Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas'ta açılmasını İstediğiniz Marka ve Mağazalar
123 ... 909192   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
mutlusaritas

2 yıl önce - Pzr 19 Nis 2015, 13:51
Sivas'ta açılmasını İstediğiniz Marka ve Mağazalar


Bu benim buradaki ilk başlığım olacak, başlığın tutmasını temenni edip yazmaya başlıyorum?

Sivaslı üyelerimizin Sivas'ta açılmasını istediği bir marka veya mağaza var mı, merak ediyorum.

Sivas merkezde bence Gratis ve Watsons kozmetik mağazaları öncelikle açılmalı.

Bir de bulunduğum ilçe olan Yıldızeli'ne Marka marketler zinciri mağaza açsa çok iyi olur diye düşünüyorum. Gürün, Kangal, Şarkışla ve Zara'da var, Yıldızeli'nde neden olmasın?


M. Akif Ilbeyli

2 yıl önce - Pzr 19 Nis 2015, 14:23

Sivas da en cok eksik gördügüm büyük bir yapi malzemeleri Magzasi.
Örenek:
http://www.bauhaus.com.tr/

http://www.kfcturkiye.com/

http://www.accorhotels.com/de/deutschland/index.shtml

http://www.bmw.com.tr/tr/en/

2012 Modell BMW kullaniyorum servisini avrupada yaptirip yola cikiyorum sivas da BMW servisi olmadigi icin ileriki zamanda Sivas da bu servis acilmaz ise rakip firmalarin Otomobillerini tercih etmem gerekecek, bagzen tatilde Otomobilimin eksiklerini giderilmesini sitiyorum.

http://www.ikea.com.tr/

Ikea da Kahvalti sonrasi ailece alis veris cok zevkli oluyor, bu Sivas da büyük bir eksik.

http://www.mediamarkt.com.tr/
Son Modell Elektronik Cihazlari kullanmak icin en cazip fiyat da Mediamarkt büyük bir eksik, diger rakipleri her kategoride hizmet vermiyor Teknosa sivas cok minimalist düsünülerek acilmis, hic tercih etmedim etmem de cezali bendern büyük düsünen sinirsiz hizmet veren her MARKA benim tercihim olur.

I AM SORRY.


mutlusaritas

2 yıl önce - Pzr 19 Nis 2015, 14:38

Akif Bey Media Markt'ın mağaza açması için öncelikle bir AVM olması gerek, kaldı ki Mediamarkt bildiğim kadarıyla AVM'lere mağaza açan bir firma.

Ikea'yı ancak torunlarımız görür.

Ha yeni mağazalar için şehrin merkezinde yer yok veya yetersiz derseniz, ben size bir yer söyleyeyim: Eski Garajlar mevkiindeki beyaz renkli yüksek binaların giriş katları. (Vakıfbank Kızılırmak şubesinin olduğu kısım).M. Akif Ilbeyli

2 yıl önce - Pzr 19 Nis 2015, 14:45

Magza zincirlerine yer sorunu engel olamaz onlar istedikten sonra sorunu cok kolay cözerler, Sivas da Mediamarktin hiztmet vermesi icin AVM leri beklememiz gerekli degil ayni bir Bellona veya Istikbal Mobilya Magzasi gbi cok katli Merkezde bir Elektronik Magzasi rekor kirar benden söylemesi, Mediamarkt almanya da basit bir süpermarketin bitisiginde hizmet veriyor da TÜRKIYE de bu hava kime anlamak´ta zorlaniyorum.

Ikea nin Sivas a Magza acmasini bizim görmemiz neden mümkün degil bulunmaz HINT KUMASI degil ya siradan Okö kardeslerimin alisveri yaptigi bir zincir, Avrupada 300 000 nufuslu sehirlerde magzalari var Türkiye de bu ayrimcalik neye dayaniyor, yok sa Sivas da TL kullanilmiyormu ?


erenn_yldrm
2 yıl önce - Pzr 19 Nis 2015, 15:59
EKSİK


Zara, Mango, Ykm, Boyner, Cinemaximum, D&R, Bershka, Pull&Beer, Kahve Dünyası, Starbucks, Atasun Optik, Batik, Bambi, İnci, Derimod, Flo, Mudo, MarkaPark Saat&Saat, Toyzz Shop ...Aklıma gelenler bunlar ama her sektörde sivasta çok marka eksikliği var malesef [/b]sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 909192   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler