Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Akın 688 Konut Projesi
« önceki   123 ... 155156157 ... 162163164   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 156
Miraysu
3 ay önce - Çrş 22 Ağu 2018, 19:06

Neden uydurukdan ev olsun ki ayrıca kimse havalı bi yorum yapmamış. Güvenliklerin maaşı yolu vs bunlarımı konustunuz. 3 kurus aidat derkende sizin söyleminizle uydurukdan eve gayet guzel aidat. Ortak alanda anahtarlar yerlerde geziyor. Ne zaman gitsem gorevli yerinde deyil. Insan hayatda okadar paraya her zaman ev almıyodur. Herkez işini yaparsa sorun olmaz.Kusura bakmayin ama kime sorsan halimden memnunum demez. Kimse kimseyi aşşalamıyor burda yada hava atmıyor. Bizlerde ev almak ve aidat odemek icin calısıyoruz. Hava konusuna gelince ne denli muhatap oldunuz calısanlarla bilmiyorum ama onların havaları emin olun daha fazla. Özelliklede gorevli iki beyin. Yoksa kimsenin kimseyle bir problemi olamaz. Herkeze iyi bayramlar.

Bitengül
3 ay önce - Cum 24 Ağu 2018, 01:08

Güvenliği bilmem ama çalışanlara haksızlık yapılmış gibi. O cehennem sıcağında tadilat, boya ne varsa koşturuyorlar. Bazen mesailer dışında bile iş yaptıklarını görüyorum. Siz çöpe hasta bezinin pisliğini açık bi şekilde atarsanız tabii kokar, tabi temizlik sorunu olur. Acaba temizlik konusunda siz üzerinize düşeni ne kadar yerine getiriyorsunuz? Ne olsa aidat veriyoruz 7\24 her pisliğimiz temizlensin, istiyorsunuz olmaz böyle! Sıcak konusundan kim şikayet ediyorsa 100/100 haklı. 1 aydır evimize gidemiyoruz, gidince cinnet geçiriyoruz. Evin değerini, sitenin itibarını, prestijini ben değil yönetim düşünecek. Bu şikayetler de azalmadan devam edecek. Kimse üzerini kapatmaya çalışmasın!

Yasemin00
3 ay önce - Cum 24 Ağu 2018, 12:56

Haksızlık derken kimse absult birşey söylememişki. Yaptıkları iş konusundada onlarında işi o. Aynı sitede oturuyorlar her imkanlarıda var. İki lamba takmak için 100 tl istediler kimse bilmeden yorum yapmasın. Ayrıca aksamları fırsat verirler ise çardağa inip oturabilcez. Kıytırıkdan eviniz var derkende gayet güzel evimiz var. Siz başka biryerde oturuyorsunuz sanırım. [/url]

Bitengül
3 ay önce - Pzr 26 Ağu 2018, 01:58

Siz oturacaksınız diye başkalarının kalkması mı gerekiyor? Ben gidip oturuyorum gayet rahat. Olmadı söyleyin yönetime çardak alanı yeterli değil diye. Orada oturanların, vakit geçirenlerin ne suçu var? Herkes sıcaktan evinde duramıyor, iniyor aşağı vakit geçirmek için bi çay iki sohbet ediyor. İster katılın, ister ayrı takılın. Yok ben tek takılıyorum kimseyi istemiyorum diyorsanız kendinize özel çardak yaptırın... Millete kıldan tüyden bahane lazım! Siz çalışanlara saydırınca abartılı olmuyor, ben bi örnekle savununca mı abartmış oluyorum?!

En son Bitengül tarafından Pzr 26 Ağu 2018, 22:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sezer gursoy

3 ay önce - Pzr 26 Ağu 2018, 17:06

sayın sefa sefa yüz yüze görüşmek konuşmak sohbet etmek isterim site içerisinde ve dışında olabilir.

sefa sefa
3 ay önce - Pzr 26 Ağu 2018, 18:19

Sezer gürsoy hiç işim olmaz. Bitengül hanım sizde bir bayan olarak hoş bir tarzda konuşmuyorsunuz. Burası site sorunlarınin konusulduğu bir yer. Tartışma alanı deyil.

sezer gursoy

3 ay önce - Pzr 26 Ağu 2018, 18:38

sayın sefa sefa sizinle ilgili tek bir kelam etmedim sizinle ilgili bir yorumda bulunmadım,siteyle temizlik ve sıcaklık sorunu ile ilgili yorumlar yaptım.

Nedenini bilmiyorum anlamda veremiyorum polemik içine girmeye çalışıyorsunuz. Benimle ilgili bir sorununuz var ise saat ve gün kararlaştıralım yüz yüze görüşelim.Her iki mesajınızdan birinde "" sezer gürsoy dan yorum bekliyoruz "" vs mesajlarınızdan rahatsız oluyorum.Tek bir mesajımda adınız rumuzunuz geçmedi.

Asıl konumuz olan site sorunsallarından uzaklaşıp kısır ve gereksiz polemiklere kaymak istemiyorum.

sefa sefa
3 ay önce - Pzr 26 Ağu 2018, 18:51

Geçmise bir bakın. Bana deyil her yoruma bir cvbınız var. Ne münasebet görüşcez gerek yok. Her konuya bir cvbıniz var. Yönetim hemen grişte benimle deyil orayla görüşün sorunlarınıza yardim ederler. Bitengül hanıma tavsiyem burası mahalle deyil. Tarzınız biraz daha ustrublu olabilir. Her yoruma müdahale etmezseniz kimseyle tartışmaya gerek kalmaz. Iyi aksamlar diliyorum.

venü mavi
3 ay önce - Sal 28 Ağu 2018, 11:01

Geçenlerde gecenin köründe, sanırım saat gece oniki civarıydı, kadının teki arabasının kornasına deli gibi basarak ve küfürler ederek dakikalarca bağırdı. Tek bir güvenlik görevlisi gelmedi alana. Herkes camlara çıktı. Kadın arabasını sağa sola deli gibi çevirdi allahtan kimsenin arabasına çarpmadı çünkü öyle birşey yapsa plaka alamadık karanlıkta. Ama güvenlik resmen uykudaydı.
Böyle durumlar lazımlar bize. İpsizi sapsızı neden sokuyorlar

soner cengiz
3 ay önce - Prş 30 Ağu 2018, 16:09

Öncelikle merhabalar. İyi forumlar herkese.Biraz uzun olacak fakat, artık şu gürültüye katlanamıyorum. En azından bunu yazmamdaki amaç belirteceğim kişilerin bir ihtimal bu yazımı okuyup kendine çekidüzen vermesi... Yazıma şu konuyla başlamak istiyorum: Gecenin 2'si 3'ü demeden, site içerisine arabasıyla son ses müzik açıp, millete adeta şov yaparmışcasına birde üstüne gaza yüklenen, maalesef ki, komşularımız var. Bu arkadaşlar neden bunu yapıyor anlamış değilim. Birde arabadan indikten sonra Ankara'nın sahibi gibi cool bir şekilde yürümeleri var ya... İşte asıl komik olan o. Bravo çok dikkat çektiniz ağzımız açık size bakıyoruz(!). Ayrıyeten, birkaç haftadır, evinde gece son ses müzik dinleyip, siteyi gece kulübüne çeviren ve son ses film izleyip, sağolsun(!), kendimizi Hollywood'da çekilen aksiyon film setinde hissetmemizi sağlayan profilde komşularımız var. Arkadaşım, kimse sizin saçma sapan müziklerinizin ve izlediğiniz filmlerin sesiyle uykuya dalmakta güçlük çekmek zorunda değil! Takribi, 1 ay öncesinde gece 2'de bir hanımefendi, ki kendisini bu konuda son derece takdir ediyorum, çıkıp pencereden: 'Gecenin 2'si, apartmanda yaşıyorsunuz. Hastası olan var, uyuyan var.' demişti. Ardından, çıt çıkmadı. Sözlerinize harfi harfine aynen katılıyorum hanımefendi. Hastası olan var, uyuyan var, yarın işe gidecek olan var. Niye, insanları bunu yapmaya zorluyorsunuz? Ben buradan şunu anlıyorum; aileniz sizlere ufakken toplu yaşam yerlerinde nasıl yaşamanız gerektiğini öğretmemiş. Öğrenmenin yaşı yoktur, lütfen insanlara karşı saygılı olmayı ve onları rahatsız etmemeyi öğrenin. Bu sitede bir tek siz yaşamıyorsunuz. Ben, kendim, yeri geliyor, evimde gece otururken sesli konuşmaya utanıyorum, yanımdaki komşum rahatsız olmasın diye. Çünkü biliyorum ki, çok sevdiğimiz sitemizde ses yalıtımı da müthiş(!). Öyle değil mi? İnsaf yahu. Güvenliğin ve çalışanların yaptığı laklakları tartışmak yerine insanların gecenin bir vakti sitenin içerisinde bağırarak konuşmalarından bahsedelim biraz. Yalnızca ben mi rahatsız oluyorum bu konuda anlamış değilim. Kimsenin bu konuda şikayetine rastlamadım çünkü. Son olarak yazımı gürültü dışında başka bir konuya değinerek bitirmek istiyorum. Biliyorsunuz ki, bloklar adeta iç içe yapılmış ve karşı blokta oturan bazılarının perdeleri sonuna kadar açık. Ne kadar bakmasanız da ister istemez, zaman zaman gözünüze çarpıyor. Biz de insanız unutmayalım ki. Değinmek istediğim konu şudur; bunu yazarken çok özür diliyorum, okuyorsa eğer, bunu yapmaktan vazgeçsin lütfen. Karşı dairede oturan vatandaşı ben iç çamaşırı ile evin içinde gezerken görmek zorunda değilim. Mahreminizi kendinize saklayın lütfen. Hadi benim karım yanımda değil. Eğer yanımda olsaydı, bu manzaraya maruz kalmasını istemezdim ve daha fazla sinirlenirdim. Eminim ki, bu konuda benim gibi rahatsız olan vardır ve bana hak veriyorsunuzdur. Şimdi çıkıp da 'bakma o zaman kardeşim?' veya 'git yönetime şikayet et?' diyenler olacaktır. Yazacak olanlara şimdiden söyleyeyim. Lütfen boş konuşmayın. Denemedim mi sanıyorsunuz? Velhasılıkelam yazılacak bir çok şey vardır, ben bunları kendimce bir demette toplayayım dedim. Ve eminim ki, site sakinlerinin bildiği kadar yönetimde bu forumu biliyor ve okuyor. Sözüm yönetime; ne denli rahatsız olduğumu, olduğumuzu görün ve lütfen huzur sağlayın. İyi günler.

sayfa 156
« önceki   123 ... 155156157 ... 162163164   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet