Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - 10 Burda Alışveriş Merkezi [AVM]
« önceki   123 ... 444546   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Misafir 033

3 yıl önce - Sal 14 Nis 2015, 22:28

IKEA zaten sadece benim bir temennim.Gelme ihtimali çok çok az olduğunu biliyorum. Türkiye de İstanbul,İzmir,Ankara ve Bursa da var sadece.. Ki gerçekçi olursak bu şehirler dışında da başka şehre açılması zor.

Ugi Öz

3 yıl önce - Sal 14 Nis 2015, 22:38

Benim favorim Forum Bornova tarzi, baya modern ve cok güzel duruyor..

ahmet sert

3 yıl önce - Sal 14 Nis 2015, 22:49

Belediye Başkanı daha önce bir kaç defa AVM'ye karşı olduğunu,alışveriş caddesi gibi bir projeleri olduğunu açıklamıştı.Forum Aydın,Bornova gibi projeler de açık alan konseptini çağrıştıran yapılar olsa da,şahsen böyle bir proje düşündüklerini zannetmiyorum.Akıllarda AVM çağrışımı oluşturmaya müsait projelerden uzak durarak,cadde konseptine daha çok uyacak projeler tercih edeceklerini düşünüyorum.

Misafir 033

3 yıl önce - Sal 14 Nis 2015, 23:48

Ben öyle düşünmüyorum.Forum Bornova tam onların düşündüğü konsepte uygun.Başkan kapalı AVM ye karşı olduğunu , alışveriş caddesi konseptini benimsediğini söylemişti.Forum Bornova da tam uyuyor. Forum Bornova zaten açık hava tarzında olan bir yer,kapalı değil. Geniş caddeler, karşılıklı mağazalar , yeme-içme yerleri, cafeler , ortada havuzlar. Ferah bir ortam var.

ahmet sert

3 yıl önce - Sal 14 Nis 2015, 23:55

Ancak dediğiniz projeleri özel bir AVM yatırım şirketi yapıyor,o yüzden -hem de böyle bir açıklamadan sonra-mümkün olacağını,sıcak bakacaklarını düşünmüyorum.

Misafir 01c

3 yıl önce - Çrş 15 Nis 2015, 00:02

Alışveriş caddesinin en iyi örnekleri İtalyan şehirlerinde bulunur bahsedilen Forum Bornova ve benzeri avmler sadece üstünde çatı olmayan avmlerdir.

Misafir 033

3 yıl önce - Çrş 15 Nis 2015, 00:03

Fakat bu yeni yapılacak alışveriş caddesi de AVM şirketi ortaklığında kurulabilir. Çünkü yatırım yapacak markalar o zaman anlaşma yapıyorlar diye biliyorum.Tamamen belediye yapmaz yani. Yaylada örneği gibi. Bence Forum Balıkesir olabilir yani. Niye olmasın ki

ahmet sert

3 yıl önce - Çrş 15 Nis 2015, 00:13

Bence de olabilir,ama ne diyor belediye başkanı:20 kişi geldi reddettim,yani bu şekilde yapılan bir çok teklifin olduğunu ama reddedildiğini anlıyorum ben bu açıklamalardan,dolayısıyla kendini bu açıklamayla bağlamış oluyor.O yüzden söylemleriyle ters düşmeyeceğine inanıyorum,çünkü bu geri adım ,bir sapma gibi algılanır.

Misafir 033

3 yıl önce - Çrş 15 Nis 2015, 00:20

Neyse bakalım umarım geniş,ferah ve büyük bir yer olur.Çok çeşitli markalar ve yeme-içme tarzı yerler olur.Balıkesir'in çok ihtiyacı var.Özellikle o bölgenin yoğunluğunu da düşünürsek büyük bir yer olmalı.

Faruk Çavdar
3 yıl önce - Çrş 15 Nis 2015, 00:24

Balıkesirliler 2-3 avm olsun diye yırtınıyor, hatta seneler öncesi Facebook'ta ''Yaylada baydı artık, 2. avm istiyoruz!'' diye grup açmıştı. Başkanımız avm yi karşı olmasına rağmen bizde istiyoruz, alışverişi istiyoruz, gezmeyi istiyoruz, sosyali istiyoruz, eğlenceyi istiyoruz.......

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 444546   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET