Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas - Kepenek Meydanı (15 Temmuz Şehitler meydanı)
« önceki   123 ... 70717273   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 71
recepsivas
1 ay önce - Cmt 09 Hzr 2018, 21:25

Alıntı:
bugun otoparkını kullandım...giriş 3 lira sonraki her saat başı 1 lira...bence direk saatlik 1 tl ucret olabilir giris ucreti olmadan...15 - 20 dakika isi olan bir adam neden 3 tl versinki

Arkadaşlar halinizin kıymetini bilin, bakın başka belediyeler kaç para istiyor.
15-20 dakikalık iş için zaten otoparka girmeye gerek yok. Bence fiyat gayet uygun.

Misafir 60d

1 ay önce - Cmt 09 Hzr 2018, 23:51

ben de hiç beğenmedim tek artısı otopark keşke üstüde otopark olsaydı en azından daha işlevsel olurdu daha da ucuza işletilirdi...

Misafir 9e1

1 ay önce - Pzr 10 Hzr 2018, 00:10

Peki recepsivas 15-20 dk araba nerde duracak kardes

turan58

1 ay önce - Pzr 10 Hzr 2018, 01:23

Arkadaslar benim dikkatimi çeken 15 temmuz sehitler parkinin karsisindaki yukarı dogru cikan cift şeritli yol neden tek şeride düşüyor yolun yarısı ordaki dukkan sahiplerininmiki sahiplenmişler yolun ortasina kimi duba koymuş kimi saksı koymuş yol sanki kendi babalarindan kalma gibi bölüşmüşler belediye bunları görmüyor mu hemde yani basinda hadi arabasini park etse neyse adam napsin mecbur diyecegimde sanki kendi bahcesi kendi arsasi gibi kimse burdan gecmesin diye yola ellerine ne gecerse koymuslar adeta yolu tek serit yapmislar.

sivasfutbol
1 ay önce - Pzr 10 Hzr 2018, 02:14

Sivas trafigini rahatlatacak en kolay cozum hikmet isik caddesini yukari yonlu tek yone cevirip 3-4 seritli yol haline getirmek ve ataturk caddesini asagi yonlu tek yon haline getirmek ve aralarinda bag kuran iki sokagi birini ataturk caddesi yonunde digerini hikmet isik caddesi yonunde tek yon haline getirerek baglanti saglamak sivasta tragini asiri derecede rahatlacaktir. Bu sekilde ne ataturk caddesi trafigi ne de hikmet isik caddesi gunun yogun saatlerinde gercekten zorluk yasatmaz.

En son sivasfutbol tarafından Pzr 10 Hzr 2018, 03:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 71
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 70717273   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler