Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul İETT Otobüsleri - Klima
« önceki   123 ... 414243   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 42
Misafir 34f

4 yıl önce - Çrş 19 Ağu 2015, 13:49

Iett 0345lere neden klima takti,gazini doldurmadiklari icin calismiyormus,madem öyle sefere niye cikartirsin

erkinalp
4 yıl önce - Çrş 19 Ağu 2015, 21:04

Klimalara da kalkış saatleri gibi fan hızı ve termostat tarifesi konsun. 25 Ağustos 6:00-9:00 arası 17°C, yüksek fan gibi.

Misafir 779

3 yıl önce - Çrş 27 Nis 2016, 23:35

Havalar ısınmaya başladı, sıcak havalarda yolcular şöföre klimayı açmasını söylüyor ancak kaç otobüste son günlerde denk geldim, bütün şöförler klima bozuk dedi, açmamak için bahane uyduruyorlar, hoş bozuk olsa bile öyle sefere çıkmaması gerek olduğunu biliyor olması lazım. Bu yaz ve öncesindeki sıcak zamanlarda iett'ye bildirdim, şöförlerden gerekli hassasiyeti göstermeleri adına. Yolcu akbil bastığı an tüm hizmetlerden faydalanma hakkına haizdir.

Murkes
3 yıl önce - Çrş 27 Nis 2016, 23:40

Klima çalışmadığı Zaman Twitter üzerinden @iettdestek adresine araç kodu ile yazdıkları Zaman gerekli işlemi yapıyorlar. Klima bozuk diyenlere inanmayın, birde klima yerine düz havalandırma açarsa da gerekli şikayeti mutlaka yapın.

Misafir df4

3 yıl önce - Prş 28 Nis 2016, 02:00

İETT otobüslerinde keyfi klima çalıştırmama diye bir şey söz konusu olmaz.

Şoför yakıt parasını cebinden vermiyor ki klimayi kapatsın Bozuk ise bozuktur. Ama ya o seferden sonra, ya da akşam mutlaka garaja gittiğinde tamir edilir..
İETT'nin elinde onlarca yedek otobus var, arızalı araç bile bile yola çıkmaz, yolda arizalaniyor ise de mekanik bir şey bu sonuçta arıza tabi ki olabilir

Mert Karakoyun

3 yıl önce - Prş 28 Nis 2016, 02:07

istanbulda metrobüs otobüs yazın buram buram koltukaltı ve apış arası kokar

istanbul gerçekten reziilllik Allah kurtarsın kardeş

Misafir 15e

3 yıl önce - Prş 28 Nis 2016, 16:33

Daha çok özel otobüs sinifina giren öho ve oas acmiyor.

Misafir 779

3 yıl önce - Prş 04 Ağu 2016, 17:26

Bugün 4 kadıköy-bostancı hattında otobüsün içerisi zifiri sıcak, şöföre söylüyorum klimayı aç diye, ilk duymamazlıktan gelip yüzüme bakıyor, bir daha söyleyince ne kliması, geç otur diyor, zorla klimayı açtı, böyle hasberkader kişileri şöför yapıyorlar ya, hayret doğrusu.

Misafir 21e

2 yıl önce - Prş 03 Ağu 2017, 19:22

Şu metrobüs hattında nerdeyse her gün klima yüzünden kavga çıkıyor,her seferindede şöför klima çalışıyor diyor,biraz sıkıştırıncada arızalı diyor,her gün arızalı adı altında havalandırma çalıştırılıyor,anca dişli bir yolcu çıkarsa klimayı açıyorlar,bu düzen değişmeli.

Misafir bfd

1 yıl önce - Sal 31 Ekm 2017, 23:36

Vallah yaz olmasını şu sebepten hiç istemiyorum,şöförlerin iett olanlarıda dahil ama ağırlıklı özel halk otobüsü ve otobüs a.ş şöförleri klima açmıyıp,bozuk diyor,bazısı su akıtıyor vesaire bahaneler uydurup açmıyorlar,bazen açmadımı lafı uzatmıyıp kabulleniyorum,bazende ısrar ediyorum,çünkü nerdeyse her otobüse bindiğimde klimanın çalışmadığını görüyorum,söylemekten bıktım,usandım.Sözüm ona kara kutu geldi dediler,şöför açmadımı,merkez anlayacak falan,hepsi hikaye.

sayfa 42
« önceki   123 ... 414243   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM