Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul İETT Otobüsleri - Klima
« önceki   123 ... 414243   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 2
Mustafa Kumbar

14 yıl önce - Çrş 27 Tem 2005, 10:43

Evet 20 tane 200 model mercedes klimalı olarak seferlerine başladı

Mustafa Kumbar

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Çrş 27 Tem 2005, 15:03

Desenize , geriye kaldı 542 adet klimasız Mercedes-0345 daha... Aslında İkarus'ların da miadı yavaş yavaş dolmaya başadı ve bunlara klima takma konusunda herhangi bir çalışma olmayacak anlaşılan... Yeni Citaro'lar geldiğinde de (İnşallah!!!), eski MAN sololar ve körüklüler hızlı bir şekilde servislerden alınacaklar. Böylece Klimalı Mercedesler (Conecto/Citaro)ve Klimasız İkaruslar'dan müteşekkil bir filomuz olacak bundan böyle...

Akın KURTOĞLU

cenkince

14 yıl önce - Çrş 27 Tem 2005, 15:11
2000 Model Mercedesler

Tevekkeli Bizim İkitelli garajında 98 ve 99 Mercedesler çalışmaya başladı... Verin abi klimalı mercedeslerimizi geri

bulent222
14 yıl önce - Çrş 27 Tem 2005, 16:02

Geçenlerde klimalı Mercedes'e 21A hattında bindim. Öğleden sonraydı ve güneş vurduğu halde iç sıcaklık iyiydi. 1 gün önce aynı saatte Ikarus'a bindiğimde ter içinde kalmıştım.

mordehay kohen

14 yıl önce - Prş 28 Tem 2005, 14:11

bendeniz 24 sene israelde otobüs şöförlüğü yapmaktayım
hiç bir zaman kliması bozuk bir otobüsle yola çikmadım hadi diyelimki yolda klima bozuldu
olur öyle vakalar yarınına bu kliması bozuk otobüsle yola çıkmam merkeze bildiririm
alternatif otobüs gelir bozuk yerine buradaki halk haklı olarak bu konuda çok hassas
niçin bu konuya girdiğimi hemen açıkliyacağim .yeryüzü günden güne ısınıyor 20 sene evvel bilmem klimaya ihtiyacımız varmıydı bu gün şehir içi otobüste tabiki IETT ler
yazın seyahat etmek sanki kabus ter içinde kalıyoruz özellikle benim sevgili ikaruslerde
ama tranvaya bindiğinizde sanki içerisi cennet gibi serin yolculuk hoş geçiyor bunu bilinizki
otobüslerde veya herhangi bir araçta klima lükslük degildir eğer herhangi bir kuruluş veya
firma sahibi veya şöför aracına klima taktırmıyorsa veya taktıktan sonra çalıştırmıyorsa
sırf yakıt masrafını yüksek tutmamak ve ekonomi yapmak içindir bu arada yolcular
hamam gibi sıcak bir ortamda seyahat etmeleri mecbur kalırlar.
o zaman yavaş yavaş şu demirperde malı hurda ikarusleri demir fiatına satsalar kar
ederler eski otobüsler özellikle ikaruslarda emekliye ayrılabilirler yanliz vapurlar emekliye ayrilmazlar ozellikle bacasinda o guzelim ay yildiz cift capa logosu olanlar

OsMaN UyGuN

14 yıl önce - Cum 05 Ağu 2005, 17:26

ya benim şikayetim var bu konuda, bu klimalı mersedesler benim mideyi fena bozuyor
klimaya alerjisi olan başka arkadaşlarda var mı?

ahmetnet
14 yıl önce - Cmt 10 Eyl 2005, 03:19

Belki meraklısı vardır benim gibi; klima kontrolleri sürücünün solunda pencere kenarında konuşlandırılmış. Fotoğrafta üst kısımdaki panel.

Ek:
Şu 2 fotoğrafı da uygun görülürse eklemek isterim:

Dipnot: 2.resimin ufak halinde bir sorun var sanırım, yön gösterebilecek olan var mı?

nerminkumbar

14 yıl önce - Cmt 10 Eyl 2005, 19:48

Biz insan taşıyoruz felsefesi altında hala klimasız araçlar ile seyahat ediyoruz...Bu yaz çok sıcak geçti....Bir dahaki yaz dahada sıcak geçecek küresel ısınmadan dolayı....Umarım İstanbul ulaşımında rakipsiz taşımacılık yapan İETT bu sorunu çözmüş olur....

kutlay34
13 yıl önce - Pts 05 Arl 2005, 02:25

Bende bu klimalı mercedeslere yanlış hatırlamıyorsam okullar açılmadan önceki hafta cuma günü 17(kadıköy-pendik) hattına binerek tatmış oldum. Ama gelgelelim güneş tarafında oturduğum bide bunun üstüne minibüs yolundan gittiği için bi de alçakta otuduğum için klimayı pek hissetmedim diyebilirim. Ama dönüşte aynı otobüse bindiğimde bu kez yüksek olan yere oturdum. Bu kez hissetim  

Murat Erol 2
13 yıl önce - Prş 08 Arl 2005, 19:08

(ev tipi) klimalı  MAN    gören var mı?

sayfa 2
« önceki   123 ... 414243   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM