Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Misafir 716

2 yıl önce - Pts 04 May 2015, 17:16

Aldığım bilgiye göre, MİT lojman arazisi için yapılan çalışmalar, alt yapı ve yol dolgu çalışmalarıymış. Ayrıca aynı kaynağımdan aldığım bilgi, tüm askeri alan parsellere ayrılmış, iş - konut - avm paftaları bile belirlenmiş durumda olduğunu söylemektedir.

Misafir 447

2 yıl önce - Sal 05 May 2015, 14:11

eyvah buralarada beton yıgınları dıkilecek..yazık çok yazık...oysaki çok güzel ankaranın nefes alacagı doğa olabilirdi

Misafir 17f

2 yıl önce - Pts 11 May 2015, 12:01

Insaati bende evimden gorebiliyorum suan bir yol calismasi var surekli toprak tasiyorlar o yol icin ama konut gibi yapilanma suan icin oldugunu sanmiyorum cunku hic temel kazilmadi. Sanki kopruye benzer birsey yapiyorlar suan. Eskisehir yolu gordionun ordan bir yol acsalar baglicaya dogru hic fena olmaz aslinda.

Misafir 160

2 yıl önce - Pts 11 May 2015, 18:37

Yol yapımı olsa neden hiçbir yerde buna dair bir bilgiye rastlamadık? Anlamadım bir türlü.

Misafir 17f

2 yıl önce - Pts 11 May 2015, 19:13

Bugun sordugum bikac kisi asti yoluyla baglica bulvarini birlestiren bir yol yapildigini soylediler daha sonrasi icinde toki gelecek diyorlarmis

metuman
2 yıl önce - Pts 11 May 2015, 20:40

Yalnız yapılan yol kuzey-güney yönünde gorunuyor, eğer sabancı bulvarı uzantısı olacak olsa dogu- batı yönünde olması gerekirdi sanki

Nereye başlayacaklar hiç anlamadım

Misafir 9b5

2 yıl önce - Pts 11 May 2015, 21:11

Zirve caddesinin etimesgut bulvarı ile birleştiği yolun devamında da yol çalışması başlamış durumda. Sanırım bu yeni yol, zırhlı birliklerin içesinde yapılan yol çalışmasının etimesgut yönünde devamı niteliğinde olacak.

aybars1910
2 yıl önce - Pts 11 May 2015, 21:56

GOOGLE....Bağlıca Yolu (Proje) Ankara Wikimapia

Serkan Berk
2 yıl önce - Pts 11 May 2015, 22:07

Sabancı Bulvarı'nın uzantısı değil.

2. sayfadaki resim, Güneyden çekilmiş. YÖNÜ KUZEYE BAKIYOR.
Bağlıca ZİRVE caddesinin devam ettirilerek, Birliklerin içerisinden ANSE Avmnin önüne inecek.

Misafir 503

2 yıl önce - Sal 12 May 2015, 09:10

Hani bir hikaye vardır; gözü kapalı insanlara filin neye benzediğini sorarlar. Filin farklı yerlerine dokunan insanlar doğal olarak fili farklı tasvir ederler. Bu yol hikayesi de biraz buna benziyor bence. Mutlaka daha büyük bir tasarım vardır diye düşünüyorum. Ancak bu tasarım henüz kamuoyu ile paylaşılmadı. Belki ekmek fabrikasının oradan bir yol Ankara bulvarı ile birleşecek, bizim tartıştığımız kuzey-güney istikametindeki yol ise Bağlıca bulvarı ile bu yolu birleştirecek, Zirve caddesinden de bu yola bağlantı verilecek. Maalesef henüz neyin tasarlandığını anlamak mümkün değil.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet