Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas - Kepenek Meydanı (15 Temmuz Şehitler meydanı)
« önceki   123 ... 72737475   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 73
Misafir c43

4 ay önce - Prş 21 Hzr 2018, 14:57

Lütfen kepenek meydanının şu Proje animasyonunu izleyin.

Çok daha fazla sayıda ağaç var, belediye yeri de medyan olmuş ve en en en önemlisi

YENİ YAPILACAK KIŞLA MEYDANINA YER ALTI GECİDİ VAR. umarım bu unutulmaz çünkü çok güzel duruyor

Misafir c43

4 ay önce - Prş 21 Hzr 2018, 16:38

sebasteia
4 ay önce - Cmt 23 Hzr 2018, 12:03

kepenek meydanını hiç beğenmedim. tam bir hayal kırıklığı benim için.

meydan desen meydan değil, park desen park değil... biraz meydan, biraz park, biraz bahçe vs... sırf laf olsun diye yapılmış sanki.

burasının ya tamamen tek düze yeşil çimen veya tek renk taş döşeme yapılması bile eminim daha güzel olurdu.

bir yerde ufak havuz, bir yerde otopark girişi, bir yerde tribün ve oturacak yerler, bir yerde merdivenler, bir yerde mini bir meydan, farklı renklerde taşlar mermerler, çevresinde mahalle parkı yapılmış gibi korkuluklar... bu ne abi?!? 4-5 dönüm alanı bu kadar detaya boğmaya ne gerek var? biraz sadelik ya hu! bu meydanın, ana meydan olan hükümet meydanı ve selçuklu parkı ile uyumlu olması gerekmiyor mu? büyük resmin uyumlu bir parçası olması gerekmez mi? burası tarihi şehir merkezi diyoruz. kullanılan hangi malzeme, yapılan hangi iş tarihi hafızaya uygun?

Allah korusun, kışla meydanını ve milli irade meydanını da böyle yapacaklarsa hiç yapmasınlar daha iyi!!

Misafir b59

4 ay önce - Cmt 23 Hzr 2018, 13:01

Sonuna kadar katılıyorum. Bütünlük sağlanmadığı sürece, her yapılan meydan yeni bir göz kalabalığı olacak

M. Akif Ilbeyli

4 ay önce - Prş 05 Tem 2018, 18:19

(+)

sayfa 73
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 72737475   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler