Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
sezgin91
2 yıl önce - Pts 09 Şub 2015, 02:32

bu köpekler heryerde sanki bilerek birileri ülkedeki tüm köpekleri toplayıp izmire salmış

mahmut11
2 yıl önce - Pts 09 Şub 2015, 02:55

Çok hayvan sever diyor, "ne zararı var, köpek düşmanları sizi" vesaire.

Hepsini de İzmir Konak,Gazi Bulvarı'na ve Mimar Kemaleddin Moda Merkezi'ne davet ediyorum, o sözde esnafın baktığı, (esnaf bakıyor ancak sorumluluk üstlenmiyor.) saldırgan köpekleri izlemeye davet ediyorum.

[/quote]

Misafir 33f

2 yıl önce - Pts 09 Şub 2015, 18:47

Alıntı:
Hepsini de İzmir Konak,Gazi Bulvarı'na ve Mimar Kemaleddin Moda Merkezi'ne davet ediyorum, o sözde esnafın baktığı, (esnaf bakıyor ancak sorumluluk üstlenmiyor.) saldırgan köpekleri izlemeye davet ediyorum.

Ben cankaya da esnafım. Ne var yani benimde dükkanımın önünde 3 tane sokak köpegi var. Her gün onlara kemik getirip veriyorum. Hayvanlara düsman gözüyle bakmayı bırakın. İzmir de 3-5 kişi şikayetcisiniz diye köpekleri kimse toplamayacaktır. Öyle sanıpta bu baslıga actıysanız hayal kurup hep böyle yazarsınız. Gercekci olun siz de hayvanları besleyin.

Misafir f9c

2 yıl önce - Cmt 14 Şub 2015, 00:44

izmir yeşilyurt, fidan kahvesi civarında tam 6 adet sokak köpeği var. insanlara saldırıyorlar. hatta bir gün banada saldırdılar. bu günde oğluma saldrmışlar bir tanesi dizinden ısırmış. allahtan hafif bir ısırık. bu köpekler böyle ne olacak. insan sağlığını tehdit ediyorlar. acaba bunlar aşı olmuşmudur. bu köpeklerin toplatılması için nereye başvurmamız gerekir.

mahmut11
2 yıl önce - Cmt 14 Şub 2015, 02:15

Alıntı:

Ben cankaya da esnafım. Ne var yani benimde dükkanımın önünde 3 tane sokak köpegi var. Her gün onlara kemik getirip veriyorum. Hayvanlara düsman gözüyle bakmayı bırakın. İzmir de 3-5 kişi şikayetcisiniz diye köpekleri kimse toplamayacaktır. Öyle sanıpta bu baslıga actıysanız hayal kurup hep böyle yazarsınız. Gercekci olun siz de hayvanları besleyin.

eğer çok hayvanseversen , çok seviyorsan köpeklerini, belediyeye git, resmi olarak sahiplen, parana kıy, aşılarını yaptır ki başkasına zarar verdiğinde hastahane hastahane gezmeyelim. polis esnafa iyi yapıyor.

Alıntı:

izmir yeşilyurt, fidan kahvesi civarında tam 6 adet sokak köpeği var. insanlara saldırıyorlar. hatta bir gün banada saldırdılar. bu günde oğluma saldrmışlar bir tanesi dizinden ısırmış. allahtan hafif bir ısırık. bu köpekler böyle ne olacak. insan sağlığını tehdit ediyorlar. acaba bunlar aşı olmuşmudur. bu köpeklerin toplatılması için nereye başvurmamız gerekir.

Isırık ne kadar hafif olsa dahi en yakın acile başvurun.. kuduz riski dahi korkutucu. Kuduz Sağlığı merkezine sevk edileceksiniz.. Aşılarınızı takip edin. Ben çektim, siz çekmeyin.

Misafir 06c

2 yıl önce - Cmt 14 Şub 2015, 17:34

Alıntı:

Bu bir iddiadır. Bu iddianızı kanıtlayabilirmisiniz ?

H Caner
2 yıl önce - Cmt 14 Şub 2015, 20:27

Başı dolu hayvanlar başı boşlar kadar zarar veriyor çevreye. Elinde gezdirdiğin hayvanın yere pisliyorsa, onu poşetle alıp çöpe atmak zorundasın. Bu sorumluluğu alamıyorsan git balık besle. İstediği yere pislesin.

mahmut11
2 yıl önce - Cmt 14 Şub 2015, 21:53

İddiasını kanıtlamaya gerek yok, çünkü burasını resmi makamlar dikkate almıyor. Kendisi şikayet ederse, soruşturulur. [/quote]

Misafir 06c

2 yıl önce - Cmt 14 Şub 2015, 23:01

Alıntı:
İddiasını kanıtlamaya gerek yok, çünkü burasını resmi makamlar dikkate almıyor. Kendisi şikayet ederse, soruşturulur.

[/quote]

iddiasını kanıtlayaman kişi yalancıdır. Belki o yazıyı yazan sizde olabilirsiniz. Neden size sorulmayan soruya cevap verme geregi duydunuz ?

mahmut11
2 yıl önce - Cmt 14 Şub 2015, 23:39

Alıntı:
iddiasını kanıtlayaman kişi yalancıdır. Belki o yazıyı yazan sizde olabilirsiniz. Neden size sorulmayan soruya cevap verme geregi duydunuz ?

Çünkü ben bu forumun üyesiyim, istediğime yanıt verebilirim. Ben misafir olarak girsem zaten anlayan anlar.Yeşilyurt'ta oturmadığımı da İzmir'deki çoğu üye biliyor.

Ya sen üyeysen? Bir de buradan bakmak lazım?

iddiasını kanıtlayıp kanıtlamamasına ne gerek var? İnanmayan gider bakar. Senin neden ağrına gitti?

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 151617   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet