Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Akın 688 Konut Projesi
« önceki   123 ... 167168169170   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 168
sezer gursoy
1 yıl önce - Cmt 19 Oca 2019, 11:25

sayın büyüğümüz müteahhit efendi hazretlerinin, satılmayan yüzlerce dairesinin masraflarını tüm site sakinlerine paylaştırdığını düşünüyorum.Daha önce oturduğum eryaman evlerinde yöneticimiz aylık gelir ve gider pusulası yapıp ilan panosuna asardı.Akın 688 de 2,5 senem dolacak toplanan aidatlar ne yapılıyor nerelere harcanıyor açıklama yapılmıyor.

yönetim şeffaf olmalı,ödemeler,alınan kararlar gizli kapaklı değil herkese açık olmalı site sakinleri kimsenin umurunda değil her şey müteahhit efendinin iki dudağı arasında

Zhungo
1 yıl önce - Cmt 19 Oca 2019, 14:41

Sevgi8888 söylendiklerine sonuna kadar katılıyorum aydat paralarımı kontrol ettim geriye dönük sıcak su bedellerinede baktım 300 400 den asagıya ödeme yapmamışım yaz kış hep aynı çoğu zaman evde bile değilim peteklerin hepsini kapatıyorum nasıl bu kadar çok fatura gelir bahaneleri de hemen hazır camı acıyorsanız diyorlar yok cıva soğuyor diyorlar arkadasım Petek kapalıyken camı açsan ne ki ayan beyan kandırıyorlar bayram denilen adamla olacak iş değil zaten birçok arkadaş bunu farketmiş ki yazmış mütahit le görüşmek lazım evi satarken Pınar hanım allayıp pulluyorlar insanı kandırmayı iyi biliyor şikayet olduğu zaman telefonu yüzümüze kapatmadıgı kalıyor bunların satış diliyle alacakları komisyona bakıyorlar kazandıkları parada haram mütahit bize bunların açıklamasını yapıcak hakkımızı sonuna kadar arıyalım yönetimin parası ile mi yapılıyor bu çardaklar şüpheliyim boş evler o kadar çok bir açıklama getirilmeli artık

sezer gursoy
1 yıl önce - Cmt 19 Oca 2019, 15:35

Yönetim nakit aidat ve ısınma tahsilatı yapmayı bu yüzden sonlandırdı.Ufak bir örnek vermek istiyorum.
Yenimahalle de eski 20 yıllık yalıtımı olmayan 3 + 1 dairede oturan arkadaşıma evlerinde gittim sıcaktan bunaldım 348 lira fatura gelmiş.Benim minik 1 + 1 evime yatmadan yatmaya eve geliyorum.Radyatörleri açmıyorum sıcaktan nefret eden biriyim 123 lira fatura gelmiş.

Aylık ortalama 100.000 liradan fazla aidat toplayan yönetim hiç bir işini yapmıyor.24 saat güvenlik sağlıyorlar ,çöpleri topluyorlar haricinde ne gibi çalışması oldu.Her yer leş gibi çamur pislikten kokudan geçilmiyor.

Koridorlar kokuyor.Asansörler giriş kapıları izmarit dolu temizlik yapanlar koca koca çöp konteynerlerini sağa sola çarpa çarpa duvarları çöp lekesi yaptı.

sezer gursoy
1 yıl önce - Pts 25 Şub 2019, 19:59
Toplantıya katılım sağlanmalı

Sayin Akin 688 Site Sakinleri 2019 yili olagan genel kurul toplantisi 23 mart 2019 saat 11:00
sitemiz b blok girisinde yapilacaktir.

Metin metin06
1 yıl önce - Prş 28 Şub 2019, 13:07

Sayın Sezer gürsoy çok titiz davranıyorsunuz fakat önceki toplantıda sizi göremedik. Ayrıca yönetimle bir sohbet esnasında sizin kim olduğunuzu bilmediklerini söylediler vede dile getirdim dediğiniz konulardan öyle biri bize birşey söylemedi dediler. Bazı konularda haklı olabilirsiniz fakat bu şekilde bir yol izlemeniz hiç profosyonelce deyil. Toplantıda umarım karşılaşır vede tanışırız bu arada değerli komşularım lutfen yangın merdivenlerinde sigara içmeyelim izmarit vede koku inanılmaz. Araçlar içinde sarı çızgiler yapılmış. Ayrıca sitede köpek yasak diye biliyorum. Ve alt üst katlarınızda insanlar yaşıyor yani bunun bilincinde olarak az gürültü yaparsanoz kendi adıma memnun olurum. 1 martda ortak alan açılcaktı sanırım yarın. Sanmamakla birlikde kimsede merak etmiyo sanırım. Tahminimce oraya kilit vuruldu

schumibest
1 yıl önce - Çrş 24 Nis 2019, 11:50

Bu aralar sorun yazan yok her sey yolunda sanırım

venü mavi
1 yıl önce - Sal 30 Nis 2019, 15:21

havuzu kullanan var mı? temizliği konusundaki fikirleri nelerdir? güvenle kullanabilir miyiz? herhangi bir sorun yaşayan oldu mu acaba?

schumibest
1 yıl önce - Cmt 11 May 2019, 04:56
Duvar kağıdı ve mutfak tezgahı

Akın688 site sakinlerine hayırlı ramazanlar diliyorum. Bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. 'Sevgili kiracilarim' mutfak tezgahında tencere altı büyüklükte yanık ve duvar kağıdında ise köpek tırmalamasana ait çizikler bıraktılar. Bunların tamiratını nasıl yatırabilirim başına böyle bir şey gelen var mı

Lavinya_06
1 yıl önce - Cum 17 May 2019, 22:13

Sitede köpek yasak denildi fakat irili ufaklı bir sürü köpek kedi mevcut. Üstelik okadar rahatlarki site içinde dolaştırılıyor. Kiracınızla kira sözleşmesinde bu tarz maddeler yazmanuz gerekirdi. Üstelik ocak mutfak tezgahı ve duvar kağıdı en önemlisi. Duvar kağıdıda metre olarak bayağı pahalı. Depozito bunlar için aslında. Birde c2 bloğun karşısında 1 katdaki beyefendi bir zahmet perdelerini kapatsın cama çıkamıyoruz. Ayrıca camlar silinicekmi bir bilgisi olan varmı?? Hayırlı ramazanlar diliyorum.

ahmet keskinli
1 yıl önce - Pts 03 Hzr 2019, 21:15

bu konudaki i birçok yorumu okudum yazılanlara ihtimal vermemiştim bu kadar şikayet olmasına anlam verememiştim. akın688 sakinleri haklıymışsınız.buraya yorum yazmak için üye oldum.asansörden 6.katta indik resmen koridorlar rutubet nem ve çöp kokuyor.bina kokuyor dediğimde satış elemanına lafı geçiştirirdi.binalar bu durumda olduğu sürece kim daire alır.

sayfa 168
« önceki   123 ... 167168169170   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet