Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Misafir 3e2

2 yıl önce - Sal 05 Nis 2016, 20:43

''Köpekleri insandan daha çok seveceksin'' bu Türkiyede devletin çıkarttığı deli dumrul yasası gibi bir yasa ile istismar için yüz bulan, insana olan sevgisizliğini nefretini sözde hayvan sevgisi ile kamufle eden en hafif tabiri ile ağır psikolojik problemli ve asosyal sözde hayvanseverin kulağımla duyduğum bir cümlesidir.
Diğer biride bukadar terör var iken şehitlerimiz var iken niye basit köpek saldırılarını gündeme getiriyorsunuz diyor (bu söz benim etrafında köpekleri toplayan komşuma aittir ki buköpekler bana ve komşulara saldıran iki komşumu da ısıran köpeklerdir ).
O gencecik hepsi nur yüzlü şehitlerimizin mübarek kanını diğer problemleri örtmek için kamuflaj olarak mı kullanacağız.Bu büyük bir densizlik değilmidir.Onlar biz güven içinde yaşabilelim diye canlarını feda ettiler.
Köpekleri bende çok severim ama insanları ve hele çocuları çok daha fazla severim.

Nurhan Yavuz
2 yıl önce - Sal 05 Nis 2016, 22:06

Köpek sevmeyen insandan şüphe duyarım ama insan sevmeyen köpekten asla şüphe duymam.
İnsanlardan yediğim kazığı bir hayvandan yemedim, gerçek sevgiyi hayvanlarda gördüm. İnsanlar hayvanlar kadar samimi olsun onlarıda severim. Benim ailemde de şehit var bu konuda duyarsız değilim. Tüm canlıları severim ama hayvanları daha çok.

bülentD

2 yıl önce - Sal 05 Nis 2016, 22:35

Ne kadar manidar bir başlık olmuş bu.... Eskişehir memleketim, lakin ülkemin pek çok şehrinde yaşadım, başıboş köpek sorunu tüm şehirlerimizde bir sorun. Keske boyle bir sorunumuz olmasa ama Sanki bu konuyu abartiyorsunuz gibi geldi bana!!!

ÖzgürZB

2 yıl önce - Sal 05 Nis 2016, 22:39

Valla bende eskiden başıboş köpeklere neden dokunuyorlar kardeşim diyordum. Bıraksınlar gezsin dolaşsın köpekler diyordum..

Ama taaki bir köpeğin sevmeye kalktığımda elimi ısırıp benim kuduz şüphesi ile karşı karşıya bırakana kadar..

Köpeklerin hepsi toplansın demiyorum.
Ama ciddi manada kontrol altında tutulması daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum..

fikri aktan

1 yıl önce - Sal 21 Mar 2017, 10:50
Eskişehir'in başıboş köpekleri

Eskişehir'in başıboş köpekleri

(+)

(+)

26METİN
10 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 16:14

ya ben bu şehre ve halka inanamıyorum.
sırf bir inat ve görüş uğruna
hayvanat bahçesi yapılınca alkış tutanlar
sokak köpekleri için barınak yapılsın deyince hayvan hakları diye kıyameti koparıyorlar.
her yer sokak köpekleriyle doldu . çocuklar okula gidip gelemiyor.
bırakın çocukaları sabah erken ve gece geç saatle işten gelen yetişkin insanlar bile korkuyor.
daha ne bekleniyorki geçeb yıllarda 1 kişi parçalanarak can verdi.
dahasımı bekleniyor.

bülentD

10 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 16:52

Basibos köpekler konusunda size hak veriyorum. Şehirde inanılmaz çok basibos köpek var ve bu hayvanlar tehlike arz ediyorlar. Bu konuyu hem il hem ilçe belediyelerine e mail olarak da olsa yazıp müracaat etmek,bu hususta dikkatlerini çekmek gerekiyor.Ben bu akşam itibari ile müracaat edeceğim mesela....

murad_1299
10 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 17:57

geçen bi şehirde parkta spor olsun diye koşuyordum köpeğin biri beni kaçıyor sandı saldırdı bana da bir iki çember attık birbirimizin etrafında bişey olmadı Allah a şükür

köpekler başıboş gezmemeli sokaklarda

Misafir cb0

10 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 18:57

Tepebaşı Belediyesine derman caddede Fatih
Camiinnnn önünde başıboş 3 tane köpek var okula gelen giden çocuklara havlıyor aileler tedirgin diye bildirimde bulundum 2 gün sonra telefonum çaldı dedim buyrunn ''Biz belediye ekibiyiz dediğiniz yerde köpek yok '' şaka gibi arkadaşlar 2 gün sokaktaki köpek senimi bekleyecek orda. Sistem nasıl olmalı bir ekip kur, donat, işi bu olsun sahipsiz bulduğu köpeği alsın barınağa, kısırlaştırılsın,edinmek isteyene sahiplendirilsin bütün medeni ülkelerde böyledir bu iş, afedersiniz eşşek kadar köpekler en olmayacak yerlerde yerlere yayılmış,çamur içinde, bakımsız , etrafa mikrop saçıp halkı korkutmaya devam edip duruyorlar. ...

Misafir 06f

10 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 19:35

Sadece şunu sormak isterim . Bu köpekler birine saldırırsa bunun sorumlusu kim olacak.
Lütfen hayvan severler açıklayabilir mi ?

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET