Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
metuman
2 yıl önce - Çrş 15 Nis 2015, 20:33
Ankara Bağlıca - MİT'e Yapılan Yeni Kampüs Alanı (zırhlı birlikler içerisinde yapılan insaat)

Merhaba,

Etimesgut ta oturuyorum, gidip gelirken baglica bulvarini kullanıyorum. Son bir aydır baglica girişinde teras evler mevkiinin tam karşısında zırhlı birlikler arazisi içerisinde hummalı bir çalışma büyük bir inşaat projesi var. Boş arazide bir tesviye ve moloz kaldırma çalışması sürüyor.

Bu proje hakkında bilgisi olan var mi?

aybars1910
2 yıl önce - Çrş 15 Nis 2015, 21:48

İstanbul şirketleri konut yapıyor diyorlar, 4000 e yakın konut yapılacak deniyor. Projelere internet üzerinden ulaşamadık ama söylentiler bu yönde. Saygılar.

metuman
2 yıl önce - Çrş 15 Nis 2015, 22:17

Böyle birşey nasıl mümkün olabilir? Sonuçta orası askeri bir alan,

Serkan Berk
2 yıl önce - Prş 16 Nis 2015, 01:22

Terasevler Çayyolunda değil miydi?

yclaydn

2 yıl önce - Prş 16 Nis 2015, 14:59

Bağlıca'da da Terasevler adında bir site mevcuttur.

aliefe2010
2 yıl önce - Prş 16 Nis 2015, 15:05

Lojman yapiliyordur yada askeri bir bina. .Askeriyenin içinde ne yapilabikirki başka. .

metuman
2 yıl önce - Prş 16 Nis 2015, 17:39

Öyle lojman tarzı bir yapılaşma gibi durmuyor açıkçası,

Bir zamanlar zırhlı birliklerin sivrihisar a taşınması, yenimahalledeki mit in bu araziye taşınması durumu vardı. Onun ile alakalı olduğunu düşünüyorum ben acikcasi

aybars1910
2 yıl önce - Prş 16 Nis 2015, 18:10

Taşınma ile ilgili en son haber geçen sene hürriyet Ankara da çıkmıştı. Polatlı- Sivrihisar sınırında köylülerle toplantı yapılıp anlaşmaya çalışılıyordu. Halk arasında ise konuşulan söylentiler var. Belli bir kısmını mit devralacak. Anadolu bulvarı devamı olarak askeriye içinden geçecek yol Etimesgut halk ekmek fabrikası yanından devam edecek. Aşti yolu ise askeri tesislerden geçip bağlıca bulvarı oradan da yapracık konutlarına uzanacak. Bir kısmını da büyükşehir konut alanına çevirip konut yaptıracak. Söylentiler bunlar, ne kadarı gerçekleşir göreceğiz.

Misafir a28

2 yıl önce - Cum 17 Nis 2015, 10:24

Ankara bulvarı demek istediniz galiba? Anadolu bulvarının orayla bir ilgisi yok

yclaydn

2 yıl önce - Pzr 19 Nis 2015, 12:01

MİT kampüsüymüş dediler bölgedeki emlakçılar.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet