Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Akın 688 Konut Projesi
« önceki   123 ... 125126127 ... 151152153   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 126
sezer gursoy
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 10:29

Bu ülkede her şey olabilirsiniz ama rezil olamazsınız denilmiş ama gel gör ki bu proje kendini rezil etti.Aldığım fiyattan daha ucuzu ilanlar görüyorum.İç cepheden ev aldım aldığım fiyata caddeye bakan evlerin ilanları görüyorum.

Misafir 564

6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 21:12

PAZARTESİ:18:00 ? 22.00 KARIŞIK
SALI :12:00?18:00 BAYANLAR :18:00?22:00 KARIŞIK
ÇARŞAMBA:18:00?22:00 KARIŞIK
PERŞEMBE:18:00?22:00 BAYANLAR GÜNÜ
CUMA:TEMİZLİK
CUMARTESİ :12:00 ? 22.00 KARIŞIK
PAZAR :12:00 ? 22:00 KARIŞIK HAVUZ FİTNES HAMAM SAUNA ÇALIŞMA SAATLERİ
Hafta da bir gün havuzu temizleyene kadar koridorları temizleyin çöp kovalarını temizleyin asansörden kata gelince koku çok rahatsız ediyor sadece ben mi rahatız oluyorum

Misafir 452

6 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 05:23

Bende rahatsız oluyorum. O çöp kovaları konulduğundan beri aynı poşet takılı malesef.

Misafir 564

6 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 12:05

Kaç kere söyledim ama umursamıyorlar.Evin olduğu konumda her yer inşaat kaldırımlar yollar çamur site sakinleri ister istemez çamuru taşıyor.Temizlik elemanlarının çöp toplamak dışında paspas yaptığını görmedim gören duyan var mı ?

Arkadaşlar AVM yaya trafiği akın688 çok çok daha fazla her katta temizlik görevlileri elinde paspas bez ile sağı solu siliyor.Biz bu adamlardan böyle bir temizlik istemiyoruz.Yazın temizlik yapıldı sonrasında bir kere olsun temizlik yapılmadı.Koridorlarda pamukçuklar uçuşuyor çamur toz toprak havasızlık bir üstüne çöp kokusu rahatsız ediyor.Ama gel gör ki yönetime göre bir tek ben şikayet ediyormuşum benden başka rahatız olan yokmuş bir şey demiyorum.

Misafir 571

6 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 14:05

Bu kadar sikayet ediyoruz ama toplanip sorunlari cozmek icin adim atmiyoruz. Aidatlarla ne yapiyolar kimse bilmiyor satamadiklari dairelerin aidatlarini oduyolar mi kimse sormuyor. Heryer pislik icinde,bakimsiz asansorler kolidorlar les gibi kış gelince herkes sustu klima sozu vermislerdi hic bir calisma yok. Hepimize ayni seyi soyluyorlar tek sikayet eden sizsiniz diyorlar. Birlik olmamiz lazim ancak ozman dinleyecekler bizi.

Misafir 207

6 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 15:19

Misafir 571 toplanabilirz her şeyi konuşabiliriz ama yönetim çoğunluğu akın688 de olacak sayamadığı yüzlerce ev ev oy hakkı söz hakkı gene onlarda olacak ödenen aidatlarda üsülsüz yapıldığını düşünmüyorum ama ahbab çavuş ilişkisiyle yönetiyorlar kaç kere bayram beye söyledim bilmiyorum ama adam binalar temiz kokuyor siz sorun ediyorsunuz diyor herhalde benden başka bireysel şikayet eden yönetim ile görüşen olmadı cidden eve gelmek istemiyorum misafirlerim bile burası kokuyor diyor utanıyorum bu kadar zor olmamalı temizlik başka bir şey istemiyoruz aldığınız aidatlarla sadece temizlik istiyoruz klima konusunda ben bayağa tartıştım sonuç değişen bir şey olmadı bana haziran ayında evi satarken 1 haftaya klimalar takılacak denildi icraat olmadı daha eski mesajlarda firma sahibi Benim evimde klima yok demiş daha ne bekliyoruz

Misafir 432

6 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 21:02

Evimin camları ile dış kapı arasında cereyan oluşuyuor. vvvvvvvvuuuuuuuuu sesi geliyor. camlar hava kaçırıyor dış kapı altından hava akımı oluşuyor. Sanki fırtına ortasında kalmış gibi ıslık sesi. Evi ısıtamıyorum.

Misafir 6ec

6 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 13:01

herkes şikayet ediyor nasıl bir yönetim bu kadar umursamaz kalabilir anlamıyorum. haram para yemek bu kadar kolay mı. herkes akının müteahhitleri kadar zengin değil çoğu insan elindeki bütün parayı verip üstüne kredi çekip yılların emekleriyle ev alıyor sonra adamların umursamazlığı ve saçma yönetim anlayışından dolayı insanlar mağdur oluyor. bu site artık burada oturanların bence toplanıp kararlar alınabilir ben ev sahibiyim orada oturmuyorum ama bu kadar şikaywt olması da hiç normal bir şey değil. böyle bir siteden ev aldığım için pişman hissediyorum insanları duyduktan sonra. bir an önce ev sahipleri oturan sakinler toplanmalı ve radikal kararlar alınmalı

Misafir 67c

6 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 14:02

misafir 6ec bende ev sahibiyim oturanların çoğu kiracı olmalı kimse umursamıyor kimsenin umrunda da değil birlik olup toplanıp bayram beyle görüşebiliriz olağanüstü genel kurul kararı da isteyebiliriz ama akın688 sahibi Nuri akının daire sayısı bizden fazla olduğu için söz sahibi gene kendisi olacak durumumuz muhalefet ve iktidar partisi gibi olacak ne dersek diyelim kendi karar verecek kendisi yönetecek klimaları takmadılar binalar leş gibi her yer çamur pamukçuk oldu çöp kovaları kokuyor koridorlar kokuyor aldığım fiyata satabilsem bir dakika durmam

Misafir 6ec

6 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 15:13

en azından toplanalım adamın suratına söyleyelim toplu bir şekilde utandıralım adamı o bile yeter şu kadar sayfa şikayeti buraya para veren kimse haketmiyor. ben binayı yaptım paramı kazandım bundan sonrası beni ilgilendirmez diye bir şey yok. günümüzde böyle bir ahlak anlayışı kabul edilemez

sayfa 126
« önceki   123 ... 125126127 ... 151152153   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet