Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
fatihKeskin
4 yıl önce - Çrş 24 Hzr 2015, 16:33

Boztepe ye çıkan kimse yokmu bir kaç fotoğraf çekip paylaşsa. En son temel kazıyorlardı. Insaatı başladı mi acaba. Çalışma varmı. Bu aralar Trabzondan hiç haber fotoğraf falan gelmiyor. Sayfalar hareketsiz. Tatile mi gitti millet.

Misafir 761

4 yıl önce - Çrş 24 Hzr 2015, 23:58

Proje Ordu-Boztepeye kaydi bildigim kadariyla .Yeni yapilan havaalani ve teleferik sistemi cazip gelmis Ordu icin . Yine de daha detayli bilgisi olan arkadaslar paylassin. Ben muhendis arkadasimin yalancisiyim

Ahmet Çolak 61

4 yıl önce - Prş 25 Hzr 2015, 04:22

Alıntı:
Proje Ordu-Boztepeye kaydi bildigim kadariyla .Yeni yapilan havaalani ve teleferik sistemi cazip gelmis Ordu icin . Yine de daha detayli bilgisi olan arkadaslar paylassin. Ben muhendis arkadasimin yalancisiyim

günün espirisi.. yapımına başlanmış bir otel başka ile kaydırılmış..

Misafir a86

4 yıl önce - Prş 25 Hzr 2015, 08:22

Ordu boztepeye aynı marka 4 yıldızlı otel yapıyordu. Hatta otelin kaba inşaatı bitmiş durumda.fakat otelin yapımını mahkeme durdurmuştu. Eğer sorun kalkmışsa yeniden yapımını devam edebilirler. Zaten firmanın kendi sitesinde de var 4 yıldızlı Ordu otel projesi girerseniz görürsünüz netten. Fakat orası yapılıyor diye Trabzonu aksatacaklarını sanmam. Her ikisini beraber yürütebilirler bence.

fatihKeskin
4 yıl önce - Prş 25 Hzr 2015, 08:39

Ahmet bey Ordu da daha önce başlayan ama bitirilemeyen bir otel insaatını satın almişlar galiba. Oraya otel yaptıkları doğru ama bu Trabzondaki oteli ikinci plana attılar anlamına gelmiyordur inşaallah. Zaten çalışma varsa sıkıntı yok demektir. En son otel başlarken bir kaç fotoğraf görmüştük. Kaç aydır bir bilgi yok.

Bu sitelerinde ki bilgi.

(+)

Bu da yapımı duran ve satın aldıkları otel olmalı.

Alıntı.

Ahmet Çolak 61

4 yıl önce - Prş 25 Hzr 2015, 11:34

zaten projeleri yapan firma trabzonlu ve "trabzonumuza böyle bir projeyi kazandırmayı borç bildik" gibi bir açıklaması var.. başlanmış 5 yıldızlı bir otel ki hem turizm açısından trabzonu düşünürsek hem de otelin konumunu düşünürsek asla yarım bırakılamayacak bir otel.. ha bıraksalar bile orayı başka firmalar havada kapar orası da ayrı mesele..

Misafir 761

4 yıl önce - Prş 25 Hzr 2015, 12:22

Dedigim gibi arkadaslar ben muhendis arkadasimin bana anlattigini aktardim. Samsun-Atakumda otel icin yer bakmis olan Gural Porselen de Ordu boztepede karar kilmis . Kuzey-Guney otoyolu bitene kadar baska gelecek otel zincirleri de olacakmis. Trabzondaki arkadaslar daha detayli bilgi edinip bizi de daha saglikli bilgilendirebilirler.

Osman_61
4 yıl önce - Prş 25 Hzr 2015, 18:00

Alıntı:
İşte Boztepe'de yükselen otel İşte Boztepe'de yükselen otel 25 Haziran 2015 Perşembe 09:15 0 0 0 0 Karadeniz Örme patronu Trabzonspor eski yönetici İsmet Akaydın ve kardeşi Bilgin Akaydın’ın, Boztepe sırtlarında kuracağı Trabzon Horus Otel’in temel ve inşaat çalışmaları hızla sürdürüyor. Boztepe’de 10 bin metrekare inşaat alanına sahip Horus Otel projesi, 6 hatta 186 odadan oluşuyor. 2 bin metrekarelik SPA-Hamam ve bin 500 metrekarelik Multi – Purpose Hall’ı ile Trabzon’un beklenen güzide tesisi olması planlanıyor. Tesislerden sadece konaklayanlar değil şehir halkı da istifade edebilecek. İsmet Akaydın, şirket yatırımlarına sadece ticari kaygılar ve amaçlar doğrultusunda değil, şehre ve insana yatırım çerçevesinde baktıklarını, doğadan maksimum fayda sağlayacak oteli spor kulüplerine açık, kamp dönemini değerlendirebilecekleri bir spor kompleksi olmasını hedeflediklerini kaydetti.

http://www.61saat.com/bolgesel/iste-boztepede-yuk ...09394.html
otelin bugün yerel bir sitede haberi yapılmış.sıkıntı yok yani.şirketin bir çok yerde oteli var. Ordu'daki otel başka taşınma diye bir durum yok.
DTM nin yerine yapılacak olan otel ile fuar merkezi ihalesi vardı.ne oldu o iş ses seda yok projeden.

Ahmet Çolak 61

4 yıl önce - Prş 25 Hzr 2015, 22:21

dediğim gibi trabzonda ki yatırım kolay kolay bir yere kaymaz.. bu kadar ihtiyaç ve potansiyel varken böyle bir konuma sahip oteli kimse terkedemez..

1 hafta kadar önce cevahire gittim dtm de her hangi bir çalışma vs yoktu ihale ne oldu bilmiyorum. bu arada cevahire yapılan ek binalarda yükseliyor. yine adliye sarayı çevresi baya şenlendi yeni binalar vs yapıldı yapılıyor..

fatihKeskin
3 yıl önce - Prş 22 Ekm 2015, 14:46

Yok mu fotoğraf paylaşacak kimseler. Bu otel yedi ay önce başlamıştı. Ta ozaman temel kazılıyordu. Son durum nedir acaba. Insaat başladı mı çalışma var mı yok mu. Trabzon daki arkadaşlar fotoğraf falan atsanız merak ediyoruz. Ilgilenen arkadaşlara teşekkürler

sayfa 3
« önceki   1234 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET