkan Badem'den kente üniversite kurulması için girişimlerde bulunmasını da istedi


Bu eleştirim kesinlikle sana değil şahsına algılama. Ama haberin bile bu şekilde başlaması tam bir skandal. Ödemiş'in şu an ki belediye başkanı şunu söyleyebilirim belediye başkanı olduğuna bin pişman. Çünkü önceki dönemden gelen borçlar yüzünden onlarca işçiyi çıkardı. Bırakın icraat yapmayı borçları bile ödeyemiyor. Bu yüzden halkın bırakın sevgisini kazanmayı nefretlerini kazanmaya başladı. O yüzden bu haber masabasinda yapılmış uydurma bir haber.


mahmut11
5 yıl önce - Cum 24 Nis 2015, 11:10

Alıntı:
Ödemiş'in şu an ki belediye başkanı şunu söyleyebilirim belediye başkanı olduğuna bin pişman. Çünkü önceki dönemden gelen borçlar yüzünden onlarca işçiyi çıkardı. Bırakın icraat yapmayı borçları bile ödeyemiyor.


M.Badem'in suçu yok burada bence, önceki dönemde başkan CHP'li değil miydi? Borçları alıp ödemediyse bence CHP'li dönemin suçu var. Yani bence Ödemiş Belediyesi çalışamıyorsa dediğin gibi önceki CHP'li belediyenin ödemediği borçlar yüzünden ...


Abdullah Egemen
5 yıl önce - Cum 24 Nis 2015, 11:16

Yerel yönetimler yasası baştan aşağı değişmezse bu türden "İl olmak istiyoruz" başlıklarını daha çok göreceğiz.

graphix_35
5 yıl önce - Cum 24 Nis 2015, 13:39

Ödemiş'ten önce İzmir merkezdeki ilçeler yeniden düzenlenmeli Hatay'ın bir kısmı Konak'a diğer kısmı Karabağlar'a bağlı İnönü Caddesini sınır kabul etmek çok saçma.

Aynısı Bornova içinde geçerli Bornova'da adil bir bölünme yapılacaksa Ağaçlıyol'un ve Ankara yolunun aşağısında kalan kısım (Çamdibi-Altındağ-Pınarbaşı-Işıkkent) Yenişehir ile birleşerek (Kemer-Tepecik-Hilal-Ege Mahallesi) ayrı bir ilçe olmalıydı.
Yeşildere Caddesi sınır kabul edilebilirdi

Bornova Mansuroğlu-Manavkuyu-Özkanlar-Kazım Dirik-Erzene-Ergene ve Evka 3 bir bütün olarak kalmalıydı. Mevlana/Doğanlar ksımının ise ne olacağı sonra belirlenirdi.

Osmangazi-Atatürk Mahallesi Evka-4 Bayraklı'ya bağlansa çok daha doğru olurdu.

Konak sadece Alsancak-Basmane-Çankaya-Konak-Kahramanlar-İkiçeşmelik-Umurbey kısmını kapsayacak şekilde sembolik bir ilçe olmalıydı.

Halkapınar-Çınarlı ve Mersinli ise Bayraklı'ya bağlanmalıydı. Zaten burada viyadükten bol birşey yok.

Bozyaka-Yeşilyurt-Hatay-Üçyol-Eşrefpaşa-F.Altay-Poligon-Göztepe-Güzelyalı ise bir bütün olarak Hatay isimli yeni bir ilçe olmalıydı.

Yenişehir'den Göztepe'ye kadar hala Konak AÖF bürosunun adı Bornova ama adres ilçesi Bayraklı'da

Çok yanlış oldu çook.

Ayrıca önceki Belediye Başkanı yüzünden iş yapmıyor nasıl bir mantık anlamış değilim.
Burhan Özfatura iş başı yaptığında Çakmur'un çok borcu var pişman oldum mu dedi yoksa iyi kötü İzmir için birşeyler yapmaya mı çabaladı yada Priştina geldiğinde Özfatura çok borç çıkardı diye kös kös oturdu mu yoksa EGERAY için hazırlıklara mı başladı.
Bu bir bahane olamaz senin arkanda koskoca İktidar partisi var. Yani istersen BŞB'den çok hizmet verebilirsin halkına. İstemiyorsan o da senin bileceğin iş.


m yüksel110
5 yıl önce - Pts 27 Nis 2015, 11:07

Çok mantıksız bencede.sayfa 1
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet