Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas'ta açılmasını İstediğiniz Marka ve Mağazalar
123 ... 565758   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
mutlusaritas

3 yıl önce - Pzr 19 Nis 2015, 13:51
Sivas'ta açılmasını İstediğiniz Marka ve Mağazalar


Bu benim buradaki ilk başlığım olacak, başlığın tutmasını temenni edip yazmaya başlıyorum?

Sivaslı üyelerimizin Sivas'ta açılmasını istediği bir marka veya mağaza var mı, merak ediyorum.

Sivas merkezde bence Gratis ve Watsons kozmetik mağazaları öncelikle açılmalı.

Bir de bulunduğum ilçe olan Yıldızeli'ne Marka marketler zinciri mağaza açsa çok iyi olur diye düşünüyorum. Gürün, Kangal, Şarkışla ve Zara'da var, Yıldızeli'nde neden olmasın?


M. Akif Ilbeyli

3 yıl önce - Pzr 19 Nis 2015, 14:23

Sivas da en cok eksik gördügüm büyük bir yapi malzemeleri Magzasi.
Örenek:
http://www.bauhaus.com.tr/

http://www.kfcturkiye.com/

http://www.accorhotels.com/de/deutschland/index.shtml

http://www.bmw.com.tr/tr/en/

2012 Modell BMW kullaniyorum servisini avrupada yaptirip yola cikiyorum sivas da BMW servisi olmadigi icin ileriki zamanda Sivas da bu servis acilmaz ise rakip firmalarin Otomobillerini tercih etmem gerekecek, bagzen tatilde Otomobilimin eksiklerini giderilmesini sitiyorum.

http://www.ikea.com.tr/

Ikea da Kahvalti sonrasi ailece alis veris cok zevkli oluyor, bu Sivas da büyük bir eksik.

http://www.mediamarkt.com.tr/
Son Modell Elektronik Cihazlari kullanmak icin en cazip fiyat da Mediamarkt büyük bir eksik, diger rakipleri her kategoride hizmet vermiyor Teknosa sivas cok minimalist düsünülerek acilmis, hic tercih etmedim etmem de cezali bendern büyük düsünen sinirsiz hizmet veren her MARKA benim tercihim olur.

I AM SORRY.


mutlusaritas

3 yıl önce - Pzr 19 Nis 2015, 14:38

Akif Bey Media Markt'ın mağaza açması için öncelikle bir AVM olması gerek, kaldı ki Mediamarkt bildiğim kadarıyla AVM'lere mağaza açan bir firma.

Ikea'yı ancak torunlarımız görür.

Ha yeni mağazalar için şehrin merkezinde yer yok veya yetersiz derseniz, ben size bir yer söyleyeyim: Eski Garajlar mevkiindeki beyaz renkli yüksek binaların giriş katları. (Vakıfbank Kızılırmak şubesinin olduğu kısım).M. Akif Ilbeyli

3 yıl önce - Pzr 19 Nis 2015, 14:45

Magza zincirlerine yer sorunu engel olamaz onlar istedikten sonra sorunu cok kolay cözerler, Sivas da Mediamarktin hiztmet vermesi icin AVM leri beklememiz gerekli degil ayni bir Bellona veya Istikbal Mobilya Magzasi gbi cok katli Merkezde bir Elektronik Magzasi rekor kirar benden söylemesi, Mediamarkt almanya da basit bir süpermarketin bitisiginde hizmet veriyor da TÜRKIYE de bu hava kime anlamak´ta zorlaniyorum.

Ikea nin Sivas a Magza acmasini bizim görmemiz neden mümkün degil bulunmaz HINT KUMASI degil ya siradan Okö kardeslerimin alisveri yaptigi bir zincir, Avrupada 300 000 nufuslu sehirlerde magzalari var Türkiye de bu ayrimcalik neye dayaniyor, yok sa Sivas da TL kullanilmiyormu ?


erenn_yldrm
3 yıl önce - Pzr 19 Nis 2015, 15:59
EKSİK


Zara, Mango, Ykm, Boyner, Cinemaximum, D&R, Bershka, Pull&Beer, Kahve Dünyası, Starbucks, Atasun Optik, Batik, Bambi, İnci, Derimod, Flo, Mudo, MarkaPark Saat&Saat, Toyzz Shop ...Aklıma gelenler bunlar ama her sektörde sivasta çok marka eksikliği var malesef [/b]

Misafir 2d8

3 yıl önce - Pzr 19 Nis 2015, 18:27

Avm si olmayan bir şehirde markalardan bahsetmenin bir anlamı yoktalha58
3 yıl önce - Pzr 19 Nis 2015, 18:41

Açıkçası şahsım adına konuşmam gerekirse internet varken bulunduğum yerde hangi markaların olduğunu çok önemsemiyorum. Tabi bu benim anlayışım. Genel alışkanlıklar açısından bakacak olursak Avm zaten birçok eksikliği giderecektir. Çok üst seviye markalar zaten her yerde de bulunmuyor. Avm'deki ağırlığı yerli bir firmanın üstlenmesini isterim. Daha önce iki büyük şubesi olan Carrefour çekilmek zorunda kaldı. Yerli market zincirleriyle rekabet edecek ve zenginlik katacak ulusal bir firma iyi olabilir. Zaten geri kalan hangi markaların Avm'lere geldiği bellidir. Onlar da tamamlanır. Praktiker de kapandıktan sonra sanırım yapı market firması gerekli olabilir. Bir de özelliikle Bağdat Caddesi gibi öne çıkan caddelerin veya Aksu civarının bu anlamda Atatürk Caddesi'ne bağlı düşünülmesi ve yük hafifletmesi iyi olabilir.

Misafir c9f

3 yıl önce - Pts 20 Nis 2015, 14:34

Alıntı:
Zara, Mango, Ykm, Boyner, Cinemaximum, D&R, Bershka, Pull&Beer, Kahve Dünyası, Starbucks, Atasun Optik, Batik, Bambi, İnci, Derimod, Flo, Mudo, MarkaPark Saat&Saat, Toyzz Shop ...Aklıma gelenler bunlar ama her sektörde sivasta çok marka eksikliği var malesef 

Bu markalarin bazilari yerlerini kendileri aciyor.acarken de fizibilite calismasi yapiyor,uygun degilse acmiyor.franchise zincirlerin bedelleri milyon lira/dolar buluyor.boyle bir paraya sahip olan zaten sivasta durmaz yada daha karli islere girer-insaat gibi-markalarin derdiyle,tasasiyla ugrasmaz.


ahmet icem
3 yıl önce - Pts 20 Nis 2015, 17:08

gece kulübü

mutlusaritas

3 yıl önce - Prş 04 Hzr 2015, 19:44
MARKA MARKETLER ZİNCİRİ YILDIZELİ'NDE


İsteklerimden biri gerçek oldu: Marka marketler zinciri bulunduğum ilçe merkezi olan Yıldızeli'ne şube açıyor.sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 565758   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET