Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adanalı Üyelerimiz
« önceki   12345   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 4
Resul GUL
1 yıl önce - Cmt 22 Ekm 2016, 23:22
Wow Adanalı Üyeler

karacan duru
cemalczk
Serhat akdağ
ersin01
coşkun01
Gözde01
Ersin yılmaz..

Yukarda Siteye oldukça katkısı olan ve Daha sayamadığım bir çok Arkadaş sesiz sedasız Siteden uzaklaştı Belki İşlerinin yoğunluğundan Belki şartlar öyle gerektirdi bilemiyorum

Bunun gibi Bir çok Üyemiz şu an yok Öyle 50-100 Mesaj yazmış olanları Hariç tutuyorum..

Bu Üyelerin bir çoğu ile tanıştık Şu an Bir çoğu ile de iletişimiz kesildi Bazıları ile de tanışmak kısmet olmadı

Acaba Siteyi Misafir de olsa takip eden Üyelerimiz var mı?

yusufsezgin
1 yıl önce - Pts 24 Ekm 2016, 13:32

Alıntı:
Adana fotoğraf ve başlık sayfalarına bakılınca adanalı birçok üye kayıp. bunun sebebi nedir

Çünkü birçoğu siyasi görüşlerinden dolayı siteden keyfi olarak atıldı

Misafir 9ba

1 yıl önce - Pts 24 Ekm 2016, 14:08

Ben takip ediyorum misafir olarak,yaklaşık 1.5-2 yıldır, üniversite sınavına hazırlandığımdan dolayı kaydolmamıştım,şuan üniversitedeyim,en kısa zaman da aranıza katılmayı düşünüyorum

Resul GUL
1 yıl önce - Cum 28 Ekm 2016, 18:53

Alıntı:
30 Ekim 2016 da ise Düğünüm var Adana'da 
(Kına 28 Ekim Gaziantep'te)

Müsait olan tüm wowdostlarımı beklerim..
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=5293267#5293267

Adanalı Üyelerimizden Ersin ÇALDIR Arkadaşımız Pazar günü Evleniyor Gelmek isteyen olursa Ben orada olmaya çalışacağım Gelmek isteyenlere duyurulur..

yuceladana
1 yıl önce - Cum 28 Ekm 2016, 21:11

Ersin Çaldır arkadaşımıza mutluluklar dilerim.

Ersin ÇALDIR

4 ay önce - Cum 01 Eyl 2017, 23:32

Tüm hemşehrilerimin Bayramını kutlarım Hayırlı Bayramlar, sevdiklerinizle iyi bir bayram geçirmeniz dileğimle..

Resul GUL
4 ay önce - Cmt 02 Eyl 2017, 00:07

Tüm Adanalı Üyelerimizin Bayramını kutlarım..
Bu arada bir konuya da değineyim..

Yaz olunca Adana Başlıklarının paylaşımları yavaşlıyor Başlığımız Artık Yaz sonuna doğru daha da hareketlenir..

Eylül ile beraber Adana da Fuarlar Etkinlikler ve Festivaller artacak Arkadaşların katkılarını bekliyoruz..

Misafir f1c

4 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 11:38

Abi neden paylaşım olmuyor söyleyim site yöneticileri ayrım yapıyor Adana havadan fotoğraflar ve Seyhan nehri başlığında ben misafir ve üç beş üye Aydın beyin fotoğraflarını eleştirdik fotolar iyide hep güzel yerlerinden çekilmiş bir zahmet şehrin kimsesizliginden hizmete yoksun yerlerini mahallelerinide çekin buralarda hizmet görsün diye yorum yazdık hepimizin mesajını bir anda bloke ettiler sadece Aydın bey Alıntı mesaj olarak paylaştı nerde bu alıntı mesajlarimiz nerde neden bizimde şehri kurtarmaya şehir aşığı olarak hizmet yapmaya görmeye hakkımız yokmu..

AYDIN İNAN
site denetçisi

4 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 23:37

Alıntı:
Abi neden paylaşım olmuyor söyleyim site yöneticileri ayrım yapıyor Adana havadan fotoğraflar ve Seyhan nehri başlığında ben misafir ve üç beş üye Aydın beyin fotoğraflarını eleştirdik fotolar iyide hep güzel yerlerinden çekilmiş bir zahmet şehrin kimsesizliginden hizmete yoksun yerlerini mahallelerinide çekin buralarda hizmet görsün diye yorum yazdık hepimizin mesajını bir anda bloke ettiler sadece Aydın bey Alıntı mesaj olarak paylaştı nerde bu alıntı mesajlarimiz nerde neden bizimde şehri kurtarmaya şehir aşığı olarak hizmet yapmaya görmeye hakkımız yokmu..

1) Misafir olarak bu mesajı yazmışsın ama, üye adın şimdilik bende saklı kalsın.
2) Neden hep fotoğraf çekip, paylaşım yapan üyeleri eleştiriyorsun da, eline fotoğraf makinesi ya da cep telefonu alıp, Güney Adana ya da diğer geri kalmış bölgelerin fotoğrafını çekip, haberler ve sorunlar gibi ilgili başlıklara yazıp, bunları dile getirmiyorsun?
3) Site Denetçileri neden bu konuda ayrım yapsın, akla ve mantığa aykırı şeyler yazmayalım.
4) Adana Şakirpaşa Havalimanından kalkış ve iniş yapan uçaklar Güney Adana'dan geçmiyor ki, oradan da fotoğraflar olsun. Ama bak burada Yüreğir'in bir bölümü var, çekip yüklemişim Siteye. Bir de burada da güneyden değil, güneybatıdan tarlalardan ve köylerden havalimanına yaklaşırken çekip yüklediğim fotoğraf var. Sonuçta uçağın Güney Adana'dan geçmediğini sen de biliyorsun. Geçmesi için ne yapalım, pilota rüşvet mi verelim?

Misafir 359

4 ay önce - Sal 05 Eyl 2017, 20:05

İlla havadan olsun demiyoruz ki oraların kimsesizliği gözler önünde oralara arabaylada belediye otobüsüyle de gidip fotoğraf çekilebilir.Oralara gittiğin zaman oradaki halkın yüzündeki tebessümü farkedeceksiniz.Oralarında kalkınması için sizin gibi yetkin bilinçli insanların memleketine olan duyarlılığına ihtiyacı var.Bu memleketin sizin gibi insanlara ihtiyacı var.Sizden ricam ne olur duyarlılığınızdan ödün vermeyin güneyinde hizmet görmesi için.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET