Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ İmar Revizyon Planı Hazırlanıyor
123 ... 939495   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Barış23

3 yıl önce - Pts 19 Oca 2015, 14:13
Elazığ İmar Revizyon Planı Hazırlanıyor

Şehrimizin gelecekte daha planlı ve daha yerleşime açık bir il olma yolunda alınmış bir karar olan Elazığ yeni imar revizyon planı, 30 yıllık olarak planlanmış.İşte Detaylar:

Alıntı:
Elazığ'da imar revizyon planı hazırlanıyor!

Elazığ Belediyesi, Yeni İmar Revizyon Planı hazırlama çalışmalarına başladı Elazığ Belediyesi, Elazığ yeni İmar Revizyon Planı hazırlanmasına yönelik çalışmalarını sivil toplum kuruluşlarını yetkililerinin de katılımlarıyla devam ediyor Elazığ Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıda, yeni yapılan revizyon imar planı çalışmaları değerlendirildi.

Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, Belediye İmar Komisyonu Başkanı ve Meclis Üyesi Mithat Coşkun, İmar ve Şehircilik Müdür Yardımcısı Hasan Aydın, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı HıdırKaya ve üyeleri ile Mimarlar Odası Başkanı Kazım Sanaç ve Mimarlar Odası üyeleri katıldı.

Toplantıda, Elazığ'ın yeni revizyon imar planıyla ilgili fikir alışverişi bulunuldu.

STK'ların katılımlarıyla devam edecek olan toplantılarda, şehrin 30 yıllık imarı olan Revizyon İmar Planı şekillendirilecek.

Fırat Gazetesi

Emrah23
3 yıl önce - Pts 19 Oca 2015, 14:20

Birileri geniş yolları akıl eder inşallah bu planlarda

yusufyuşa23
3 yıl önce - Pts 19 Oca 2015, 14:31

Ranta dönüştürülmeyecekse ne ala.

Tolga Dt
3 yıl önce - Pts 19 Oca 2015, 14:37

Ne olursa olsun şuanki halinden iyi olacağı kesinidr.
Caddenin bir tarafına 3 bir tarafına 8 kat imar izni veren zihniyete diyecek kelime bulamıyorum başkanın bana göre en ciddi projelerinden biri buydu. İnşallah yeni imarla şehrimiz %60 daha büyüyecek daha ciddi firmalar şehrimize gelecek.

cengiz sarıçiçek

3 yıl önce - Pts 19 Oca 2015, 23:17

Kesinlikle Tolgaya Katılıyorum.. 😉

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 939495   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler