Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Fenerbahçe Kafilesine Saldırı
« önceki   1234 ... 9899100   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 3
Enes54

5 yıl önce - Cmt 04 Nis 2015, 23:15

Alıntı:
Büyük ihtimal amaç oydu. Ben koyu bir Trabzonspor'lu olarak bunu yapanları kınıyorum ve tüm Trabzon camiasına mal edilmemesini diliyorum. Birkaç kendini bilmez yüzünden ne felaketler yaşıyoruz son zamanlarda. Futbol her şeyden önce bir spordur. Bunu ne zaman anlayacağız acaba...

siz bütün suçu Fenerbahçe'ye atarak işin içinden çıktınız zaten,
her maçta büyük olaylar yaşandı trabzon'da
maçlar yarım kaldı, bu tarz birşeyin olacağı o kadar belliydi ki
bir kupa için değer miydi? trabzon şehrinde insanları yatıştırmaya çalışan kimse yok mu?
adaletin bittiği yerde anarji başlarmış, savcımızı vuran teröristlerden ne farkı var bu olayın?

bizim takımda artık versin kupayı trabzon'a, hiç bir kupa bir candan daha önemli değil...

dr.aty
5 yıl önce - Cmt 04 Nis 2015, 23:15

Otobüs tam viyadükten geçerken ateş açılmış. Otobüsün güç bela durdurulabildiği söyleniyor.

Troy83
5 yıl önce - Cmt 04 Nis 2015, 23:16

Bakın bu olayın sonunda suçlu yine fenerbahçe olur.

M Hamdi
5 yıl önce - Cmt 04 Nis 2015, 23:16

Alıntı:
bizim takımda artık versin kupayı trabzon'a, hiç bir kupa bir candan daha önemli değil...

Bu yapılsaydı, bunlar hiç olmazdı ama ben hala şüpheliyim, yapılan saldırının altında yatanı bilmiyoruz.

sahin1986
5 yıl önce - Cmt 04 Nis 2015, 23:17

Siz hala fenerbahce-trabzon kavgasi yapiyorsunuz burada. Futbol bitti sizin bu dusmanliginiz bitmedi. Insanlar birbirlerini olduruyor hala nasil futbol seyrediyorsunuz arkadaslar?

Volkan Cordan

Alıntı:
Fenerbahce de PKK gibi ayri bir Cumhuriyeti hayal ediyor.

Senin de burda yaptığın da "sözlü tetikçilikten" öteye gitmiyor maalesef. Bilmiyorum zevk mi alıyorsunuz bu gibi yorumlardan?
Allahtan henüz Haldun yok...yoksa tamamen "error" verecek bu başlıklar.

ahmet sert

Kim,ne maksatla yaparsa yapsın şiddetin her türlüsü insanlık suçudur,şiddetle kınıyorum.Bu olay gösterdi ki;artık,olay silahlı saldırı boyutlarına kadar ulaştıysa pansuman çözümlerle,sorunları görmezden gelmekle,bazı insanların peşinden ,gözü kapalı gitmekle,fanatizmle,suçluları ve suçları affetmek-görmezden gelmekle, her takımdan olmakla birlikte,özellikle bazı oyuncu-yöneticilerin provokatif eylem ve söylemlerini fanatizm gözlüğünü takarak görmezden gelmekle çözüm yoluna girmeyecek.Acilen herkesin, şu takım tutarken kendini kaybederek yaptığı taraflı-yanlı,tahrik eden hareketlerden,söylemlerden kaçınması,aklını başına alması gerekiyor.Neticede futbol bir oyun,zevk almak için yapılan bir seyir faaliyeti,bir spor.Bakın,taraf tutmak, insanları germek,antipatik demeçler,hareketler nelere mal oluyor.Bize Şota,Ertuğrul Sağlam gibi hocalar,Özhan Canaydın,Süleyman Seba gibi başkanlar lazım,Elbette unuttuğum çok sayıda futbolcu-yönetici Hoca olabilir,bir çırpıda aklıma gelenleri yazdım.

Yıllardır kullandığım Lig tv paketini devre arasında iptal ettirdim,hakikaten Türkiye'de artık futbol oynanmıyor, bu gidişe bir son verilmezse saha olayları,topluca hareketler de gelebilir,acilen radikal çözümler,zihinleri temizlemek, değiştirmek gerekiyor.

Uğuray
site denetçisi
5 yıl önce - Cmt 04 Nis 2015, 23:19

Volkan abi bunları yapanlar ceza görene kadar takımı çekiyorum dese..

Kür Shad
5 yıl önce - Cmt 04 Nis 2015, 23:20

Ahmet Cakar ve Ermen Toroglu gibi serefsizleri de unutmuyalim. Onlarin da payi büyük bu olaylarda.

Onlar simdi kis kis gülüyorlardir.

vesvas
5 yıl önce - Cmt 04 Nis 2015, 23:20

Türkiye, 80 darbesi öncesindeki sürecin bire bir kopyası psikolojik operasyonlardan birini daha yaşadı.

Kimse futbol meselesi için böyle bir saldırı planlamaz.

İçinde bulunduğumuz yıpratma sürecinde aracı şarampole yuvarlayarak futbol ile yatıp kalkan Türkiye halkında korku, endişe ve husumeti hakim kılacak ciddiyette bir adım daha atacaklardı.

Şöföre Allah'tan şifalar diliyorum.

sayfa 3
« önceki   1234 ... 9899100   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET