Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Metromall Eryaman Alışveriş ve Yaşam Merkezi
« önceki   123 ... 128129130 ... 133134135   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 129
Ceci
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 14:34
Net!

Veysel bey bende aynı konudan bahsediyorum tamamen.Dediğim şey tam olarak bu.Şükürrrrr.
3-4 arkadaşın anlaması da mutlu ediyor insanı tabii.

etmet
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 15:14

Şu teknoloji devrinde sosyal medyanın gücünü küçük görmemek gerek. Gerek hukuki gerek sosyal medyadan varolan durumu ortaya koymak kimseyi karalamak değildir. Asıl bildiğini gizlemek ayıptır. Sözleşme günü geçti yalan mı? Uzatması geçti yalan mı? Kira yardımı yapılacak denildi, ay geçti haber yok. Tabiki mağduriyet giderilene kadar sessiz sessiz beklemeyecek insanlar. Kolay mı kazanılıyor o paralar, hala borç ödüyoruz. Şu gün bu gün diye oyalanma kaynaklı uğraman zarar ne olacak. Kimsenin yaptığı yanına kalmaz işte böyle sosyal medyadada referans olur. İnsanlar sakinleştirilmek isteniyorsa mağduriyet giderilecek.

ayselif
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 15:23

hem hukuki yollara başvururum hem burdan konuşurum kime ne ki??? daha önce dediğim gibi benim sözleşme sürem henüz dolmadı ocakta bitiyor akabinde direkt ihtarname ve gerekli süreçler. ben karalıyorsam siz de övün söğüt inşaatı. 1 ay öncesine kadar bu kadar kızgın değildim hatta hiç değildim. dün gördük ki 1 ay önce gördüğümüz dairemizle bugün arasında hiç bir fark yok. d blok dış cephe aynen duruyor. 1 ay önce sıkıntı giderildi bu hafta kesin başlanacak denmişti :/ teraryum için de teşekkürler söğüt inşaat.

veysel döker
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 17:23

Yanlış anlaşılmasın. Ben burada tarışmayın demiyorum, buradaki trollere ve fake hesaplarla yazan müteahit firma çalışanları ile tartışmayın boşa diyorum. Sinirlendiğinizle kalırsınız.

Sosyal medyanın gücü aşikar. Twitter kullanmanız daha etkili olacaktır. İnşaat firmasını yetkililerini vs mentionlayarak hergün onlarca twit atın. Yine tavsiyem yargı gücünü kullanmanız yönünde. Vakit kaybetmeyin derim

Star20
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 17:36

Kimsenin tavsiyesine ihtiyacimiz yok cok sukur egitimli insanlariz.elbette belli bir sure daha kiralar yatmazsa hukuki yollar basta olmak uzere her yoldan hakkimizi arayacagiz.bireysel yada buradaki daire sahipleri ile bir araya gelip bir cozum bulacagiz.1 hafta yada. 10 gun icinde kiralar hesaba yatmazsa kimse buradan yazarak yetinmeyecektir eminim.cunku 1 ay gecmis olacak kira yardimindan bahsedileli.

Fetamerd
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 23:48

Herkes diyorki hem hukuki yola başvururum hemde buradan yazarım kime ne. Doğru ama eksik. Hepiniz buradan yazıyorsunuz ancak biriniz bile hukuki yola başvurmamışsınız, olay bu kadar basit. Keşke ikisini birden yapsanız. Bu kafayla kimse sizi ciddiye almaz. Evlerinizin değeride burdan yazmakla yada geç teslimle düşmez merak etmeyin. Bir sene sonra oturum başladığında kimse hatırlamaz bugünleri. Tek fark uyuşukluğunuzdan kira yardımı alamamış olursunuz.

Star20
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 08:10

Daire sahibi olmayanlar, zaten hakkimizi nasil aradigimiz sizi ilgilendirmez.siz kendi islerinizle ilgilenin.avm acildi.artik burayi takip etmenize gerek yok.konuyla ilginiz yok burdan gereksiz yorum yapiyorsunuz.yok soyle yapin boyle yapin.size ne.herkes bilir ne yapacagini.

Fetamerd
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 08:57

Kusura bakmayın, haddimiz olmayan konulara karıştık. Siz daire sahipleri olarak sözcü bile seçmişsiniz, hepiniz adına sen konuş sen sus diyor. “Bir çobanı bile dinle, hiçbir şey bilmese, senden iyi koyun gütmesini bilir” demişler ama daire sahibi olmayan çobanı değil tabiki. Müsadeniz varsa sayfayı takip etmek iserim, sizlerden istifade ederiz belki.

Star20
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 13:43

Siz insanlara uyusuk diye hitap ederseniz boyle bir karsilik almaniz normal.insanlar ne yapacagini bilecek yasta konuyla ilginiz yok birde de insanlari gaza getirmeye calisiyirsunuz. Oraya basvurun buraya basvurun

Fetamerd
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 14:50

Kusura bakmayın star20 hanımefendi yada beyfendi, isminizi bilmediğim için “star20” diye hitap ediyorum alınmayın lütfen. Umarım evleriniz en kısa zamanda teslim edilir, saygılar.

sayfa 129
« önceki   123 ... 128129130 ... 133134135   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet