Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Araplar bize ihanet etti algısı
« önceki   123 ... 383940 ... 535455   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 39
Ankarali Onyekuru
1 ay önce - Cmt 01 Ağu 2020, 15:07

Nasıl bir algıymış başlığı açan kişi galiba arap kökenli ya da suriyeli araplar filistinde yemende mısırda tunus libya ve cezayir de bize karşı ingiliz kışkırtmaları ile düşman olmadı mı askerlerimiz oralarda aç susuz esir olarak can verdi şimdi o zamanlar ingilizlerin arkasına sığınan filistinliler mısırlılar ıraklılar cezayir ve tunuslular esir hayatı yaşıyorlar kendi ülkelerinde özgürce yaşayamıyorlar filistinliler işte en büyük örnek israil askerlerinin gölgesi altında namaz kılıyorlar

Türk gücü
1 ay önce - Cmt 01 Ağu 2020, 16:57

Turkiyedeki islamcılar kendilerini , arap halkının bizi sevdiğini sadece yöneticilerinin sevmediğini söyleyerek teselli eder. Gerçekten bizi seven bir kısım arapların olması tarihte yaşanmış olayları ve günümüzdeki realiteyi değiştirmez . İslamcılar kendilerini avutadursun bizler gibi gerçeği idrak edenlerin omuzunda bu ülke yükselecek

Cagatayli
1 ay önce - Cmt 01 Ağu 2020, 17:18

Filistin Cephesinde bir Türk askerinin şiiri;

Gazze'nin meğer kumundan çokmuş kalleşi,
Nasıl vurur insanı sırtından DİN KARDEŞİ!
Filistin,Trablusgarp, Yemen illeri.
Hangisini kanım ile sulamadım?
Gezdim cephe cephe çölleri,
Türk'e Türk'ten başka dost bulamadım!

Orada bulunup savaşmış olan Mehmet Hüseyin Çavuş'un kaleminden.

ORTADİREK
1 ay önce - Cmt 01 Ağu 2020, 17:23

Yahu adamlar birbirlerini bile sevmiyor, seni mi sevecek, zamanında ihanetin dik alasını yaptılar hem de.
Bırak Arabı Marabı, dünyada seni seven kim var.

Es1967
1 ay önce - Cmt 01 Ağu 2020, 17:27

Başlık çok saçma olmuş.
İçerikte arapların hain olduğunu kabul edip başlıkta 'algı' yazman nasıl bir saçmalık anlam veremedim.

Çerkez Ethem konusunda ise haklısın. Ethem de haindir! Çok dile gelmemesi Tarihimizi bilmeyişimizden kaynaklanıyor.

35 gökhann
1 ay önce - Pts 03 Ağu 2020, 19:16

Türk gücü
2 hafta önce - Cum 11 Eyl 2020, 22:29

Yine bizi kınamışlar

Alıntı:
22 ülkenin dahil olduğu Arap Birliği Türkiye için kınama bildirisi yayınladı ve Türkiye'nin en az İran kadar bölge için tehlikeli olduğu söyledi

Arap Birliği’nin video konferans yoluyla düzenlenen 154. Dışişleri Bakanlığı Konseyi toplantısında, Mısır ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) temsilcileri Türkiye’yi, bölgedeki faaliyetleriyle “Arap ülkelerinin güvenliği için tehdit” oluşturmakla suçladı.

Arap Birliği Amr Musa 'Türkiye Irak, Suriye, Libya'dan şartsız çekilsin.. ' dedi.

Ozan Paşa
2 hafta önce - Cum 11 Eyl 2020, 22:40

Algı?

Yok canım. Araplar bizi çok sever.
Biz de onlar için çok şey yaparız.

Araplar, Yemen ellerinde, Filistin'de, Arabistan çöllerinde Türk evlatlarını kalleşçe katletmemişlerdir.

Aslında Lawrance of Arabia diye biri yoktur.

Esasen bugün bile Türk ulusunun Doğu Akdeniz davasında Arapların alayı bizimle beraber mücadele etmekte, Türk tezlerini desteklemektedirler.

Tabii biz Türk'lerde Allah için bu nedenlerle Arap'ları çok severiz.

Ninni de ninni.
Uyu yavrum uyu.

Arap'ları severmişiz.

😠

sefer bayraktar

2 hafta önce - Cum 11 Eyl 2020, 23:00

Alıntı:
Tabii biz Türk'lerde Allah için bu nedenlerle Arap'ları çok severiz.

Arapları çok mu severiz????
Peygamber efendimiz ve yakın çevresi hariç, aman uzak dursunlar......
Araplar hep şunu söyler en iyi Türk ,,,ölü Türk'tür......
yedi sene , beş Arap ülkesinde çalıştığım için çiğerlerini bilirim bu hainlerin..

Ozan Paşa
2 hafta önce - Cum 11 Eyl 2020, 23:01

Sevgili Sefer bey.
Yazımı biraz daha dikkatle okusanız diyorum.
Selam ve sevgiler.

sayfa 39
« önceki   123 ... 383940 ... 535455   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET