Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Metromall Eryaman Alışveriş ve Yaşam Merkezi
« önceki   123 ... 127128129 ... 132133134   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 128
etmet
6 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 12:10

Aynen Aynen!

Firma sözleşme gününde de, uzatma süresi sonunda da teslim yapmadı. 14 Kasım Teslim Diye VAAT EDİLDİ, HİÇBİRİ GERÇEKLEŞMEDİ. Sürekli SÖZLÜ TARİHLERLE OYALAMA! RESMİ BİLGİ YOK! YAZILI SORULARA CEVAP YOK! ALACAKLARA SELAM OLSUN, BEN GELİŞMELERDEN MEMNUN DEĞİLİM. Balta demişken Keser Döner Sap Döner Gün Gelir Devran Döner! , birazda masanın diğer tarafındakilerin yaşadığı mağduriyetin nasıl giderileceğine odaklanın.

Ceci
6 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 12:26

Hala masanın diğer tarafı diyorsunuz ya:) Anlatamıyoruz sanırım biz.DİYORUZ Kİ!Bu sorunları sırf siz yaşamıyorsunuz,bizde buradan ev aldık!Buradan yazınca birşey değişmiyor.Madem değişmesini istiyorsunuz gidin Mahkemeye dava açın!Buradan bizimde aldığımız yatırım yaptığımız bu proje için sürekli aynı kelimeleri kullanıp negatif söylemlerde bulunmayın.Siz benim yatırım olarak aldığım evimi şuan resmen karalıyorsunuz ya.Evet aksaklıklar var bunu hepimiz görüyoruz aksini iddia edenimiz yok.Ooo maşallah süper ilerliyor inşaat demiyoruz zaten.Anlatabiliyormuyuz??Tekrar tekrar yazmaktan sıkıldım.Burdan sürekli yazana kadar ciddi anlamda sıkıntınızı mercilerde arayın!Bizi de stres ve sıkıntıya sokmayın.

etmet
6 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 12:38

Okumak zorunda değilsiniz! Cevap vermek zorundada! Yalan yok, iftira yok! Sözleşme günü geçti, uzatması geçti, resmi bilgilendirme yok, mağduriyetin giderilmesi adına yatırılmış tek kuruş yok! Yatsın kiralar paşa paşa, teşekkür etmeyi de biliriz, rahat olun! Haa evinizin değeri düşmesin diyorsanız sizde firmaya giderin insanların mağduriyetini diyebilirsiniz. İnsanlar ekonomik ve manevi uğradığı zararı paylaşmasın buradan fikrinden daha insancıl bir yaklaşım olur.

En son etmet tarafından Çrş 06 Arl 2017, 12:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

leventdlo1
6 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 12:48

Ceci ve Yahudi denen Söğüt inşaatın paralı askerleri. Buradan millete laf yetiştireceğinize çıkın binalara da duvar kağıdı yapıştırın, bari bir halta yaramış olursunuz.

etmet
6 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 13:40

Birde 818 sayılı borçlar kanunu var.

Ceci
6 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 13:56

Şu an o kısım beni ilgilendirmiyor.

leventdlo1
6 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 14:07

Daire sahibi olarak millete akıl veriyorsun ya CECİ, o zaman blok ve daire numaranı paylaş da dairenin olup olmadığını arkadaşlar öğrensin.

Ceci
6 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 14:24

Sizinle daha fazla diyolağa girmicem BURADA!Daire numaramı öğrenip beni mi ziyaret ediceksin Cicek al gel nazikce olsun ama! Ne yazarsan yaz hepsini kaydediyorum aynı zamanda! Tanışmak istiyorsun sanırım olurr tanışırız Ne de olsa komşu olucaz

veysel döker
6 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 14:28

arkadaşlar burada havanda su dövüyorsunuz. Boş yere sinirleniyorsunuz.
Toplanın verin avukata olsun bitsin.

Ceci
6 gün önce - Çrş 06 Arl 2017, 14:28

Ha arkadaşlar adına konuşmuşsun bu arada! Vekillerimisin sen ?

sayfa 128
« önceki   123 ... 127128129 ... 132133134   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet