Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas'ta açılmasını İstediğiniz Marka ve Mağazalar
123 ... 565758   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Misafir 2d8

3 yıl önce - Pzr 19 Nis 2015, 18:27

Avm si olmayan bir şehirde markalardan bahsetmenin bir anlamı yok

talha58
3 yıl önce - Pzr 19 Nis 2015, 18:41

Açıkçası şahsım adına konuşmam gerekirse internet varken bulunduğum yerde hangi markaların olduğunu çok önemsemiyorum. Tabi bu benim anlayışım. Genel alışkanlıklar açısından bakacak olursak Avm zaten birçok eksikliği giderecektir. Çok üst seviye markalar zaten her yerde de bulunmuyor. Avm'deki ağırlığı yerli bir firmanın üstlenmesini isterim. Daha önce iki büyük şubesi olan Carrefour çekilmek zorunda kaldı. Yerli market zincirleriyle rekabet edecek ve zenginlik katacak ulusal bir firma iyi olabilir. Zaten geri kalan hangi markaların Avm'lere geldiği bellidir. Onlar da tamamlanır. Praktiker de kapandıktan sonra sanırım yapı market firması gerekli olabilir. Bir de özelliikle Bağdat Caddesi gibi öne çıkan caddelerin veya Aksu civarının bu anlamda Atatürk Caddesi'ne bağlı düşünülmesi ve yük hafifletmesi iyi olabilir.

Misafir c9f

3 yıl önce - Pts 20 Nis 2015, 14:34

Alıntı:
Zara, Mango, Ykm, Boyner, Cinemaximum, D&R, Bershka, Pull&Beer, Kahve Dünyası, Starbucks, Atasun Optik, Batik, Bambi, İnci, Derimod, Flo, Mudo, MarkaPark Saat&Saat, Toyzz Shop ...Aklıma gelenler bunlar ama her sektörde sivasta çok marka eksikliği var malesef 

Bu markalarin bazilari yerlerini kendileri aciyor.acarken de fizibilite calismasi yapiyor,uygun degilse acmiyor.franchise zincirlerin bedelleri milyon lira/dolar buluyor.boyle bir paraya sahip olan zaten sivasta durmaz yada daha karli islere girer-insaat gibi-markalarin derdiyle,tasasiyla ugrasmaz.

ahmet icem
3 yıl önce - Pts 20 Nis 2015, 17:08

gece kulübü

mutlusaritas

3 yıl önce - Prş 04 Hzr 2015, 19:44
MARKA MARKETLER ZİNCİRİ YILDIZELİ'NDE

İsteklerimden biri gerçek oldu: Marka marketler zinciri bulunduğum ilçe merkezi olan Yıldızeli'ne şube açıyor.

galip garam
3 yıl önce - Prş 04 Hzr 2015, 21:39

Aksu nun yanındaki sanayi yıkılarak oraya eski usul arasta tarzı bir yaşam alanı oluşturulmalı ve burada istenilen markaların şubeleri olmalı

Misafir 736

3 yıl önce - Cum 05 Hzr 2015, 21:56

Sivas' a FLO açılıyor!

FLO kariyer.net'te ilan vermiş Sivas'a açılacak mağaza nereye açılıyor bilgisi olan var mı.Polarisi kapayıp mı açacaklar yoksa başka yere ayrı bir mağaza mı açacaklar acaba

kaynak:[url=] http://www.kariyer.net/flo/sivas-magaza-muduru-is ...pi=2[/url]

Misafir 17b

3 yıl önce - Cum 05 Hzr 2015, 22:06

Yenı yapılacak olan avm olmasın

Sami Güleç
3 yıl önce - Cum 05 Hzr 2015, 22:20

Hilton,gant,pull&bear,bershka,stradivius,armanijeans,
Gucci,polo garage,big chefs,midpoint,kitchennette,taps
Hayal kahvesi,gönül kahvesi,kahve dünyasi.starbucks,caribou coffee,david people coffee
Gloria jeans coffee,özsüt,mado,c&a,h&m,zara,marks spencer,yargici,simit sarayı,baydöner,etiler marmaris,

talha58
3 yıl önce - Cum 05 Hzr 2015, 23:48

Afyon Sokak'ta Flo vardı zaten diye biliyorum.

Önceki sayfada yazmıştım zaten ben çok fazla marka beklentisinde değilim. Ama olabildiğince yerli başarılı markaların şehrimizde artması iyi olur.

MediaMarkt galiba Bimeks tarafından alındı. Farklı bir alternatif olabilir. Electroworld veya Gold Bilgisayar da olabilir. Sivas'taki Vatan Bilgisayar'da bir çalışan tanıdığım Sivas mağazasından çok memnun olunduğunu söylemişti. Demekki potansiyel var. Çevreyle birlikte düşünmek lazım.

Tatlıcı ve pastane sektörü şehrimizde gayet iyi ve ulusal birçok firmanın da bayiliği var ama "Osmanlı Tulumbacısı" gibi farklı bir konsept firmaya da hayır demem.

Restaurant olarak Tavuk Dünyası, Hukla, Baydöner, Hosta, Bereket Döner ve yerli pizza markalarından Pizza Time tarzı bir Pizza mekanı şehirdekilere eklenebilir. Kahvaltı için Simit Sarayı gibi bir mekan olabilir.

Kahve içmek için Gönül Kahvesi veya Kahve Dünyası gibi mekanlar da şehirdekilere alternatif olabilir.

Bebeklere yönelik de yerel mağazalar var ama E-bebek gibi veya Joker gibi bir mağaza olabilir.

Birçok otomobil markasının Sivas'ta bayisi var. Tabi Mercedes, Bmw falan yok. Ben en çok Seat'ın Sivas'ta bayisinin olmasını isterim. Civarda olmaması Sivas'ta Seat için bir avantaj olabilir.

Kitap, dergi, Cd satışı bakımından D&R tarzı bir mağaza olabilir. Bu alanda eksiklik var gibi. Bu alanda mağaza ismi aklıma gelmedi.

Bir de daha önce Go-kart, Paintball, bowling yerleri vardı sanırım. Şu anda var mı bilmiyorum.

En son talha58 tarafından Cum 05 Hzr 2015, 23:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 565758   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET