Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Akın 688 Konut Projesi
« önceki   123 ... 166167168169170   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 167
SLXbb
1 yıl önce - Prş 17 Oca 2019, 12:01
Kar

Günaydın akın 688 yönetimi tabiki daha uyanabildiyseniz acaba merak ediyorum uyandiysaniz sitenin içini gormuyornusunuz görüyorsanız ilgilenmemekle ısrarcı mısınız arabamiz çıkmıyor etraf kardan görülmüyor acaba Nuri Akın ve Bayram bey ne iş yapıyorsunuz çok merak ediyorum yeter ya artık verdigimiz paralar nereye gidiyor yönetim kurulu kararı olmaksızın kalkıp kendi kendinize sosyal tesisler kapatılsın diyorsunuz bahane olarak da cam sildim diyorsunuz hani sildiginiz cam nerde her yer leş gibi a blok gün oraya boru düşmüs neden yapılmıyor verdiğimiz onca para nereye gidiyor. Havalar soğuk tamam anladık da bu yakıt parası nedir böyle siz kendi evlerinizin aidat paralarını da oduyormusnuz boş evimde benden aidat aldınız yanmayan sicak su bedellerini aldığınız bunların hepsini toplantıda açıklamak zorundasınız ben emek harcayarak burayı aldım hakkımı da kimseye yedirmedim yedirmeyecegim evi satarkene biz teminat sürecinde her türlü garanti verdiniz malımızı satana kadar dı.

Kikat
1 yıl önce - Prş 17 Oca 2019, 15:34
Hak verim slxbbye

Çok haklısınız herşey evi satana kadar gerisi yok boş sözlere çok kanmisim diyorum kendime 5 yıl garanti veripte biz size evi teslim ettik ne halimiz varsa ise görün dermiş tavrını takinıyorlar ben hiç bir arkadaşıma tavsiye etmiyorum çünkü hiç memnun değilim bir an önce satıp gitmek istiyorum bir değeride kalmadı

Capel
1 yıl önce - Prş 17 Oca 2019, 17:09

Bu ayki isinma ve sicak su ucretleri nedir boyle?

Zhungo
1 yıl önce - Prş 17 Oca 2019, 22:27
Bayram bey ve yönetim

Yukarıda bahsedilen yazılar dogrumu ? Ne oluyor bu yakıt paralarına Bayram bey ne iş yapıyorsunuz koltuk kaç derece sıcak ? Anca oturmayı biliyorsunuz bugün sabah kar yağıyor ne tuzlama var nede temizleme millet buz pateni yapıyordu resmen Her taraf pislik için e bölüğün önünde yağmur borusu kırılmış arabaların üstüne buz sarkıkları düşüyor anca oturun zaten bir işten anladığınız yok umarım bu konular yönetüm toplantısında dile gelir özellikle bayram bey siz bunların acıklamalarını nasıl yapıcaksınız bilemiyorum ama umarım nuri bey sizi bu görevinizden alırda bizde refaha kavuşuruz...

sezer gursoy
1 yıl önce - Prş 17 Oca 2019, 22:57

merhaba arkadaşlar Bayram Beye aidat ödemeye gittiğimde kıymetli büyüğümüz,hünkarımız,müteahhit efendimiz nakit ödemeyi işini bitirdiğini öğrendim.

müteahhit efendi ne derse o oluyor.havuzu açıp kapatan da kendisi her şeye karar veren kendisi

Sevgi8888
1 yıl önce - Prş 17 Oca 2019, 23:38

Arkadaşlar aidatlarınızı kontrol ettinizmi. Evi yatmadan yatmaya kullanıyorum ve geçen aya göre daha az gelmesi konusunda emin olmama rağmen iki katı geldi. Kesinlikle güvenmiyorum. İnsan bilmezmi ne kullandığını. Ortak alan kapalı evimde soğukdan yakmaya korkuyorum tek kişi sadece hafta içi akşam evimdeyim gelen fatura içler acısı. Bence sizde kontrol edin ve biri birşey yapsın. Kiracıyım havalar ısınsın biran önce kurtulcam inş. Güya cam silindi ortak alan kapatıldı. Yarısı silinmedi. Tertemiz camlarımı üst kattaki 5 katın pisliğiyle mahfettiler. HARAAM OLSUN. Konuşmakdan bir haber bayram bey işinize bakın sıcak yerde oturarak olmuyo. Anlamıyorum boş evlerin faturasımı bizlere paylaştrılıyo. Lutfen arkadaşlar birşeyler yapılsın artık. Arkadaşım 3+1 eve bukadar ödemiyor üstelik sıcacık. ALLAHA HAVALE EDİYORUM. EL İNSAFF..

Capel
1 yıl önce - Cum 18 Oca 2019, 09:28

Bu ayki sicak su ve isinma tuketim miktarlarinida siteye koymadilar?
Bu ayki fiyatlar 1.5 aylik olabilir mi?

Capel
1 yıl önce - Cum 18 Oca 2019, 15:29

Bu ayki sicak su ve isinma tuketim miktarlarinida siteye koymadilar?
Bu ayki fiyatlar 1.5 aylik olabilir mi?

Sevgi8888
1 yıl önce - Cum 18 Oca 2019, 18:01

Kesim tarihleri aynı. Ve artık ofisten kesinlikle almadılar. Kesinlikle fazla. Allah o bayram denilen adamı bildiği gibi yapsın.

Kikat
1 yıl önce - Cum 18 Oca 2019, 18:26

ısınma bedelleri ciddiyetini koruyor bu saatten sonra boşver deyip geçmeyin çünkü boş dairelerin masraflarını da müteahhit bey bizden çıkarıyor.diye düşünüyorum. Arkadaş bu konuda müteahhit bey le görüşün diyorum.Bayram bey bu konuda pasif görünmez birisi kendisi anca boş sözleri ile insanı oyalıyor.başından savma yapıyor.boş satış diliyle konuşmaya çalışıyor.tam bir ucuz pazarlamacı dili var kendisinde bakalım diyorum asıl muhattap müteahhit bey ne diyecek açıklama olarak ne diyecek.ev satarken bu iş bizim işimiz biz en iyisiyiz diyordu.

sayfa 167
« önceki   123 ... 166167168169170   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet