Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - Kuva-yi Milliye Kavşağı (Emniyet Kavşağı)
« önceki   123 ... 1819202122   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 19
BLkSrLi
2 yıl önce - Cmt 02 Nis 2016, 20:24

Balıkesir bir sanat şehrine doğru ilerliyor desenize "wow" canına

Berktuğ
site denetçisi

2 yıl önce - Pzr 03 Nis 2016, 19:14
Kuva-yi Milliye Kavşağı 03.04.2016

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

ahmet sert
2 yıl önce - Pzr 03 Nis 2016, 19:35

Kavşak sayesinde çok sayıda yönlendirme levhası yapılmış.Yalnız bazı özensizlikler gözüme çarptı sabah dolaşırken.Örneğin Eski yurt binası-şimdi Aksa doğalgaz olan ve diğeri de boş olan iki bina-önünde yapılan kaldırımlar o kadar kötü olmuş ki.Kaldırımla binaların önündeki kilit taşları arasında seviye farkı var, çok özensiz yapılmış.Kızılay Kan verme merkezi önündeki yeşil alan eskisinden daha güzel olmuş.Ancak, Emniyetin ve yaklaşma istikametiyle karşı caddedeki bazı ağaçların da kavşağa kurban gittiğini belirteyim.Aşağıda görülüyor.Yeni yaptıkları kaldırımlarda bu eksikliği giderecek tarzda yeni ağaçlandırma çalışması yapılsa iyi olacak gibi geliyor.

https://www.google.com.tr/maps/@39.6556963,27.903 ...!1e1?hl=tr

Misafir 8e0

2 yıl önce - Pzr 03 Nis 2016, 19:47

Balıkesir in ilk dal-ciki idi bence ondan gec oldu. Çıraklık eseri idi.
Ama insallah Balıkesir'e daha boyle çok dal-cik yapilir.
Merkez yani sira diger ilcelere de yapilorsa daha iyi olur hem sehir genelinin az da olsa cehresi degisir.

muhammer10
2 yıl önce - Pts 04 Nis 2016, 00:59
güzel

fotograflar için teşekkürler biraz özlem gidermiş olduk. Çoook uzun sürdü ama güzel olmuş... diger kavşak çalışmaları inşallah daha kısa sürer tecrübe tecrübedir.

Misafir f82

2 yıl önce - Pts 04 Nis 2016, 02:17

Balıkesir'in bugün iki şehidi varken ,inşaatı 9 ay süren bir kavşağın bu akşam güle oynaya açılmasını ben kabul edemiyorum

Berktuğ
site denetçisi

2 yıl önce - Pts 04 Nis 2016, 09:07

misafirin teki demiş ki:
Balıkesir'in bugün iki şehidi varken ,inşaatı 9 ay süren bir kavşağın bu akşam güle oynaya açılmasını ben kabul edemiyorum

Maksadım yöneticileri savunmak değil ama o açılış yapılırken konser verilip çiftetelli oynanmadı kusura bakmayın.

(+)

Misafir 171

2 yıl önce - Pts 04 Nis 2016, 10:26

3 yıl balılesirde kalmış biri olarak kusura bakmayın da balıkesirden bir cacık olmaz.O kadar hevesle gitmiştim yıllar önce..ama hayal kırıklığına uğramıştım..büyük bir köy sadece..

Ural İBİKOĞLU

2 yıl önce - Pts 04 Nis 2016, 11:13
Yapınca oluyormuş işte...!

Hayırlara vesile olsun.. Bakın bizler neredeyse 30 yıl öncesi böylesi bir ihtaycı resimle anlatmaya çalışmıştık... Aradan geçen onca yılda 5-6 Belediye Başkanı geldi, geçti gitti. !.
Sanırım Büyükşehir olmanın ilk büyük görüntüleri bunlar.. Benim ömrüm buna etmez diye düşünüyordum. Yapınca oluyormuş işte... Bizler kırk yıl bekledik. Yok 30 gün yok 300 gün muhabbetine bir son verin...

Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız A.Edip UĞUR olmak üzere Tüm Emeği geçenlere teşekkürler...

AYAKTA ALKIŞLIYORUM BU İCRAATI

HAYIRLI UĞURLU OLSUN...

(+)

DAHA NİCELERİNE İNŞALLAH...

ivenrec
2 yıl önce - Pts 04 Nis 2016, 13:53

Kavşaktaki yer-yön levhaları güzel olmuş. İşte beklediğimiz ve anlatmak istediğimiz buydu. Umarım şehrin merkezi noktalarındada aynı yer yön levhaları arttırılır.

sayfa 19
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 1819202122   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara