Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Basket Spor Kulübü
« önceki   1234 ... 262728   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
bülentD

3 yıl önce - Cmt 27 Hzr 2015, 21:22

İnşallah furkan bey, bu şehrin bir basketbol kulubui olmalı. Geçen yıl sehirde cok da güzel bir sinerji oluşmuştu. Keske ligde kalabilseydik ama olmadı. Lakin lig bitti bitmesine ama diğer takımlar gelecek sezonun hazırlıklarında hiç soluksuz çalışırken,bizim takımdan hic ses çıkmaması bizleri ümitsizliğe itiyor. Umarım takımı dagitmazlar, bu kadro korunabildigi takdirde alt ligde çok kalmayiz.

Furkan ÇINAR
3 yıl önce - Pzr 28 Hzr 2015, 01:05

Bülent Bey; söylediklerinizin harfi harfine katılıyorum...

Ek olarak belirtmeliyim ki; seneye ait olduğumuz lig olan TBL'ye yeni adıyla "Süper Lig"e yükseleceğiz...

Kombinelerin çıkmasını bekliyoruz. Bu sene olduğu gibi seneye de salondayız.

bülentD

3 yıl önce - Çrş 29 Tem 2015, 22:02

2015-2016 fikstürü çekildi. 10 Ekimde başlayacak olan maçlarla başlayacak olan ilk haftadaki rakibimiz Best Balıkesir ve ilk maçımız deplasmanda. İnşallah hayırlısı olur temsilcimiz adına.

26arda26
3 yıl önce - Prş 30 Tem 2015, 01:00

federasyon kupası nı da unutmayalım http://www.tbf.org.tr/docs/default-source/tbf-lig ...f?sfvrsn=2

bülentD

2 yıl önce - Pzr 13 Eyl 2015, 18:11

Federasyon kupası ilk macimizin sonucu
Denizli basket- Eskişehir basket : 81-64

Esesonur26
2 yıl önce - Pzr 13 Eyl 2015, 19:02

Bu bizim takımımız değil edirnenin takımı eskişehir halkı zaten sahiplenmedi has eskişehir takımı kurulsun ta en baştan başlasın o zaman destek veririz edirneyi satıp eskişehire gelen bir takım ileride eskişehiri bırakıp başka şehire gitmeyeceği ne malum o yüzden hiç gerek yok bizim böyle bir takımımız yok

bülentD

2 yıl önce - Pts 14 Eyl 2015, 10:25
Eskisehir Basket Spor Klübü Eskisehirindir.

Nasil yani? Bu kulubun ismi Eskişehir basket spor kulübü degilmi? Formasında Eskişehir ismini taşımıyormu? Oyuncu ve teknik yönetimi Eskişehirde yasamiyormu? Mali yönden vergi,harç ve sigortasını bu kente yâtirmiyormu? Bu güzel şehrin kalitesine,marka değerine en iyi yapabildikleri sey olan Basketbol unsuru ile bir katkı saglamiyorlarmi diyorsunuz? Ben ve benim gibiler ruyami görüyoruz? İlgincccc!!!
Ayrıca, şehir dışında yaşayan bir Eskişehirli olarak maçlarına dahi gidemedigim hem Eskişehir futbol hemde Eskişehir basket takımlarının kombine kartlarına sırf katkım olsun diye para ödeyen bir Eskişehir sevdalısı olduğumu belirtirim.Ve Eskisehirin sadece salt bir Futbol kenti olmasindansa,Futbolu,Basketbolu,Tenisi,Atletizimi ile yapilan dogru islerle hem kent hem ulke sporuna ust duzeyde katkilar vermesini cani gonulden isterim.
Üst liglerde kenti temsil edebilecek bir takım kurmak cokmu kolay zannediyorsunuz?Bence bu anlamsız küskünlüğü bırakın ve bu kenti iyi yönde temsil eden her unsura sahip çıkın,bu basketbol kulubu olabilir,istihdam sağlayan bir sanayi yatırımı,eğitime kalite getiren bir okul,turizmde kente itici güç sağlayan bir turizm yatırımı...vb. Keske şehrimiz adina herşeyi biz Eskisehirliler yapabilsek ama günümüzde bunun olmayacağı zaten aşikar.Saygılarımla.

Esesonur26
2 yıl önce - Pts 14 Eyl 2015, 14:18

İlerde başka bir şehre taşınıyoruz derlerse şaşırmayın o zaman ne diceksiniz çok merak ediyorum..

Dün Edirne

Bugün Eskişehir

Yarın ?

(+)

bülentD

2 yıl önce - Pts 14 Eyl 2015, 14:49

güzel şehrin güzel insanları olarak, bu guzide kulubede sahip cikmamizi tavsiye ederim nacizane. Adamlar toparlanmış gelmişler, bizde Eskişehir için terimizin son damlasına kadar varız demişler. Ülkenin kaç şehrinin süper ve 1'nci ligde basketbol temsilcisi var? Keske bu kulubun öncelikle Eskisehirsporun veya kurumsal bir Eskişehir firmasının bünyesinde olsaydı ama maalesef bunu kaldırabilecek ne maddi gücumuz nede altyapimiz mevcut. ben diyorumki, bu takım desteği sonuna kadar hak ediyor. Cunku, bu takimin geçen yıl ki onurlu mucadelesini sonuna kadar takip ettim. Sezonun son diliminde ki dogru mücadele, yanlış ve hatalarla dolu ilk dönemlerine yansitilabilmis olunabilse idi,su anda bu takımın farklı durumlarını tartışıyor olacaktık.

Furkan ÇINAR
2 yıl önce - Çrş 23 Eyl 2015, 14:58

Geçen sezonu çok talihsiz bir şekilde bitirdik.

Son saniyelere kadar mükemmel bir heyecan yaratan basket takımımız, bu sene inşallah ait olduğu lige tekrardan dönecek...

Unutulmasın ki #BuTakımınArkasındaEskişehirVar

Salona gitmek için sabırsızlanıyoruz.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 262728   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET