Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Fenerbahçe Kafilesine Saldırı
« önceki   123 ... 979899100   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 98
Haldun Turan

2 yıl önce - Prş 05 Nis 2018, 00:48

İyide bunların nesi komik de gülücük ikonu koyuyorsun Gökhan bu kadarı da fazla artık

Kokoreç başlığında yaptığın komikliğe benzemez bu konu arkadaş nesi komik hayret bir şey.

Gokhan Bayraktar
2 yıl önce - Prş 05 Nis 2018, 00:50

Sana ne oldu yav? Bugun gunlerden ne? Herkeste bir agresiflik, sinir stress!

Ben ironi yapiyorum, bu isin icinde tsliler yoktur diyenlere. Sen ne diyorsun. Git biraz kokorec ye de gevsersin Iyice komplocu oldunuz. Cok fazla komplocu olmak sizleri geriyor geriyor. Biraz daha sakin olun.

Haldun Turan

2 yıl önce - Prş 05 Nis 2018, 00:53

Bırak Allah aşkına ya gülücük ikonu koyacağın başlıkları iyi seç o zaman Gökhan

Gülünecek yer var gülünmeyecek yer var ve sen bunu anlayacak yaştasın.

İllaki antipatik kıl Galatasaraylı fanı görüntüsü vereceğim mi diyorsun marifetmiş gibi

Kokoreç esprin de maalesef bozdolabından çıkma bir soğukluk taşıyor.

Haydi iyi geceler sana kıl arkadaşım.

Gokhan Bayraktar
2 yıl önce - Prş 05 Nis 2018, 00:56

10 yasinda cocuklar gibisin valla. Sana iyi geceler

Haldun Turan

2 yıl önce - Prş 05 Nis 2018, 01:00

10 yaşındaki gibi yazanlar sensin bizim takımın canına kast edildi ve orada hasta hasta gülücükler koyuyorsun

Zırvalayan kim belli oluyor.

Gokhan Bayraktar
2 yıl önce - Prş 05 Nis 2018, 01:01

Bugun saniyorum herkes de bir stres var ve yazilani anlayamiyor. Ben sucu baskasinda araynalara guluyorum olaya degil. Lutfen akliniz kullanin da ona gore mesaj yazin. Burada seninle kisisel bir tartismaya girmeyecegim. Son mesajim. Yazacaksan ozelden yaz da insanlari rahatsiz etmeyelim. Bu aksam herkes cok gergin zaten.

mahmut11
2 yıl önce - Prş 05 Nis 2018, 01:24

gerginlik yok, saldırıyı ti'ye alırcasına bir yorum var, ben fenerbahçeli değilim ve alakam yok ancak rahatsız oldum. Sevsek/sevmesek de bir futbol takımına saldırı olmuş ve 3 senedir aydınlanmamış.site denetçileri ile iyi geçinmek, her şeyi söyleyebilmek anlamına gelmez.

Haldun Turan

2 yıl önce - Prş 05 Nis 2018, 01:28

Örtülü konuşma Mahmut site denetçileri iyi geçinen kimse açıksa ismini vereceksin öyle ortaya yazmak yok

Benim haberimin altına gülücüklerle bezenmiş mesaja tepki gösteririm arkadaş bu kadar basit

mahmut11
2 yıl önce - Prş 05 Nis 2018, 01:30

lütfen tekrar okuyunuz
siz de saldırmaya yer arıyorsun
ben senin yanında durmaya çalıştım

Gokhan Bayraktar
2 yıl önce - Prş 05 Nis 2018, 01:31

Olmasan sasardim zaten. Rahatsiz olanlar sikayet etsin, sildirsin. Kimseye bir sey aciklamak zorunda degilim. Lutfen surada bana cevap verdirmek zorunda birakmayin. Sorununuz varsa ozelden yazin. Tekrar soyluyorum anlamaniz icin. Olayi filan ti`ye aldigim bir durum yok. Ister gulucuk koyarim, ister opucuk. Silah sikan veyahut olayi yasayanlari ti`ye aldigimi dusunenler net okusun.

En son Gokhan Bayraktar tarafından Prş 05 Nis 2018, 01:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 98
« önceki   123 ... 979899100   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET