Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Göztepe Özgürlük Parkı
« önceki   123 ... 242526   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Anıl

12 yıl önce - Pzr 19 Şub 2006, 21:19

Ozgurluk parki mi?

Burasi Goztepe Parki degil mi? Orada ki yuksek binadan tahmin ettim.
Goztepe Parki ise sitede bolca fotografi mevcut.

Not: Haberlerde olay olmustu burasi ile ilgili. Buyuksehir belediyesi cami dikmeye calistigi icin insanlar protesto etmisti.
Asya yakasindaki en buyuk park diye biliyorum.

Başdoğan

12 yıl önce - Pzr 19 Şub 2006, 21:38

Hayır, burası Göztepe Parkı değil arkadaşımızın belirttiği gibi Özgürlük parkı. Kabaca tarif etmek gerekirse Bağdat Caddesi ile Minibüs yolu arasına düşüyor. Bağdat caddesi tarafında Ciftehavuzlar/Selamiçeşme hizasında Meteoroloji Müdürlüğü binası ile başlıyor.

ErdoganAktas
11 yıl önce - Cum 11 Ağu 2006, 14:23

http://www.ozgurlukparki.com

Bu fotoları birkaç ay evvel çekmiştim. Bir ara tekrar bu fotoların daha anlamlı ve güzellerini çekmem lazım. Şimdilik benden bu kadar.

34 Emre 80
11 yıl önce - Pzr 13 Ağu 2006, 01:32

bugünlerde cıvıl cıvıl özgürlük parkı bir yanda tiyatro oyunları var diğer yanda pamuk şeker satanlar, közde haşlanmış mısır satanlar, kitap satanlar ve hatta yüz boyayan paylaçolar bile var. Akşam yemekten sonra şehrin ortasında sadece tren sesinin ulaşabildiği çok güzel park bence. bu arada amfitiyatronun ortasında buz pateni varmış. ne zaman faaliyete geçecek bilmiyorum ama.....

ErdoganAktas
11 yıl önce - Pts 14 Ağu 2006, 23:28

Sabah 09:00’dan akşam 18:00’e kadar açık olan buz pisti, uzman eğitmenler gözetiminde buz pateni yapılmasına olanak tanıyor. Gerçek buzun aksine sentetik buz pisti güneş altında erimiyor ve normal buz patenleriyle kayma imkanı sağlıyor. Her yaştan çocuk ve gencin yararlanabileceği pistin seans ücreti 3 YTL olup tüm gelir UNİCEF Türkiye Milli Komitesi’ne bağışlanmaktadır.

http://www.ozgurlukparki.com

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL