Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 15
Misafir f23

1 yıl önce - Cmt 17 Eyl 2016, 16:21

insanda deliye donup insana saldirabiliyor. kendiniz disindaki her canlidan nefret etmemeyi ogrenin bence.

Misafir ccd

1 yıl önce - Cmt 17 Eyl 2016, 16:31

sana saldırısın o zmn

Misafir 1d9

1 yıl önce - Pts 24 Ekm 2016, 00:21

ben her şeyi geçtim de gece uyuyamiyorum. Cam, pencere acamiyorum çünkü gurultude uyuyamiyorum. Belkide bana ozel bir durum ama ben yüksek ses oldu mu uyuyamiyorum arkadaşlar. Ama 6 yıldır her gece ama her gece köpek havlamasi dinliyorum. Aralıksız 6 senedir.V e istisna yok, HER GECE HAVLİYORLAR. Pencereyi kapasam da sesleri geliyor çünkü evimin dibindeler. Saldirmayi, çete olmayi, her koseyi tutmayı ve korkutmayi gectim, benim uykusuz gecelerimin hesabını kim verecek?
Acaba hangi çizgide hayvanların haklarını korurken, birbirimizinkini cigniyoruz? Ben de hayvan seviyorum ve besledim, ama bu iş böyle olmaz. Sizin hayvan sevme hakkınız varsa benim de uyuma hakkım var. Sevmek isteyen benim gibi evinde beslesin, sahiplensin. Kimse sizin yüzünüzden zarar görmek zorunda değil.

Misafir 630

1 yıl önce - Cmt 19 Ksm 2016, 20:30

Hani. Belediyeler. Sokak. Köpeklerini. Besliyordu. Hepsi. Aç insanlara. Saldırıyorlar.

Misafir 172

1 yıl önce - Cmt 14 Oca 2017, 20:01

demesi kolay gebe halimle 7veya 8 kopek.etrafima toplamdi. saldirmalarina ramak kalmisti bir abi geldi beni kurtardi. gercekten cok arti. karnimdakine bir sey olsaydi ne olacakti kim verecekti hesabini. BAZILARINIZ DİYECEKTİR SIMDI O HAYVANIN CANI KARNINDAKI ÇOCUKDAN DAHA DEGERLI. Sizin zihniyetiniz bu iste
bu arada ben de bur hayvan severim. elimle cok kopek beslemisligim var. ama o olaydan sonra disari cikmaya korkuyorum. ben bunu yasamak zorundamiyim. eyy IZMIR BELEDIYESI.

Tacettin Şenel

1 yıl önce - Cmt 14 Oca 2017, 22:34

Buca bornova bozyakada çok var BU Bölgelerde geniş çaplı müdahale yapılması gerekiyor.....

Misafir ddd

1 yıl önce - Prş 02 Şub 2017, 00:09

Telefon numarası istiyorum

mahmut11
1 yıl önce - Cum 03 Şub 2017, 01:35

1 Şubat günü Konak'taki İskele durağının hemen gerisindeki patikada bir bayan 4 köpeğin saldırısına uğradı. Son anda kurtuldu.Elindeki poşetler zarar gördü....Yazık bu insana
.İzmir'e bu yakışıyor mu?

Misafir 2d5

1 yıl önce - Cum 03 Şub 2017, 09:49

bunun gibi bir suru kopek saldirilari oluyor kimsenin haberi olmuyor yazik gercektten

Misafir 4e1

1 yıl önce - Prş 09 Şub 2017, 11:59

Konaga bagli altinordu mah.sinde tarih 01 24 2017.ve.02 09 2017 de suvari mah sinde köppeklerin saldirisina ugradim lütfen yetkililerin bunlari toplamalarini istiyoruz özellikle 812 sokak suvari mahallesinde fatma diye bir kadin kendi evinde 5.6 tane besliyor hegün sabah saat 5.ile.6.arasi sokaga saliyor ve gelen gidene saldiriyor

sayfa 15
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 1415161718   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet