Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas - Kepenek Meydanı (15 Temmuz Şehitler meydanı)
123 ... 717273   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Ömer Mete
3 yıl önce - Çrş 18 Mar 2015, 10:55
Sivas - Kepenek Meydanı (15 Temmuz Şehitler meydanı)

Proje yakında başlayacak galiba. Proje resimleri ve videosu yayınlanmış. Hayırlı olsun!

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=4207351#4207351

osmblt58
3 yıl önce - Cmt 21 Mar 2015, 16:28

Cok basit bi proje olmus. Oysa ben sami aydin dan daha siradisi bi proje bekliyordum su anda hayal kirikligina ugradim

eyup58
3 yıl önce - Sal 21 Nis 2015, 02:15

Meydan Projesinde Nüfus engeli ortadan kalkıyor

Belediyenin Meydan Projesi`nin gecikmesine sebep olan Nüfus Müdürlüğüne yer arayışı sona erdi. Nüfus Müdürlüğüne yer bulunması nedeniyle Belediyenin projeyi uygulama noktasındaki sıkıntıda ortadan kalkmış oldu.Sivas Belediyesinin Adliye eski binasının yerine yapacağı projenin önündeki engel kalkıyor. Adliyenin yeni binaya taşınmasının ardından harekete geçen Belediye yeni bir meydan projesi kapsamında Adliye binasının yıkımını gerçekleştirmişti. Ancak Valilik binasının arka kısmında bulunan binada nüfus Müdürlüğünün hizmet veriyor olması projenin yavaşlamasına neden olmuştu.

Nüfus Müdürlüğünün taşınabilmesi için uygun bir bina arayışı içerisine girilirken, 600 yataklı yeni hastane binasının yapımı bu sorununda çözülmesini sağladı.

Numune Hastanesinin yeni binasına taşınması ile birlikte Doğumevi eski binası ve polikliniklerin bulunduğu bina Nüfus Müdürlüğüne tahsis edilecek.

Bu iki binanın Nüfus Müdürlüğüne tahsisi konusunda Sivas Valiliğinin Sağlık Bakanlığı ile gerekli yazışmayı yaptığı ve sonucun olumlu olduğu edindiğimiz bilgiler arasında yer alıyor.

Numune Hastanesinin yeni binasına taşınması ile birlikte Doğumevi eski binasında Nüfus Müdürlüğünün çalışma sistemini sağlayacak teknik altyapının oluşturulma çalışmalarına başlanacak. Gerekli çalışmaların tamamlanmasının ardından Nüfus Müdürlüğünün taşınmasına başlanacak.

Ayrıca şu anda nüfus Müdürlüğü binasının üst katında faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının da Hastane binasına taşınacağı edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Gerekli çalışmaların Ağustos ayı sonlarına doğru tamamlanacağı ve Eylül ayı itibariyle de binanın yıkımına başlanacağı dile getiriliyor.

Yıkım çalışmalarının da tamamlanması ile birlikte Belediye projesini hayata geçirmeye başlamış olacak.
Kaynak:Bizimsivas.com..

FarukAcar22

3 yıl önce - Sal 21 Nis 2015, 02:19

Hayırlı olsun Sivas'a
Bence güzel bir proje.
Nefes alınabilecek bir yeşil alan daha. Durmak yok yola devam

Misafir 71c

3 yıl önce - Sal 21 Nis 2015, 14:54

Bisiklet yolu da yapılsa çok iyi olur.. Rahat bisiklet süremiyorum.. Yetkililerin bunu da göz önünde tutması lazım..

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 717273   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler