Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas'ta açılmasını İstediğiniz Marka ve Mağazalar
« önceki   123 ... 525354   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
galip garam
2 yıl önce - Prş 04 Hzr 2015, 21:39

Aksu nun yanındaki sanayi yıkılarak oraya eski usul arasta tarzı bir yaşam alanı oluşturulmalı ve burada istenilen markaların şubeleri olmalı

Misafir 736

2 yıl önce - Cum 05 Hzr 2015, 21:56

Sivas' a FLO açılıyor!

FLO kariyer.net'te ilan vermiş Sivas'a açılacak mağaza nereye açılıyor bilgisi olan var mı.Polarisi kapayıp mı açacaklar yoksa başka yere ayrı bir mağaza mı açacaklar acaba

kaynak:[url=] http://www.kariyer.net/flo/sivas-magaza-muduru-is ...pi=2[/url]

Misafir 17b

2 yıl önce - Cum 05 Hzr 2015, 22:06

Yenı yapılacak olan avm olmasın

Sami Güleç
2 yıl önce - Cum 05 Hzr 2015, 22:20

Hilton,gant,pull&bear,bershka,stradivius,armanijeans,
Gucci,polo garage,big chefs,midpoint,kitchennette,taps
Hayal kahvesi,gönül kahvesi,kahve dünyasi.starbucks,caribou coffee,david people coffee
Gloria jeans coffee,özsüt,mado,c&a,h&m,zara,marks spencer,yargici,simit sarayı,baydöner,etiler marmaris,

talha58
2 yıl önce - Cum 05 Hzr 2015, 23:48

Afyon Sokak'ta Flo vardı zaten diye biliyorum.

Önceki sayfada yazmıştım zaten ben çok fazla marka beklentisinde değilim. Ama olabildiğince yerli başarılı markaların şehrimizde artması iyi olur.

MediaMarkt galiba Bimeks tarafından alındı. Farklı bir alternatif olabilir. Electroworld veya Gold Bilgisayar da olabilir. Sivas'taki Vatan Bilgisayar'da bir çalışan tanıdığım Sivas mağazasından çok memnun olunduğunu söylemişti. Demekki potansiyel var. Çevreyle birlikte düşünmek lazım.

Tatlıcı ve pastane sektörü şehrimizde gayet iyi ve ulusal birçok firmanın da bayiliği var ama "Osmanlı Tulumbacısı" gibi farklı bir konsept firmaya da hayır demem.

Restaurant olarak Tavuk Dünyası, Hukla, Baydöner, Hosta, Bereket Döner ve yerli pizza markalarından Pizza Time tarzı bir Pizza mekanı şehirdekilere eklenebilir. Kahvaltı için Simit Sarayı gibi bir mekan olabilir.

Kahve içmek için Gönül Kahvesi veya Kahve Dünyası gibi mekanlar da şehirdekilere alternatif olabilir.

Bebeklere yönelik de yerel mağazalar var ama E-bebek gibi veya Joker gibi bir mağaza olabilir.

Birçok otomobil markasının Sivas'ta bayisi var. Tabi Mercedes, Bmw falan yok. Ben en çok Seat'ın Sivas'ta bayisinin olmasını isterim. Civarda olmaması Sivas'ta Seat için bir avantaj olabilir.

Kitap, dergi, Cd satışı bakımından D&R tarzı bir mağaza olabilir. Bu alanda eksiklik var gibi. Bu alanda mağaza ismi aklıma gelmedi.

Bir de daha önce Go-kart, Paintball, bowling yerleri vardı sanırım. Şu anda var mı bilmiyorum.

En son talha58 tarafından Cum 05 Hzr 2015, 23:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sinan5858

2 yıl önce - Cum 05 Hzr 2015, 23:52

Puma lescon gibi spor malzeme mazaları çok eksik

galip garam
2 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2015, 01:27

D&R kesinlikle şart Sivas a
yedi liralık kitaba on lira isteyen kitapçı var Sivas da

4everSivas

2 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2015, 01:31

talha58
Sivasımızda mercedes bayii var, diğer markalara gelince lokantalar dışında olması gerekli gibi duruyor

talha58
2 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2015, 10:38

Evet haklısın Mercedes vardı Erzincan yolunda. Bir anda yazarken hızla geçmişim.

ellekli
2 yıl önce - Cum 18 Arl 2015, 00:50

Kahve Sarayı,Simit Sarayı,Pizza Point gibi markalar yakında sivasın hizmetindedir.Yeni markaların gelmesi Sivasın geliştiğinin açık kanıtıdır.Özellikle 2016 da birçok markanın Sivas a geleceğini düşünüyorum.Bazı yapılan büyük yatırımların etkisiyle.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 525354   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET