Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Metromall Eryaman Alışveriş ve Yaşam Merkezi
« önceki   123 ... 165166167   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 2
Misafir 160

3 yıl önce - Sal 21 Nis 2015, 10:59

Aynen neopolitan dünyanın gelmiş geçmiş en iyi projesi, metromallı da zaten oraya yapmalarının sebebi neopolitandan faydalanmak.

Misafir bfb

3 yıl önce - Sal 21 Nis 2015, 14:13

Kaşmirle alakalı birşey mi dedim ben kaşmir topiğine dön demek ne alaka Metromall konusuna metromall ile alakalı bir soru sordum cevap vermeyecekseniz en azından boş boş konuşup konuları saptrımayın.

Misafir 643

3 yıl önce - Sal 21 Nis 2015, 22:33

Metromall için söylenen 800-900 rakamların tamamen algı yönetimi olduğunu düşünüyorum. Henüz fiyat açıklamadılar. İnsanlar merakla bekliyor. Bence 500 bandında açıklayıp, ucuzmuş algısı oluşturarak satmayı planlıyor.

farukaytac
3 yıl önce - Çrş 22 Nis 2015, 10:50

Metromall projesinde dikkatimi çeken özellik içeerisinde 2900 metrekare tiyatroya yer ayrılmış olması bence sevindirici bir gelişme her nekadar yeterli olmasa da.

Misafir bfb

3 yıl önce - Çrş 22 Nis 2015, 14:10

Daha projenin kendi adı ile yapılmış tanıtım amaçlı bir web sitesi bile yok tamamen balon bir proje gibi geliyor...

Misafir e28

3 yıl önce - Çrş 22 Nis 2015, 14:20

Bu mesajı yazan bfb arkadasımız bilin bakalım nerede oturuyor tabiki kaşmir , neopolitandan sonra sıra metromalli karalamada sanırım

Misafir bfb

3 yıl önce - Çrş 22 Nis 2015, 14:23

varsa projenin adı ile hazırlanmış bir web sitesi paylaşın lütfen

Misafir e28

3 yıl önce - Çrş 22 Nis 2015, 14:27

Bfb sen kaşmirden ev almışsın sen ne yapacaksın başka projeleri ne güzel evinde sıcak sıcak otur , birde gelmişsin burada balon proje yazıyorsun aman evim değer kaybetmesin diye her projeyi kötüler her projeye saldırır oldunuz , balon proje olup olmadıgı 2 yıl sonra satış oranıyla ortaya cıkar

Misafir bfb

3 yıl önce - Çrş 22 Nis 2015, 14:32

Kaşmirle alakalı 1 kelime yazmamışım bu konuda tutturmuşsunuz kaşmir diye metromall konusunda metromall ile ilgili yorum yapıyorum soru soruyorum konulara oturduğun yere göre vize mi almak gerekiyor sorduğum sorunun cevabını biliyorsan cevap ver bilmiyorsan kaşmir falan diye atlama. siteyle ilgili elle tutulur hiçbir veri yok internette inşaat firmasının sitesindeki görseller dışında ne projenin bir sitesi nede satış fiyatları yok 800 bin yok şu yok bu diye burda atıp tutuluyor sadece bu nedenle bence balon bir proje bunun aksi olduğunu düşünen varsa lütfen paylaşsın web sitesi şu daire planları şu şekilde fiyatlar bu aralıkta diye bizde eyvallah yanılmışız diyelim başka projeleri araya karıştırmayın.

Misafir 7d0

3 yıl önce - Çrş 22 Nis 2015, 14:52

Sen hava akımınla ,asansörünle ilgilen. Silikon ucuzken silikon al..

sayfa 2
« önceki   123 ... 165166167   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet