Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Ünal27
2 yıl önce - Pts 16 Mar 2015, 13:24

Bu sokak köpekleriyle gece karşılaşınca insan ne yapacağını şaşırıyor.Pis pis bakıyorlar.Saldırsalar oracıkta bitirirler işini yardım edenin olmaz.Eskişehirdeki bayanında başına bu gelmiş.Yazık olmuş.

MeteHan!
2 yıl önce - Pts 16 Mar 2015, 13:35

Köpek gördüğümde aklıma gelen atasözü : İte bulaşma çalıyı dolaş.

Aydın10
2 yıl önce - Pts 16 Mar 2015, 14:23

En nefret ettiğim cümle de "Bişey yapmaz" cümlesidir! Tasmasını çözüp köpeğini serbest bırakan köpek sahipleri , yanınızdan geçerken size doğru hamle yapan köpeklerin sahipleri vs bu lafı çok kullanırlar.Yahu kardeşim 40 yıllık eşinin dostunun ne yapacağını bilemiyorsun bazen, köpeğe nasıl kefil olabiliyorsun.Bu tip insanlara çok sinir oluyorum gerçekten!

Gokhan Bayraktar

2 yıl önce - Pts 16 Mar 2015, 14:26

Kopeklerimiz de insanlarimiz da cildirdi artik Bugun ku haberlere bakilmaya gelmiyor.Bir ilimizde anne-kiz silahla vurularak oldurulmus ve yol kenarina atilmis bir sekilde bulunuyor,sonra bu haber.Kopeklere sokaka hayvanlarina bakalim,su verelim,temek verelim diyoruz sonra basimiz bunlar geliyor.Belediye gorevlileri ancak ellerinde popolarinda sap sap hizmet vrdiklerini saniyorlar.Sokak hayvanlari toplanir,bir yer de tutulur.EvcillestiriliR ve birilerine verilir ya da bir sekilde bakiliR ki topluma zarar vermesinler.Bir fon olusuturulur ve masraflari cikartilir.Dunya kadar vergi aliniyor,bu alinan vergiler halk icin kullanilmasi gerek.Yalnizca yol,su,elektrige ayrilacak dsiye bir kanun yok.Bu da toplumsal bir sorundur halledilmesi gerekir.Senelerdir ki son zamanalr da epeyi artti bu,sokak hayvanlarinin vahsetini izliyoruz.

Ey kor yoneticiler illa cebinize sokacaginiza bir de su toplum icin gercek bir iyilik yapin.Artik sokak hayvanlari sorunun cozun.Avrupa`da sokakta gezen basibos hayvan yoktur.

Ben oldum olasi kopeklerden korkarim ve Sevmem.Yavru da olsa,yetiskin de olsa kopek KOPEKTIR

muratmuratçelik

2 yıl önce - Pts 16 Mar 2015, 18:40

Gerçekten de çok üzücü bir olay. Hayatını kaybeden kardeşimizin Anne ve Babası tanıdığımız insanlar sonuç olarak. Batıkent benimde yaşadığım nezih bir semt aslında. Ancak belki de hayvansever insanların çok olmasından dolayı (Bu sebepten bu hayvanları rahmetli olan kardeşimiz gibi besleyen birçok insan var.) diğer semtlerden daha fazla sokak köpeği var sanki. Sabahları bizim çocuklar servise binerken beş -on tanesi birden etrafını alıyorlar. Çoğu zaman servise biz bindiriyoruz.
Hülasa öyle veya böyle bir önlem alınması gerekiyor. Özellikle çocuklar için daha büyük bir tehlike.
Hayatını kaybeden kardeşimize Allahtan rahmet diliyorum. İnşallah bu son olur ve en kısa zamanda gerekli önlemler alınır.

altay_tr
2 yıl önce - Sal 17 Mar 2015, 15:59

Çok üzücü bir olay ama köpekler genelde insandan korkar nasıl olmuş anlamadım.

bülentD
2 yıl önce - Sal 17 Mar 2015, 22:02

Bu olay bu çağdaş şehre yakışmadı ama başıboş sokak köpekleri tüm ülkenin sorunu. Artık yetkililer kulaklarını tıkamaktan ve sokak hayvanlarını gördüklerinde görmemezlikten gelmekten vazgeçip bu konuda ciddi anlamda tedbir almalılar.

ekal

2 yıl önce - Pts 23 Mar 2015, 01:14

Tepebaşı’nda evine gitmek üzere yolda yürüyen genç kadına köpekler saldırdı. Önceki gün meydana gelen olayda köpeklerin saldırısına uğrayan 28 yaşındaki Hilal Akkoç, çevredeki vatandaşların olayı fark etmesi ile saldırıdan kurtuldu. Akkoç’un hastaneye kaldırıldığı ve hayati tehlikesinin bulunmadığı
öğrenildi.

Önceki gün iş yerinden çıkarak evine gitmek üzere yolda yürüyen Hilal Akkoç(28), köpeklerin saldırısına uğradı. Çevredeki vatandaşların yardımı ile kurtulan genç kadının hayati tehlikesi bulunmadığı öğrenildi.

BACAKLARINDAN YARALANDI
Olay Tepebaşı ilçesi Ertuğrulgazi Mahallesi’nde meydana geldi. Akşam 18.00 sıralarında yolda yürüdüğü esnada köpeklerin saldırısına uğrayan Akkoç, çevredeki vatandaşların durumu fark ederek köpekleri kovalaması üzerine saldırıdan kurtuldu. Olay yeri yakınında bir hastanede tedavi altına alınan kadının bacağından yaralandığı, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. 1 gün süreyle müşahede altında tutulan kadın, sağlık durumunun iyiye gitmesi sebebi ile 1 hafta istirahat etmesi şart koşularak taburcu edildiği öğrenildi.

sakarya

serkan33

2 yıl önce - Pts 23 Mar 2015, 01:27

Alıntı:
Ben oldum olasi kopeklerden korkarim ve Sevmem.Yavru da olsa,yetiskin de olsa kopek KOPEKTIR

Bu nasıl bir mantık yahu, Allahın yarattığı canlıya bakış açısına bakar mısınız? Yüz binlerce katil var insanların arasından çıkan, bu yüzden bütün insanları lanetleyebilir miyiz? Bir saldırgan köpek yüzünden de bütün köpeklerin canı cehenneme mantığına nasıl ulaşabilirsiniz, yazık günah be, Allah bu hayatı bir tek sen yaşayasın diye yaratmadı!!!

Misafir 8c0

2 yıl önce - Pts 23 Mar 2015, 01:36

Bakış açısına bakarmısınız? Allah yarattı diye aslanlar, timsahlar, sırtlanlar da sokaklarda serbest gezsin. Allah yarattı diye bir savunma.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET