Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 16
Misafir a74

1 yıl önce - Sal 14 Şub 2017, 01:29

Burada kopekleri ovenler!ey hayvan seven insan haklarını hiçe sayanlar! 3 gun önce Urla iskelede gozumun onunde belediyenin sözde baktıgı,kulaklarını fişlediği kopekler kucucuk bir cocugu paramparca etti! Cocuk kanlar içinde kaldı netten okudugumda 30 dan fazla dikiş atıldıgını ve kuduz ignesi oldugunu okudum!Ulan neyi savunuyosunuz siz? Parklar kopek boku cocuklarımız oynayamıyo,insanlara sokakta saldırılıyo,sabahlara kadar havlama sesleri bu mu lan medeniyet???bunu savunanlar mı medeni ? Hadi lan ordan!4 yıl Abd de kaldım ! Sokak kopegi şikayet edildiği an gorevliler alır bir daha goremezsin ve igne ile uyutulur! Neden kimse protesto etmiyo,ses cıkarmıyo ben sahipsiz hayvanları sevmek,insanlara saldıran hayvanları sevmek,parkta oynayan evladımı tedirgin eden hayvanı sevmek zorundamıyım!!al hayvanı git dagda yasa burası sehir!bu yazıma muhalefet edecek sözde medeni,cagdaş BAGNAZLAR!umarım yakınlarınız o cok sevdiginiz sahipsiz hayvanlar tarafından zarar gorur acı cekenleri anlarsınız! Bakın burası önemli SAHİPSİZ KOPEKLER diyorsunuz ya o KOPEKLERİNDE zamanında hayvansever,medeni,cagdas!!! Bir sahibi vardı aynı senin gibi!!!!

Misafir 3d1

1 yıl önce - Prş 16 Şub 2017, 12:17

izmirdeki tum parklar istisnasiz kopek yuvasi haline gelmis durumda ve bu kopekler buralari kendi bolgeleri olarak gordukleri icin cok sinirli ve saldirgan bir haldeler. izmirin tum sokak kopekleri toplanmali ve ozel yapilan bolgelere alinmali.

sezgin91
11 ay önce - Sal 23 May 2017, 23:52

elemanlar sanayi metroda asayişi sağlıyor

(+)

(+)

Misafir 04b

11 ay önce - Çrş 24 May 2017, 08:47

belediyeleri çok güzel çalışıyor gerçekten aldığı oyları hakkediyor! )İzmir etrafa mikrop saçan kılı tüyü havalarda uçuşan sokak köpekleriyle avrupalılaşıyor! ))

Misafir 71f

11 ay önce - Çrş 24 May 2017, 11:43

Belediye hizmetinden çok i,nsanlık anlayışıyla ilgili bir şey
Boşu boşuna oy almış yetkililer,boşu boşuna oy vermiş halkını düşünemiyor mu?bunun hastalığı var çoluk çocuğu var yollarda gezenİ dolaşanI var..
Bu sokak köpeklerinin izmire her geçen gün bulaştırdığı virüsler yüzünden bakımlı evcil köpekler bile hastalık kapar

sezgin91
11 ay önce - Prş 25 May 2017, 12:10

çankayada federaller asayisi sagliyor dort kisilik ekip tamam

(+)

Misafir b7b

11 ay önce - Cum 26 May 2017, 00:52

CHP'nin aldığı yerlerin hepsi yıllardan beri pislik içindedir,Sadece sokak hayvanlarının yaydığı mikrop değil izmir'in sokak çöpleri de eleştrilmelidir.
Modern ve gelişmiş illerde - özellikle sıcak bölgelerde- Çöp arabası önce konteynırı boşaltır arkasından gelen dezenfekte aracı aynı konteynırı yıkar sterilize eder gene eski yerine koyar.
Ben böyle bir uygulamayı İzmir'in en zengin kesminde bile görmedim ama ismini vermeyeceğim bir kaç ilin sokakları caddeleri her gün bu şekilde temizlenir.(meraklısı internetten baksın)

Burç

11 ay önce - Cum 26 May 2017, 18:12

Maalesef sokak köpekleri tüm şehirlerimizde bir sorun. Hayvan hakları ayağına insan hakları yok sayılıyor. Medeni ülkelerde sokaklarda başıboş hayvanlar dolaşmaz.

Misafir 161

10 ay önce - Pts 12 Hzr 2017, 16:34

Köpek sorumluluk sigortası ve çip takılması zorunlu oldu mu kısa zamanda çözülür

Misafir 264

10 ay önce - Pts 12 Hzr 2017, 16:53

---
Köpek sorumluluk sigortası ve çip takılması zorunlu oldu mu kısa zamanda çözülür
---
CHP'nin parası yok daha yoldan fışkıran hamam böceklerini ilaçlayamıyorlar;kaldı ki gelen parayı da çar çur edip dağa taşa heykel diktiler.İzmir'de doğru düzgün yürünecek kaldırım yolu bile yokken bu uygulama izmir için ultra lüks bir şey..1980'lerin kafasında kalmış öyle sürüne sürüne devam ediyorlar.Kendi tercihleri.İnat edip gene aynı partiye Oy vermeselerdi bugün sokaklar virüs saçan köpeklerle dolmazdı.

sayfa 16
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 15161718   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet