Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas'ta açılmasını İstediğiniz Marka ve Mağazalar
« önceki   123 ... 99100101102103   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 100
58dk
2 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 20:36

Kimmi alış veriş yapar? Bilmiyorsan bu açılan 4. Migros beyefendi. Hem bence eskisi gibi öyle migrosun pahalı mevzusu yok evet bazı şeylerde en ucuz olmayabilirler ama bazende öyle kampanyaları varki kimse yanına yaklaşamaz. 5 M yada 3M açılmasını istememesin sebebi sivasın böyle bir süper markete ihtiyacı var çünkü herşeyi bulabilirsin görsel olarakta güzel olur.( kendi fikrim)

4everSivas

2 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 21:11

3m artık tatmin etmez, büyük ölçekte açacaklarsa 5m olması güzel olur.

Misafir 3c6

2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 10:25

Cam sisede damla su.
Yigido markette 1 tl
Yunus markette 1.45 tl
Migrosta 2tl
Migros cogu urunde cok pahali.

sussan
2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 11:29

Migros sanal market:

Yunus online:

Migros sanal market:

Yunus online:

Migros sanal market:

Yunus online:

Migros sanal market:

Yunus online:

Migros sanal market:

Yunus online:

Algıyı kırmak adına bu karşılaştırmayı paylaşıyorum. Kiminde biri pahalı olur kiminde biri. Ama Migrosa uuuuuu şöyle pahalı böyle pahalı demek haksızlık. Ayrıca her ayın 1 veya 2 gününde TEMEL ürünlerde (et,çay,zeytinyağı vs.) 50TL üzerindeki alışverişe %50 bazen daha fazla indirim yapılarak satışa sunuyorlar.

Daha öncelerde de yazmıştım çevremde 4 farklı market var ve bir etimek(kuru ekmek) bulamamıştım. Yani sorun sadece fiyatı falan değil ürün çeşitliliğide önemli. Şehrin güneyinde 4 şubesi var ama kuzeyde yok. Kuzey tarafa anayola bir 3M açılmalı.

58dk
2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 15:16

Aynen sussan. Market çok ama her istediğini bulamıyorsun. Sivas dışında yaşıyorum mesela çok basit bir örnek vereyim. Çok sevdiğim bir içecek var akmina inanın zevkle her yaz alıyorum kasa kasa ama koca sivasta bi migrosta birde şok’da bulabiliyorum yani diğer marketlerde tamam hesaplı çok çeşit var ama bazı şeyleri bulmak imkansız sanki herşeyin sadece ucuzlarını raflara koyuyorlar, elbette arz ve talepte önemli ama 25 magaza olacağına 15 olsun 1-2 tane hipermarketleri olsun

sayfa 100
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 99100101102103   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler