Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Akın 688 Konut Projesi
« önceki   1234 ... 122123124   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
tilsimonline

2 yıl önce - Pzr 04 Ekm 2015, 12:27

o haber çıkalı çok oldu, çoğu suçsuz olduğu için bırakıldı. Etkilemiş olsaydı şu ana dek etkilerdi.

Misafir 48e

2 yıl önce - Pzr 04 Ekm 2015, 12:30

@841;
Tutuklanmakla , gözaltına alınmak çok farklı kavramlar.İnşaat sahibinin hukukla ilgili durumu inşaatın gidişatını engellememesi lazım.Kurumsal bir firmaysa zaten sahibinin her türlü durumu genel işleyişi etkilemez.Yalnız şunu unutmamak lazım ülkedeki siyasete bağlı olan ekonomik istikrarsızlık her sektörü etkilediği gibi inşaat sektörünüde etkiledi.Proje ve inşaat durumunda evler satılacakki çark dönsün.Maalesef bu zamanda inşaatlarını nakit olarak finanse edemeyenlerin durumu zorlaşmaya başladı.Endişelenen arkadaşım umarım bundan zarar görmezsin.

Mitter
2 yıl önce - Çrş 18 Ksm 2015, 00:53

bu projenin 1+1'ni internetten planlarına bakıp beğendim. inşaat şirketi nasıldır? ayrıca projenin durumu, gidişatı hakkında bilgisi olan var mı, varsa bilgi verebilir misiniz? ankara'da yaşamadığım için uzaktan ev bakması ancak bu kadar oluyor.
şimdiden teşekkürler.

Misafir e20

2 yıl önce - Pzr 22 Ksm 2015, 21:52

Bugün ailemle beraber inceledik. İnşaat hızla devam ediyor. 1+1 ve 2+1 daireleri gezdik. Balkonlar dairenin içine dahil edilmiş. Bu da tüm 55m2lik alanın kullanımını sağlıyor. Malzeme ve işçilik iyi. Ancak liste fiyatlarından iyi indirim yapmaları lazım çünkü teslimat 16 ay sonra. Ben Armonia'yı da gezdim. Armonisinin avantajı 5 ay sonra teslim etmesi. Onun dışında Akın bana daha avantajlı geldi.

Misafir 3a0

2 yıl önce - Pts 23 Ksm 2015, 00:27

Firma güvenilir. Sağlam firma. Çizimleride iyi. Özellikle mutfak kısmını çok beğendim. Tek eksisi balkonu yok. Temiz hava alabilmek için balkon kısmı olmaması yüzünden vaz geçtim.

Mitter
2 yıl önce - Pts 23 Ksm 2015, 19:02

1+1'ni aldım. Hayırlı uğurlu olsun bana. 😀
Balkon benim için önemli olmadığı için sorun yok. Zaten balkonlu alanlarda genelde kapatıyor. 😂

Misafir 17e

2 yıl önce - Cum 27 Ksm 2015, 11:29

Evler güzel cadde kenarından 1+1 aldım inşaat hızlı ilerliyor. Zaten arsa firmanın kendisine ait inşaat demirini kendi firmalarından alıyorlar. beto desen kendi ortaklığı olduğu beton fabrikasından geliyor. bence güvenilir kişiler

Misafir 6dd

2 yıl önce - Cum 27 Ksm 2015, 22:10

Merhaba hayırlı olsun bende bu şirketi araştırmıştım güvenilir olduğunu söylediler.Akın 688 cadde üzerinde aldığınız 1+ 1 kaça aldınız acaba bir arkadaş düşünüyor ama arkadaşa 160 demişler pahalı buldu en üst kat A tipi 54 metre selamlar

Mitter
2 yıl önce - Cum 27 Ksm 2015, 23:46

@Misafir 17e, hayırlı olsun komşu olmuşuz demek ki.
@Misafir 6dd, caddeye bakan taraf 149'dan başlıyor her katta 2 şer artıyor. fiyat konusuna gelince, fiyat arkadaşınızın pazarlığına bağlı. burada fiyat belirtmek yanlış olur kanaatindeyim.

Misafir 574

2 yıl önce - Pts 30 Ksm 2015, 12:30

Her iki arkadaşa da hayırlı olsun. Ben de burada fiyatlarin direkt belirtilmesinden yana değilim. Ancak bu projenin en onemli dezavantaji fiyati. 16 ay sonra teslim edilecek bir daire için liste fiyatı yüksek. Iyi pazarlik yapmak lazım.

Ev alan arkadaşlara bir sorum olacakti. Yönetim planini almissinizdir herhalde. Otopark sayisindan bahsediliyor mu? Daireye tahsis var mi? Ayrıca yonetim planinda dikkatinizi ceken önemli ayrıntılar nelerdir? Paylasirsaniz sevinirim.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 122123124   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet