Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas - Kepenek Meydanı (15 Temmuz Şehitler meydanı)
« önceki   123 ... 737475   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 74
sebasteia
1 yıl önce - Çrş 25 Tem 2018, 12:56

yorumsuz!

kalitesiz yapanın, paradan kırpıp dandik malzeme kullananın, bunu görmezden gelenin Allah belasını versin. 22 milyon harcandı ve daha iki ay önce açıldı be!...

http://www.sivasirade.com/haber/meydanda-onarim-c ...22004.html

Misafir 63f

1 yıl önce - Çrş 25 Tem 2018, 13:32

Sebastia, biz konuştuğumuzla kalıyoruz. Ağzını açınca boş muhalefet ağzı diyorlar.

Başarısızlık karşısında tek yapabildikleri bu. Utanmadan bir de engelliyorlar.

Sivas belediyesi bu sene başarı oranı olarak %30 dur. Aksini iddia eden varsa gelin konuşalım. Vicdaninizi unutmayın ama aksini iddia ederken. 2014 yılında yayınlanan proje listesine bakın kaçı yapılmış ona bakın. Çıkan rant iddialarına bakın. Yapılan işlerin kalitesizliğine bakın ( halifelik alt geçidi Gazi lisesi tarafı bir kac kez çökmüştü sanırım, kepenek meydanı açılmadan da taşlar değiştirilmişti, şimdi yine değişiyor, yeni yapılan kaldırımlarda çatlayanlaf mevcut) eleştiriye kapalı, herkesi engelleyen bir belediye...

Uzar gider, yaptıkları iyilikleri bile gözünüzün içine sokuyorlar. İhtiyaç sahiplerine yardım yapılmış çocukların yüzünü ne gösteriyorsunuz. Ayıp be! Yaptık diyin madem reklam yapmak istiyorsanız, o yaştaki çocuklar hassas olur. Okulda başka arkadaşı seni Tv'de gördüm bisiklet almışlar dede üzülür. Ne gerek var

Ulaşıma yönelik yapılan işler kavşak yol tünel bulvar eyvallah , diğer tüm branşlarda sınıfta kaldın belediye !

Partinin kaybettiği %10 oyun tamamında emeğin var helal olsun

M. Akif Ilbeyli

1 yıl önce - Çrş 25 Tem 2018, 17:04

Alıntı:
İhtiyaç sahiplerine yardım yapılmış çocukların yüzünü ne gösteriyorsunuz. Ayıp be! Yaptık diyin madem reklam yapmak istiyorsanız, o yaştaki çocuklar hassas olur. Okulda başka arkadaşı seni Tv'de gördüm bisiklet almışlar dede üzülür. Ne gerek var

Sol elin verdigini sag el görmemeli, ne diyelim daha GARDAS.

Allah beterinden korusun.

eyup58
1 yıl önce - Prş 26 Tem 2018, 01:32

Arkadaşlar bahsedilen onarım çalışmasını ben de gördüm...Bu konuda görevli ile konuştum..Sorun düşündüğümüz gibi değilmiş...Onarımda çalışan kişi çimlerde otomatik sulama sistemi olduğunu;bu sistemin alttan geçen borularında arıza olduğu için buraları tekrar kazmak zorunda olduklarını söyledi..Orayı kazıp tamir edip borulardaki sorunu çözmüşler...Taşları da tekrar yerlerine monte edeceklerini söylediler...

M. Akif Ilbeyli

1 yıl önce - Sal 07 Ağu 2018, 17:57

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 74
« önceki   123 ... 737475   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler